** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.07.2015
13
4
3
Mislim da nije dobro jer mahovina većinom raste na sjevernim padinama, odnosno sjenovitim i vlažnim lokacijama. E sad, ti najbolje znas gdje se nalazi tvoja lokacija i koliko je (ili nije) izložena suncu. Također, pretjerana vlaga pospješuje razne biljne bolesti.
trenutno je zaklonjena od sunca, ali se radi na tome,tesko je radit sam ,pa malo pomalo al bit ce suunca, nisam na nikakvoj padini neg na ravnici cistoj..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
trenutno je zaklonjena od sunca, ali se radi na tome,tesko je radit sam ,pa malo pomalo al bit ce suunca, nisam na nikakvoj padini neg na ravnici cistoj..

"Trenutno"
ugly_confused2.gif
.
Nemoj mi samo reć da je već posađena :fuck:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
06.07.2015
13
4
3
tek na klijanje ide polovicom 4 mj pa kad pocne prerasti posude e onda ide na sajt..
cisti se punom parom a jos ima bar mjesec dana posla, pa onda gnojenje ili ti dovozenje nove zemlje ako se izgubi puno zemlje nakon vadjenja korijenja..
znam sta radim, nisam blesav da sad posadim, s time ama bas nis ne dobijes
bas citam o malciranju na par sajtova i to mi se sve cini koliko je dobro toliko je i lose, to mi se cini idealnim samo kad su velike vrucine ..
eo za one koje zanima malciranje
http://dobarzivot.net/dom-vrt/vrt/biovrt-koju-vrstu-malca-izabrati-za-malciranje/
 
06.03.2016
3
0
1
44
Mislio sam da nema veze sto je prvi put, racunam priroda ce odraditi veliki deo. Hvala svakako pa se javljam negde oko maja za konsultacije :)
 
08.03.2016
1
0
1
35
POzdrav,

bilo je nekog govora o korištenju dronova za nadzor sajta, a mene zanima da li se treba bojati policijskih dronova, tj. da li su uopće toliko napredovali....

Da li ima neko saznanja ako na zagrebačkom prostoru policija koristi dronove za otkrivanje ilegalnih usjeva?
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
A di će oni sad letit sa dronovima po Zagrebu i traziti biljke, nema se para za normalne uniforme kamo li za dronove. :)