** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Moguće je ako ti je glavni sponzor firma za gnojiva, firma za zemlju, firma za suplemenite. I uz to sve imaš savršenu pustinjsku klimu sa konstantnim vjetrićem, automatsko navodnjavanje, i punu ostavu raznoraznih boostera, dodataka i pizdarijica. Isto kao što čovjek bude ogroman na steroidima, tako i biljka može biti ogromna kad se puca suplemenitima uz sve ostalo navedeno i preduvjet sorta koja je sama po sebi monster. Bit će kod mene ove godine tih amerikanskih čudovišta od sorti ima da skidam veće hedove nego cerevantes :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zeljko84 and Chan

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nemas tu sta da brojis dane, presadjujes cim biljka malo stasa i zastitis je za pocetak da ne strada od puzeva i sl. mogao si bar napisati koliko je stara, okaciti fotku... mozes je saditi direktno na sajt bez presadjivanja... moze svasta, do tebe je :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
polomice se jedino ako je izduzena kao zirafa, a i tada mozes uz nesto privezati ;) da vetar bas tako lomi biljke na sta bi nam licila priroda :)
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
pozz cvjetno drustvo,dopunio sam sajt sa domajama,lose vrijeme mi unistilo ovogodisnji plan,,zbog malog broja rupa tj skucenog prostora na sajtu morao sam u rupe stavljati po dvije biljoze,neznam koliko je to pametno,da li ce ometati jedna drugu u razvoju
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
To su ti lijeni Crnogorci, oće sve na gotovo.... lezi hlebu da te jedem :upiii:
Gandžo, promijeni nick u latinično pismo, ne moš se označit... šta ideš mimo naroda ?! Ova zemlja ti je obično :poop: Razdvoji ove biljke odmah, i pobodi ih u saksije od 1 L, napunjene žutom Florabelom. Položi ih u zemlju do kotiledona...