vuTra i Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.12.2013
37
13
0
E strela pa imas jos vremena da nadjes curu Nova Godina je tek za dve nedelje,pa ako se potrudis nacices neku lepu curu...ajme meni kakvih lepotica ima kod nas u ZG.samo da znas,dodji onda kod nas mozda budes imao vise srece sa curama...
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
PuRgEr&BoYs je napisao(la):
E strela pa imas jos vremena da nadjes curu Nova Godina je tek za dve nedelje,pa ako se potrudis nacices neku lepu curu...ajme meni kakvih lepotica ima kod nas u ZG.samo da znas,dodji onda kod nas mozda budes imao vise srece sa curama...

Nemoj ovo shvatit krivo frende, al kaj netko ko je iz Zagreba i ima nick purger&boys tak priča, ekavicom?
 
14.12.2012
39
9
8
31
Da ne bih otvarao nova tema, recite mi posto pijem antibiotik tacnije augmentin jer sam jako bolan par dana dali mogu da pusim dok pijem i ova sranja?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Auuu, pa gdje vutru s augmentinom?!!
Velika je vjerovatnoća da ćeš doživjeti tzv. konteploperpeturalni sindrom G16c.
Ni slučajno. Sjedi s mirom.
Zahebavam se. Ali, amoksiklav se obično propisuje kod upala i infekcija disajnih puteva a i sam kažeš da si mnogo bolan,
tako da ne znam koliko ti je to pametno_Odmori par dana, ljepše će pucati...
 
14.12.2012
39
9
8
31
Da, imam probleme sa disenje kad dam bolan pa valjda zato su mi i ovo dali...
Inace i planirao sam da odmorim par dana, ali na novu godinu zelim da se napusim kao zmaj, ali tad jos bicu pod antibioticima. Smem ili jok? :D
 
11.12.2013
37
13
0
Hm,hm...Sativice,Sativice pa kako masta,pa nase su cure krasne...pa ko zna mozda je strela i poslusao moj savet pa nasao curu...pa krasna Divo moram kazat da i mi decki u Zg smo...ne bi da se osobno hvalimo sami , dodjes kod nas Sativo pa ti bude krasno,a i uveris se osobno ....
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ti nisi Purger&Boys ti si ona CICA MICA ili kako već,i daj molim te makni se s foruma,ne jebe te nitko ni dva posto,samo spamaš i pametariš okolo,valjaš gluposti,a pojma nemaš o čemu pričaš,al bitno je da se trkelja.imaš forum.hr i index.hr forum pa tamo baljezgaj,ionako tamo ima redikula ko u priči,uklopit ćeš se tamo bez beda...
i da......PURGERI I BOJSI NE PRIČAJU EKAVICOM,NEGO KAJKAVŠTINOM ILI ŠTOKAVICOM,IDUĆI PUTA KAD NAPRAVIŠ KLONA BAREM USKLADI NADIMAK SA NAČINOM GOVORA/PISANJA!!!!!!!!

p.s. isprike na offtopicu ali brate ne mogu ovo više gledati/čitati,u svakoj temi je ima,da barem nešto korisno piše riječ ne bih rekao...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya
11.12.2013
37
13
0
Ne kuzim ko tebi drma kavez...ko tebe pita za komentar indijancu...kakva mica pica o cemu ti to nekuzim ko tebi lici na neku micu !! ti znas kako ja pricam i zasto tebi cu polagat racune...Od 1994 nisam dosa u Zg doma, tu gde sam rodjen...ti ces mi sad tu blejati nesta indijancu jedan !!
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
PuRgEr&BoYs je napisao(la):
Ne kuzim ko tebi drma kavez...ko tebe pita za komentar indijancu...kakva mica pica o cemu ti to nekuzim ko tebi lici na neku micu !! ti znas kako ja pricam i zasto tebi cu polagat racune...Od 1994 nisam dosa u Zg doma, tu gde sam rodjen...ti ces mi sad tu blejati nesta indijancu jedan !!
Aj ne smaraj vise,stvarno si naporan lik!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
PuRgEr&BoYs je napisao(la):
Hm,hm...Sativice,Sativice pa kako masta,pa nase su cure krasne...pa ko zna mozda je strela i poslusao moj savet pa nasao curu...pa krasna Divo moram kazat da i mi decki u Zg smo...ne bi da se osobno hvalimo sami , dodjes kod nas Sativo pa ti bude krasno,a i uveris se osobno ....

PuRgEr&BoYs je napisao(la):
Ne kuzim ko tebi drma kavez...ko tebe pita za komentar indijancu...kakva mica pica o cemu ti to nekuzim ko tebi lici na neku micu !! ti znas kako ja pricam i zasto tebi cu polagat racune...Od 1994 nisam dosa u Zg doma, tu gde sam rodjen...ti ces mi sad tu blejati nesta indijancu jedan !!

pametnom dosta! ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
hehe marihuana i mene ta recenica buni, nzm sta je pisac hteo da kaze :D ova za ZG

nego purger jel dobra spanska vutra, kako gaje spanci? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
mislim da ni pisac ne zna šta je htio reći,zapleo se malo u mrežu vlastitih laži i izmišljotina. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Cica Pica Mica je upotrebljavala "Kaj" u kombinaciji sa ekavicom u dalmatinskom dijalektu. Tak da sumnjam da je on ona, ali imaju 90% sličan životni put, pa sumnja ostaje.
Ja samo znam da se treba početi zagrijavati sada sa vutrom i kuhanim vinom.
Preferiram crnjaka kuhanog sa cimetom i klinčićem i ima da me nema :shit: .
 
14.12.2012
39
9
8
31
Jao ljudi, sta li se tu dogodilo, pa nemojte ovako jbt :D

Sativa Diva je napisao(la):
"purger" ima bujnu maštu..

Strela, nenash ti je vec odgovoria :)
Da, ali da budem po konkretan u pitanje jer tad nisam mogao da napisem na sta tacno ciljam. Dali vutra ometa na antibiotik kao i alkohol? Pa da je mogu konzumirati uz bilo kakav antibiotik nemora da je augmentin a da se ne sjebem :D To mi je bilo pitanje, ali jbg kad si bolan i imas temperaturu neznas sta pises, a gledas samo da napises da bi pitao :p nije vazno, samo odg mi na ovo :D

I da, dali je neko cuo da ove kapi ciste oci nakon duvanja?
banner_drops_en.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ne, vutra nema nikakvog utjecaja niti poništava dijelovanje antibiotika. Mnoge kapi izbistre bijeloočnicu, ne samo one skupe tipa "Visine", a prokulinke su prije bile dobre, valjda su i dalje ako ih nisu pokvarili. I pitanje ti baš nije vezano za temu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.