Vutra i vožnja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2009
6
1
0
35
Ovo nije tema za rasprave o iskustvu napusene vožnje, vec o policiji i kaznama.

Dakle, znam da nije preporucljivo bla bla, naravno. Nekada ce biti nužno ali nije ni to bitno.
Zanima me koliko često kada zastavljaju zapravo i testiraju na droge. Ne planiram voziti napusen, ali to također nije bitno, jer mogu pušit dan prije nego policajac odluci zaustavit i testirat. I dalje cu biti pozitivan?
Imate li iskustva sa time, kolike su kazne? Kolike su šanse? Naravno u prilog za testiranje ide i činjenica da imam dredove >.
 
12.03.2012
35
32
0
39
kapaj si oči i vozi.....ja sam samo bio testiran kad su me zaustavile "Cobre" lizneš papirić i ako si pozitiva na bilo što ideš na vađenje krvi....
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Cek i sta se dogada onda. Nije vazno ti bio napusen il ne, budes sa krvnom slikom/mokracom pozitivan makar si zadnji put pusio prije 2 tjedna. Za sto te terete i kako?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa po nekoj logici terete te za to sto su ti nasli u krvi... za sta te terete kada ti nadju alkohol u krvi... znaci, voznja pod uticajem... sta ih briga da li si pio sinoc na svadbi ili duvao pre dva dana na nekoj zurci
 
22.09.2009
6
1
0
35
Buddha je napisao(la):
Izvinajvam se sto upadam u temu, ali neko je gore pomenuo kapi za oci....Jel moze neko reci tacan naziv tih kapi i koliko kostaju da se uzmu u apoteci ?

Valjda je mislio na obicne kapi. Na primjer Visine.

Samo što alkohol ishlapi drugi dan u vecini slucajeva. Koliko cesto zapravo daju taj liz, nikad nisam cuo da su nekog testirali. I što se događa ako odbijem?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
visine... najbolje po meni...
imas ih za 50kn ja mislim, mozda manje...
ima vise vrsta... uzmi za suhe oci jer to radi vutra.... isusuje oci pa dolazi do crvenila...
ja sam prije uzimao za crvenilo ali sam skuzio za ove druge i pokazale su se bolje... djeluju u roku 5 sec :)
a da se vratim na temu... nebih znao nista, ne vozim :)

peace out !
 
12.03.2012
35
32
0
39
Mr.Vinjau je napisao(la):
salko100 Kobre te zaustavile? msm oni su vojna policija,otkud to da civile zaustavljaju?

ili kako već Presretači,i to nisam ni vozio nego jeo u autu sa ženom,bio na nekim sendvičima i reko da stanem na benzisku po cigare i da pojedem do kraja....sjeo u auto i okružili li me ko u filmovima sa dva civilna jeep-a i rotirkama i zbog crvenila u oćima uvalio mi da liznem papirić.....pokazalo pozitivu.....op...na važenje krvi....
uspio sam izvuč novčanu kaznu neznam kolika će bit čekam riješenje da stigne...
 
22.09.2009
6
1
0
35
natura je napisao(la):
i bez dima i polusklopljenih crvenih ociju si manje sumnjiv hehe :smoke18:

heh, još samo moram ofarbat dredove u "prozirno" :banana_dred:

"Just because I have dreadlocks, doesn't mean I smoke weed. But I do" :D
 
25.11.2012
30
7
0
43
men su osobno draže Proculin kapi ... + što su jeftinije, (3 KM) još su i efikasnije...nakapaš prije i miran... na okama ništa, nothin, nada
visine su me par puta izdale bez pardona...:thumbsdown:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
hehe....vojan policija :).

Inače vutra i vožnja za mene 0 bodova....zaboravim upaliti svjetla, zaboravim spustiti ručnu, krečem uz brdo pod ručnom, paranoišem ka đanki na methu....i tkao dalje...stoga ja i voznja u napusenom stanju nikako!
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ovaj bmw je i mene "presreo" jednom kad sam gazila svoju trojku 200 po a3, pao dogovor na 1k kn, nije me cimao da lizem hehe, samo je hteo pare