Vutra i vožnja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2009
6
1
0
35
Tropico je napisao(la):
hehe....vojan policija :).

Inače vutra i vožnja za mene 0 bodova....zaboravim upaliti svjetla, zaboravim spustiti ručnu, krečem uz brdo pod ručnom, paranoišem ka đanki na methu....i tkao dalje...stoga ja i voznja u napusenom stanju nikako!

Gotovo 100% sam siguran da bi i meni bilo tako vozit pod utjecajem. Niti ne mislim to radit. Cisto me zanimalo kakvi su to testovi i koliko cesto ih rade.
Znaci liz testovi, i uspio sam si naci odgovore how long does marijuana stay in your system for saliva tests? - The Pub - Shroomery Message Board
Olakšanje
 
12.03.2012
35
32
0
39
Dime je napisao(la):
Gotovo 100% sam siguran da bi i meni bilo tako vozit pod utjecajem. Niti ne mislim to radit. Cisto me zanimalo kakvi su to testovi i koliko cesto ih rade.
Znaci liz testovi, i uspio sam si naci odgovore how long does marijuana stay in your system for saliva tests? - The Pub - Shroomery Message Board
Olakšanje

čini mi se da ti tu piše vezano za piš-testove,nisam do kraja čitao,no nemoj bit siguran u to da se ne vidi na bilo kojem testu,frend nedavno imo sranje kod kuće,posvadio se sa ženom i ona otišla kući i pozvala mu policiju rekavši da ima u kući pola kile,i sve to prošlo bila murija i ništa nije našla,no da bi on zadržao
dijete moro je je ić na pišanje,pošto je redovni konzumator otišo je u ljekarnu i kupio tri testa za pišanje,i naravno pozitiva i nakon tri tjedna i nakon ispijanja hrpe mljeka i čaja i ugljikovih štapiča i opet je bio pozitiva na te apotekarske piš-testove,tek četvrti tjedan test pokazao negativu,tak da ja ču se ravnat po njemu ukoliko dođe do toga da i ja moram,danas sutra,nekome dokazat da ne duvam......
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
znam da nije tema o iskustvima vožnje pod utjecajem nam drage biljke, ali moram reć da se ne slažem sa nekima..
sve je od osobe do osobe..
išao sam pred jedno 5 godina sa jednog tuluma, inaće ne pijem nit ne pušim (duhan), i normalno na tulumu se dimila marica tak da sam bio pasivni pušač a bome napušen ko stoka, vozio sam natrag do svog mjesta (jedno 35km) bez problema, koncentracija na vožnju mi je bila 100% znakove poštivao, propise, pravila desne strane sve sve.. i zaustavi me policija koja se vozila iza mene (bili su to presretači) i sve kulturno: dobro veće dobro veće, prometna vozačka.. i sad ja pitam što nije u redu, ima li problema? kaže meni murjak, a što vi tak sporo vozite? nekak pre pravilno mi vozite.. kažem ja a evo idem sa nekog partija, umor hvata pa oprezno i lagano, ne žuri mi se nikud...pitao me još, od alkohola, droga teških lakih? ja se nasmijem ništa od toga, samo lagani umor :) vrati mi dokumentaciju, zahvali se, ja mu poželim mirnu noć i svako na svoju stranu.. a oćii crveneee (valjda je mislio parti, dim, crvene oći...) imao sam sreće..
tak da, netko će ludit, netko će bit zaboravan, netko će bit koncentriran (previše) ali u svakom slučaju ako već sjedate za volan napušeni, budite pristojni ako vas zaustave, mada ne preporučam da upoće vozite.. tko zna što se može dogodit, bolje istripaj 3,4 sata ili dajte nekom drugom da vozi a vi tripajte :D
 
22.09.2009
6
1
0
35
salko100 je napisao(la):
čini mi se da ti tu piše vezano za piš-testove,nisam do kraja čitao,no nemoj bit siguran u to da se ne vidi na bilo kojem testu,frend nedavno imo sranje kod kuće,posvadio se sa ženom i ona otišla kući i pozvala mu policiju rekavši da ima u kući pola kile,i sve to prošlo bila murija i ništa nije našla,no da bi on zadržao
dijete moro je je ić na pišanje,pošto je redovni konzumator otišo je u ljekarnu i kupio tri testa za pišanje,i naravno pozitiva i nakon tri tjedna i nakon ispijanja hrpe mljeka i čaja i ugljikovih štapiča i opet je bio pozitiva na te apotekarske piš-testove,tek četvrti tjedan test pokazao negativu,tak da ja ču se ravnat po njemu ukoliko dođe do toga da i ja moram,danas sutra,nekome dokazat da ne duvam......

Naravno ovisi od osobe do osobe i ovisi koliko pušiš. Ja sam vecinom vikend pusac, petak subota nekoliko pljuga, tjekom tjedna jedna, dvije uvrh glave.. Prijatelj što je pao sa vutrom godinu unazad, morao je redovito jednom tjedno na piš-testove. Redovito je nakon testa jednom tjedno palio pljugu, i redovito prolazio :D. Drugi je to pokušao i pao na sljedecem testu.

@salko: naravno, i to ovisi kako koga hvata, jedan frend mi kaze "uu vozit napušen nema veceg gusta snalazit se u prometu", drugi kaze "nene nikako, samo me paranoja pere bez cilja"
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
meni je ok vozit napušen, ali ne i prepušen...desilo mi se par puta, žešći bed tripovi :D ali u normalnoj dozi mi je sasvim ok...budem pažljiviji
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ja iman iste probleme ko tropico, voznja s dignutom rucnom, ne paljenje svijetala, zaboravljanje gledanja iza prilikom voznje u rikverc

inace jako imam paranoje od proklizavanja jer sam imao par kriticnih situacija za glavu izgubit, pa ako se desi da je noć, kiša i da sam prepušen, bolje ne vozit se samnom.... ne prelazim 30km/h tada...

:D
 
12.03.2012
35
32
0
39
uh obožavam bacit smotanovića pa u auto pa vozikanje po mjestima gdje još nisam bio,off road i te sheme,a inače problema nemam vozit naduvan pošto sam u podstruci vozač kombija pa se čovjek i navikne vozit naduvan,no bio sam u par situacija u off road-u gdje sam bio primoran potražit pomoć lokalnog stanovništva i njihovih teških strojeva(traktora)...sve u svemu obožavam daleke rute zg-split stara cesta,pljuga i rokaj.....brmmmm brmmmm....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gardener

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ja volim i travu i travaricu.Profesionalni sam vozac....ustvari vise nisam:) Ali dok sam vozio nisam pio a nisam ni pusio...mozemo pisati hvalospjeve nasoj Vutri ali ipak ona odvlaci paznju,dekoncentrira.tako da volan+bistra glava a vutrica kad dodjem zeni doma;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
CNN-ov prilog o vozhnji pod utjecajem marihuane.
testirali su 3 vozacha iz razlichitih dobnih skupina i oba spola..postepeno im povsujuchi kolichinu thc-a.

samo bi napomenula da je djevojka koja je ucestvovala u testiranju medicinski korisnik tj. pacijent koji uzima marihuanu kao lijek..i na testiranje je doshla pod utjecajem. treciznije-imala je 3 x vishe od dozvoljenog...

http://www.youtube.com/watch?v=dw1HavgoK9E


josh jedan prilog-duzha verzija

http://www.youtube.com/watch?v=LiBvFZFrTCQ
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
najgora je ta paranoja, pogotovo usred mraka, svaki auto odozada koji se nakači na guzicu je policija :knockknock:

zanimljivo je što pod utjecajem trave barem ja vozim opreznije, dok pod utjecajem alkohola baš suprotno, nenormalna vožnja... jest da nevalja niti jedno niti drugo...

a ovo za testove i policiju, nisam imao pojma, dobro je za znati.. :read: iako živim bogu iza nogu, a i kad se i inaće vozim izbjegavam policijske sačekuše tako što vozim okolnim putevima a kamoli pod utjecajem, dobro je za znati.. nikad dovoljno opreza... :respect:
 

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Često sam vozio noćnu relaciju od 100km i bilo mi je dosadno ako ne zapalim pošto sam bio sam. Znao sam zabrijat na aute iza mene i muriju ali ništa strašno. Par puta su me zaustavili priča mi je bila zaspo kod cure alkohol nula. Prestao sam vozit i derat zbog novog zakona odnosno mogučnosti zatvorske kazne ali inače sve pozitivno o tome...
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Neznam ,,,ne ne ne,,,vozit naduvan,,,mislim isti k**** ko i pijan,,,u najmanju ruku pred zakonom,,,nevalja se zajbavat.
ovi koji voze na poligonu i testiraju to sve,,,lako je njima,,nema prometa,,pored sjedi instruktor,,bla bla
pa jebote vidim to ko svjesno ugrozavanje drugih i sebe samog,,,nemre mi nitko ,,,tvrdit da je sposoban vozit kad je naduvan..
ma dobro sposoban da,,ali kakva je to sposobnost...dat gas i vrtit volan,,,je ,,a di su reakcije,,di je psihicko stanje,,,da nema promjene stanja svijesti
nebi vjerovatno ni duvali,,jel tak,,znaci ne opravdava nista voznju u,,,drugom stanju... :) nedaj boze da se dogodi neko veliko sranje,,pogibja neduznih ,,,
pa odma ce nam jos vise Sotonizirati nasu dragu biljku,,,ej sorry ali nije to dobro,i citam dosta njih jos i primjenjuje bas to ,,,naduva se i sjeda za volan ,,svjesno da bi imali dobar trip,,dosta neodgovorno,,,jebote meni da zgazi djete neki pijanac ili naduvan covijek nebi sparao na advokatu da ga sustigne odgovarajuca kazna,,a vjerujem svatko misli tako kad je njegovo dijete u pitanju...
mozda ce neki ovdi rec ,,koji je ovo lik ,kad ovak misli ,e nek misle,,i promisle,,i
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.387
27.857
1.098
Trøndelag
meni ne smeta voznja kad se nadimim,zapravo naj vise i volim voziti napusen :)
samo u zadnje vrijeme dosta izbjegavam,pogotovo vikendom da ne bi popushio lizu
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jako rijetko vozim napušen,čisto iz razloga što bi u slučaju da se nedajbože nešto desi,imao grižnju savjesti jer sam bio pod utjecajem žiže...par puta sam vozio i bio sam smiren,pazio na propise,držao se ograničenja,al nije to to...da me pandurija zaustavi skroz bih se pogubio,nebi znao di mi je prometna i vozačka,tako da bolje ne...kad se napušim i trebam negdje ići,javni prijevoz je mama...


edit: a na drugu stranu,imam frenda koji bez beda zapali 4-5 džoksi i odsjedi 20 sati za volanom bez beda,tako da je to sve od osobe do osobe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Sasha. je napisao(la):



Drogenwischtest drugwipe


Brzinski test omogucuje Policiji opravdat pocetnu sumnju da doticni konzumira odnosno da je pod utjecajem neke opojne ,psihoaktivne droge,Sam test je u stanju reagirat na gotovo sve droge.znaci verifikacija na licu mjesta,
iako je rizicnost tocnosti samog Testa velika, ipak ga Policija upotrebljava jer je jedina mogucnost na brz nacin ustanovit stanje vozaca.Urin,pljuvacka ili znoj,,isti test,
,,najnoviji nacin je kao neka ljepljiva traka,,,dovoljno je malo pepela iz pepeljare i Bingo,,,specijalno za THC,,,
jos jeftinije od ovih brzinskih testova,,,dovoljan dokaz za Policiju da te odvedu na vadzenje krvi,,Test,koji testira malo bolje i tocnije.


----------------------------------------