wac ap ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2014
14
11
0
mala sala cao svima kako ste mi ovih dana? Pratim dugo forum procitao sam sve sto se moze procitati ali nikad nije dovoljno :D so why i cant post a theme in the diary section it says that i cant post a theme.. i have grow on my own and i would like to start a diary can someone help me?

Izvinjavam se na ne profesionalnosti... Pronasao sam gde da otvorim temu.. Tnx anyway
 
22.02.2014
33
9
8
36
PowerSeed je napisao(la):
toliko o tebi... u najkracem, a
Uvjek dijelis kritike a? nemozes lepo rec coveku da se predstavi,posto djelis non stop negativna misljenja po forumu evo jedno misljenje o tebi prijatelju,mislim da si bahat,pravis se prepametan jer sjedis iza kompa i drk*s po ovom forumu,mislim da bi kao neko ko pusi ganju ili ti marihuanu previse nabrijan da tolko ser*š po drugima (da me nebi slucajno kritizirao jer nisam naveo neko bolje prihvaceno ime među drustvom da sam neuk,glup ilitiga uličar s kojim si ti prepametan imat posla)mislim da djelujes JAKO loše na nove članove ovog foruma,da ti bolje objasnim,ODBIJAŠ sve nove clanove svojim ponasanjem,i moje misljenje je da takvi ljudi ko ti ne zasluzuju mjesto moderatora(izvini super moderator),e da izvinite visosti ako sam sta slucajno pogrijesio u pravopisu,nisam savrsen ko ti,Dobrodosao ganjastyle ;D!
 

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
RollingUp je napisao(la):
Uvjek dijelis kritike a? nemozes lepo rec coveku da se predstavi,posto djelis non stop negativna misljenja po forumu evo jedno misljenje o tebi prijatelju,mislim da si bahat,pravis se prepametan jer sjedis iza kompa i drk*s po ovom forumu,mislim da bi kao neko ko pusi ganju ili ti marihuanu previse nabrijan da tolko ser*š po drugima (da me nebi slucajno kritizirao jer nisam naveo neko bolje prihvaceno ime među drustvom da sam neuk,glup ilitiga uličar s kojim si ti prepametan imat posla)mislim da djelujes JAKO loše na nove članove ovog foruma,da ti bolje objasnim,ODBIJAŠ sve nove clanove svojim ponasanjem,i moje misljenje je da takvi ljudi ko ti ne zasluzuju mjesto moderatora(izvini super moderator),e da izvinite visosti ako sam sta slucajno pogrijesio u pravopisu,nisam savrsen ko ti,Dobrodosao ganjastyle ;D!
Hahahaha dobrog dilera imas izgleda..hahaha

P.S. Welcome :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
RollingUp,
Izpod kojeg kamenja si ti izasao van,

Ima poslovica,
Nevike i svoja gov.na pusti tamo odakle si došao!
Nama to ne treba.