White Russian, CFL & HPS 150W, BioBizz (ex Shark Shock 150 HPS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Da malo sam impulzivno reagirao, djetinjasto dosta i ja se ispričavam zbog toga. Vjerojatno i prestanak unošenja nikotina je poprilično djelovao na moje postupke, ustvari skoro siguran sam u to. Ne možete vjerovati kakvo je to zlo, no otom nekom drugom prilikom

kako bilo da bilo ja sam grower i ovo je moja hrana, uzgajanje i dnevnici uzgoja, ovdje se najbolje osjećam, ovdje učim i ovdje živim. I zato nastavljam sa dnevnikom, doduše bez sharkova no ruskinje će biti dostojna zamjena.

WHITE RUSSIAN 20-ti dan 12/12

Dakle već neko vrijeme su pod HPS-om, pred tjedan dana sam prešao na Biobizz gnojiva koje dodajem svakim zaljevanjem + kap supervita od hesija, izgleda da im paše. A ono, učim se, isprobavam, gledam. Jednu sam malo previše "volio" pa sam slomio glavni vrh pri LST-iranju - hebiga dešava se, probavao sam još neke gluposti i tako. Ide to nekako, lijepo je napokon imati curke u box-u :dada



Hvala svima na podršci i uživajte, nek se zeleni dobri ljudi ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GreenRyder

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
Kenny drago mi je da si dosao pameti, pa si ostao tu gdje pripadas:thumb:sretno sa Ruskinjama
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....znali smo mi da ces se ti ohladit samo je trebalo malo vremena, drago mi je da si ponovo sa nama.........a za biljke sta rec, ja sam znao da ce bit cure kad je femi u pitanju.....:)

......drugo netrebam ni komentirat, otprilike znam kako ce to izgledat pred kraj poznavajuci tebe tako da mi ostaje jedino da ti stisnem rep+ i pozelim srecu.......:)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Ruskinje 26 dan 12/12

Evo već i kristala, nešto ranije nego što sam očekivao no jelte nećemo se buniti :) Što se tiče mirisa on je malo onako težak, pomalo narkotičan no nije intenzivan kao što sam ga očekivao, kao što je najavljivan. ..."
the plants smell quite strong during both their growth and flowering period".
.. sa seriousseeds-ove stranice Uostalom to je bio jedan od glavnih razloga zašto sam se dugo dvoumio oko ovog straina. No nekidan sam imao goste (rodbina) na par sati na metar od ormara su bili, ništa, ni riječi. Doduše po danu cure spavaju ali ipak :thumb:. I tek sad kužim koliko su karamele fino mirisale, no o mirisu će biti još riječi
Juče zalite malo jače čistom vodom s 3 ml 3%hidrogena po litri, dalje nastavljam s dodavanjem Biobizza svako zaljevanje + supervit od Hesija, jako im prija. Visina biljaka je cca pola metra sa posudama, taman, držim ih na 15-20 cm od lampe, ide mi i ovo prohladno vrijeme na ruku tako da nemam nekih većih problema, budovi se fino formiraju, jedino što im je malo gužva u box-u, ma ide to nekako, polako ali sigurno ....


 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
skidam kapu Kenny!

preporučam samo da, pošto više nema sharkova, promijeniš naslov u White Russian
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Hvala Manijače, Nixa i Kali :goldmaryjane:

metalmaniac je napisao(la):
preporučam samo da, pošto više nema sharkova, promijeniš naslov u White Russian

Može, al ne mogu ja već molim moderatore da promjene naslov dnevnika u : White Russian, CFL & HPS 150W, BioBizz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
preimenovano, jedino sam ostavio ono ex jer je deo dnevnika posvecen i shark-u, ako smeta lako maknemo ;)
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
33 dan 12/12

Došlo je do malih promjena, ovako je to izgledalo nekidan a ovako to izgleda sada

Nisam bio zadovoljan razvojem growa pa sam se odlučio na promjene. Imao sam 30-tak grana na vrlo malom prostoru, donje lišće mi je naglo počelo propadati tako da sam ih odlučio razdvojiti. Procjena je da ću od ove bolje biljke sad kad je presađena u 11L svježe zemlje izvući puno više nego da su ostale obadvije zajedno, tj "žrtvovao" sam slabiju biljku i gurnuo je nazad pod CFL. Kod karamela presađivanje u 3 tjednu cvjetanja je bio bingo potez, vidjet ću dali će mi se opet potrefiti. A potrefilo se da bolji fenotip je ona koja je pretrpjela gubitak glavnog vrha, no razvučena je na 15-tak podjednakih grana, sad će dobivat čistu vodu neko vrijeme, na njoj je samo da se deblja :eek:vca

Druga ruskinja pod CFL-om kasnije je počela s cvjetanjem i kristalima i to joj je presudilo što je izvukla kraću slamku ( iako su podosta slična obadva fenotipa), neznam koliko će je moći zadovoljiti štedne no niti ne očekujem previše od nje. Evo par makro slika vrhića te druge biljke


Neznam šta reći, dal sam dobro napravio pokazat će vrijeme, kako budne neka budne. Vremenski sam opet ograničen ovim growom, najviše još 5 tjedana, vjerujem da će biti dostatno. Također je par vrhova oprašeno shark mudonjom od pred par stranica - tko zna šta će iz svega toga ispasti. Do sljedećeg adejta :vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.