White Russian, CFL & HPS 150W, BioBizz (ex Shark Shock 150 HPS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
dinosaur.....daj mi molite reci od kud sad te fore stavljanja 24 sata u mrak prije cvjetanja...kaj da joj još jednom izazoveš stres?....ja to nigdje nisam pročitao....a ni čuo :) ...KENnY ...box je konstantno gradilište :) ....
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
ma nije to toliki stres dolaru ako napraviš samo jednom , Ovo je čisto bilo radi znatiželje jer prije nisam obraćao pažnju na to, i nije pomoglo ništa jer i nakon 8 noći nema naznaka spola. Eto toliko
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nema to nikakve veze tebra....meni je prošli grow automatici procvjetali nakon 35 dana...neznam zašto.....a regular sjeme nakon 2 tjedna...tako da imaš još brate 6 dana....do 2 tjedna i onda još tjedan dana...procvjetat će one...kaj se buniš znaš da muški uvijek prvi izbace spol....tako da kaj više čekaš šansa za curu je mnogo veća ;)
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
$DoLaR$ je napisao(la):
dinosaur.....daj mi molite reci od kud sad te fore stavljanja 24 sata u mrak prije cvjetanja...kaj da joj još jednom izazoveš stres?....ja to nigdje nisam pročitao....a ni čuo :)

Ocigledno mi je promaklo :banana:
Kenny Dalglish je napisao(la):
Sharkovi 18-ti dan, upravo na spavanju idućih 20-tak sati i onda idu na 12/12. 15-20 cm su visine,6-7 internoda - brzo rastu, .....

$ hvala za info
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Nakon 13 dana 12/12 pokazaše se mudonje



treća je još neizvjesna, zasad, nek i ona bude mudonja pa da se ne hebem više i nek ide u nezavršene. Hebem ti 7 zaredom mudonja, kao da obaram neke rekorde. Srećom su ruskinje fem ali kako je krenulo, i za njih me već strah ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: njrnjava

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
neobicno, bas 7 za redom :icon_question:... al ta sto je cekas mora biti cura, cisto da imas probati kakav je strain, jbg.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
aj aj aj:balls:

držim fige za trecu....bit ce curketa :costumed-smiley-027
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
odakle si nabavio to sjeme?

ili nešto ne valja sa tim sjemenom ili si stvarno baksuz pa te hoće sa mudonjama...
 

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
Pozdrav Kenny, evo sad sam pročio cjeli dnevnik, i morao sam da udarim jedan REP+. Svaka čast na trudu i volji, makar vjerojatno si bio spreman na par jajana, ali baš na toliko... I ja ti držim fige za 3.!!
Sad da te pitam par pitanja: kolike su tegle na slikama u postu br. 14?
I kažeš da si zadovoljan sa hps 150w.jesi razmišljao o cooltubeu, ili ipak 150 još ne grije toliko? i ja namjeravam na jesen neku visokotkačnu lampu da uzmem, a cflke da ostavim za vege il neko experimentisanje...jer sad imam 100tinjak w cfla, i to je taman za jednu biljku kad se fino lst-ira, a pretpostavljam da pod malo više hps-a (150) mogu bar 4 komada ić...zato sam te i ptaio za tegle kolike su...
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Kenny baš mi žao, izgleda nisi imao sreće, do sada. A ovu treću ti želim da bude cura i dim prvoklasan da padneš na guzicu, sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
PowerSeed je napisao(la):
neobicno, bas 7 za redom :icon_question:... al ta sto je cekas mora biti cura, cisto da imas probati kakav je strain, jbg.
da prvo 2 free seed tamo u 1-2 mjesecu, pa 3 + 2 sharkovi, sve lijepe biljke bile, šta češ, neznam ni ja šta bih rekao. Već sam se navikao ...
makisplit je napisao(la):
držim fige za trecu....bit ce curketa :costumed-smiley-027
if ju sey so, ma neznam maki, šta bu nek bu, samo nek bude što prije
metalmaniac je napisao(la):
odakle si nabavio to sjeme?
ili nešto ne valja sa tim sjemenom ili si stvarno baksuz pa te hoće sa mudonjama...
Ma nije do sjemena, original pakovanje Mr Nice, dobar seedbank na dobrom glasu, prije je do mene tj uvjeta u boxu ili se jednostavno priroda grubo našalila samnom
njrnjava je napisao(la):
Pozdrav Kenny, evo sad sam pročio cjeli dnevnik, i morao sam da udarim jedan REP+. Svaka čast na trudu i volji, makar vjerojatno si bio spreman na par jajana, ali baš na toliko... I ja ti držim fige za 3.!!
Sad da te pitam par pitanja: kolike su tegle na slikama u postu br. 14?
I kažeš da si zadovoljan sa hps 150w.jesi razmišljao o cooltubeu, ili ipak 150 još ne grije toliko? i ja namjeravam na jesen neku visokotkačnu lampu da uzmem, a cflke da ostavim za vege il neko experimentisanje...jer sad imam 100tinjak w cfla, i to je taman za jednu biljku kad se fino lst-ira, a pretpostavljam da pod malo više hps-a (150) mogu bar 4 komada ić...zato sam te i ptaio za tegle kolike su...
kockaste smeđe su 3,5 L a okrugle smeđe 6 L ( na te si mislio)
Ma teško bi mi stao CT u 50 cm širine sa onim crijevima, a i mislim da nema potrebe. I bez Ct-a ide to na 15-20 cm udaljenosti, da malo bolje imam postavljene ventove bilo bi to još bolje.
Uzmi HPS, nemreš vjerovat kolika je razlika naspram CFL-a, za Ct mislim da nema potrebe sve ispod 250 no ako imaš volje zašto ne. A može ići i 8 komada, pitanje je samo optimalne količine naspram prostora i lumena. 2-3 biljke s treniranjem je čisto dosta pod 150, no opet to je na tebi, ovo je moje mišljenje..
matia je napisao(la):
Kenny baš mi žao, izgleda nisi imao sreće, do sada. A ovu treću ti želim da bude cura i dim prvoklasan da padneš na guzicu, sretno :)
Hvala druže, javim uskoro .. Ako neće ajkule - budu ruskinje ...
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Zao mi je lega.
Savjet, ne bacaj to, nego skuhaj mlijeko ili maslac + kolacice.
Neko bi rekao vise srece drugi put, a ja ti kazem da se strpljenje isplati.
Za dalje se prati osecajem, probaj da vidis da li si negde pogresio i
Drzim ti fige.
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
joj Bobe, neznam šta bih ti rekao ..

Naravno da ću baciti, malo će mi služiti kao ukrasno bilje po stanu jedno vrijeme, ali neda mi se od mužjaka ništa osim polena uzimat
I naravno da se strpljenje isplati - inače neću ništa pušiti, jbg kod mene je koliko uzgojim toliko i imam, nema više lerdia odavno ...
Hvala na ljepim željama ali nije potrebno, i zadnji shark je pokazao svoju pravu narav - mudonja. Kao što rekoh ostavit ču ih još dan-dva da budem potpuno siguran ali mislim da je to to
:balls::balls::balls:

Ovim nažalost zaključujem ovaj dnevnik, molim moderatore da ga prebace u nezavršene i da samo u naslovu promjene na "male shark shockovi" ili nešto slično, da ljudi bezveze ne čitaju dnevnik sa 6 mudonja. Hvala svima što ste pratili i na lijepim željama, Kenny je over and out.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
jebeš brate šarkove sad leto dolazi...oćeš da te grizu ili da te furaju ruskinje :D ....mr. nice ima samo regular ali opet mi čudno da baš svi frajeri....očito iskorištavaš curke...hahahahahaha ;) brate sretno sa ruskinjama ;) a šta nećeš nastavit dnevnik sa ruskinjama??.....
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
neću stari, ovo je bilo zadnje od mene na ovom forumu.

Uvidjeh da i na ovom forumu postoji velika razina diskriminacije, klasično balkanski ( svaka čast izuzecima prvenstveno moderatorima i Poweru). Forum me je dosta naučio zadnjih godinu, ja sam mu vratio kroz 2 i po dnevnika, mislim da je to pošteno. Dalje neka svatko ide svojim putem bez nekih težih riječi. Forum jest privatan i ja to poštujem, i zato pozdrav

Kenny je over & out, samo nek se zeleni ljudi ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Parazyd

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
e moj kenny...diskriminacija je svuda oko nas, vjerovatno je imas i u susjedstvu u nekom obliku...zasto bi onda i forum bio iznimka...nemoj da ides zbog takvih razloga, ja na to gledam kao i u zivotu...kad mi netko ne odgovara maknem se od njega i ne komuniciram s takvom osobom...zao mi je ako si imao neugodnosti na forumu, al svako si bira svoje drustvo...neznam tocno o cemu je rijec u tvom slucaju al zao bi mi bilo da te vise nema ovdje, a i vutra time puno gubi...pa razmisli jos malo, nek te ruskinje utjese malo pa se javi bistre glave...pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Kenny Dalglish je napisao(la):
neću stari, ovo je bilo zadnje od mene na ovom forumu

cemu ovo druže....mogao si bar obrazložiti pa da se znaju razlozi za napuštanje foruma....ja sam ovdje kratko a istovremeno najduže što sam ikada bio na nekom forumu tako da si me baš bedira s ovim....?!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
u svakom slučaju sretno brate....samo gubimo prave članove za bezveze :( ....nije mi isto dal su tu matko, dadko, slavko ili ti, power, zlo, trojica greena, bob (najjači dok je učio) i još par njih da sad sve ne nabrajam....možda će nekom zvučat smiješno i bez veze ali ko da smo na neki način svi povezani pa makar se i ne znamo..(po mome kako se dečki trude novima objasnit a i starima ako treba nešto novo pa tako ti nebi objasnili ni najbliži, nebi živaca imali :) ).... kad se probudim prvo kaj napravim upalim komp i otvorim vutru i mnogo puta ste mi oraspoložili dan...ili da mi je dan krenuo sa smijalicom :) .......dont go from us :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.