White Widow - 90W-HPS100W - Big Tower

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
WeeDiC je napisao(la):
...I pitanje bas za Powera, kad bi bilo idealno za Jet da se posadi u outdoor i da li
ovaj moj sto sad cveta biti bolje da ga grunem na terasu ili prirodu negde, dal ce mu biti bolje?
ja bih taj BB presadio koliko god to bilo smorno, a za jet, prilicno ga znam, trazi mnogo svetla i voli vrucinu, ja cu moje za out saditi ne pre sredine juna i ocekujem da mi stignu pocetkom septembra, i koristim udarni deo leta, puno sunca i vreline ;) a terasa, zavisi koliko imas sunca, drzim ih ja na terasi ali retko imam vise od 6 sati, i nije to to, veruj mi, nakon dve godine rada sa istima... zato i planiram napokon sa njima odraditi pravi out, jer terasa je saksija sa ogranicenim svetlom i licno to ne tretiram outdoorom, peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
108 ukupno, 53 na 12/12, 43 cvetanja.
Juce dobila punu dozu plantele i slavola i odma su hedovi malo buknuli mada su prilicno mrsavi.
Planiram da je drzim 70 dana na cvetanju pa me zanima kad zadnji put da podjubrim posto nema
mnogo listova a i to sto ima cu popusiti, imam djubrivo za cvetanje koje sam pravio proslog leta
pa bi njega zadnji put stavio. Gledao sam trihome i svu su beli, tesko da cu ja sa ovim mojim pristupom nekad
videti braon trihome.
Evo par slika celave, mrsave Udovice :

fotografija0417.jpg


fotografija0416.jpg


fotografija0415.jpg


Ziveli!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.381
2.598
to je to punu dozu su dobile i sada samo voda do kraja;) Nije ti fora ovo sa cupkanjem lisca...ali jednom kada budes imao nekakve zalihe ...neces to raditi,znam to iz iskustva;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
a sta mislis za ovo moje bio djubrivo, samo ne znam koliko ml da stavim na L?
Znam da nije fora, da imam zalihe ne bi je tako, lecila me i tokom cvetanja
a i posle berbe ce neko vreme, kad se napravi boks 400ili600w nece se cupkati nista :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ne cupkam hedove vec listove da bi mogao da zakuntam posto normalno ne mogu da se uspavam,
da imam zalihe ne bi pipno biljozu a stpljenja imam posto biljke kod mene zive preko 120 dana...
ovo za listove sam 1000x ponovio, ko papagaj jbt :D

edit. valjda ce izdrzati ako ne punih 70 dana onda ce 60.
Power sta cu kad volim obrijane devojke :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: thrasher666

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
bolje da si ove pri dnu hediće sve poskidao nego lišće, od njih ionako ništa naručito neće biti, nit imaju dovoljno svjetla, nit će se pošteno zdebljati, niti sazriti a biljka bezveze troši dodatnu energiju na sazrijevanje istih
ja to obavezno radim u svakom growu negdi u 2-3 tjednu cvjetanja jer tada se dobro procjeni od čega će šta biti a od čega baš i ne, produkt - dobiješ masnije i deblje gornje hedove. Skidati lišće je Ok ako radiš lolipop no i tada ostavljaš po par najgornjih pari fan lišća na svakoj grani, ti si ga poprilično prećerao
probaj ovo što sam ti savjetovao mislim da nećeš zažaliti, poskidaj sve hediće recimo 15-tak cm od vrha naniže, listove ne diraj više nikako i za 2-3 tjedna bude kao bombon
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
Skidao sam hedove sve ispod zice, na pocetku cvetanja, a ovi iznad zice su bas mali,
razmisljao sam da uradim dupli harvest mada i da ostavim te male nece dati ni gram
pa mi se ne isplati. Posto je listova sve manje uradicu jos 2 flusha i za 2 nedelje
da skidam to.
Skinicu male hedove na tvoj savet mada ne verujem da ce se mnogo debljati
bas sam je olinjao al bolje da mucim biljku nego sebe...

edit. Inhalirao sam lisce u pluca :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
117 ukupno, 62 na 12/12, 52 cvetanja.
Pre 5 dana je uradjen prvi od dva flasha kolko planiram da radim, mogu reci da
su se hedovi malo napumpali posebno ovaj glavni i jos jedan veci, planiram
za koji dan jos jedan flush i sec sec kad se osusi, za 10-12 dana kraj.
Skidam polako ove donje hedove i ne znam sto pise daje ovo vecinom
sativa i da daje cerebral high, lisce dosad i sad ovi mali hevodi sto pusim
daju stoned neki al neka kao BB, ne zakuca te toliko, od BB se ukocis vise,
prijatan rad, moze i preko dana pomalo al stvarno ne znam gde je ovde sativa rad,
mozda kad se osusi lepo pa skjura(al tesko to kod mene) da ce poptuno da radi.
Evo slikaa:
fotografija0428p.jpg


fotografija0429.jpg


Pozdrav svima!
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Super sorta i super izgledaju... Svaka cast, sretno do kraja, nagradice te te male curice :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
23.02.2008
1.048
1.455
188
pa poslusao sam savet ucitelja Kenija za skinem manje vrhove a kako sam ja poslusan
djak ja sam to sa zadovoljstvom uradio :D
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Juno zezaj samo zezaj i treba :D
Rakija scrog ti je keva za pc, mnogo je teze samo lstirati vrhove ovako zica odradi ceo poso,
nista komplikovano.
Kad dodje vreme da kupim neki boks od 400-600w ostavicu jedan pc boksic cisto da vidim kolko mogu gramica da
izvucem iz jedne biljke al da raste normalno bez sakacenja.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
IMa 13 grana al ne vide se ove manje u sredini, dzaba 13 kad su 2 vrha puna ovo ostalo
jad i beda al ebiga.
Juce uradjen poslednji flash sa 30 litara vode, fala Bogu na stirororu,
manje od pola sata je proslo 30 litra.
Za nekih najvise 10 dana idu pod noz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.