White widow Auto x2 & Northern Lights Auto(GHS) - Coco - LST - 250w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2012
50
120
33
39
Zdravo ekipa, mali update prije nekih promjena
Tempe 24/25, vlaga oko 40%.
Nema nikakvih prolema osim s prostorom haha
Jučer su zalivene sa 1,5l vode i 3,5ml coco a + b, i 1,5 ml root complex, pH 6.0 za WW1,2, a NL1 sa 1,5 l vode i umjesto plagron alga growa, za koji mi se čini da nema dobar sastav s obzirom na zemlju koja je, sumnjam na to već duže vrijeme, pa sam probao sa Plantella cvetom(a i samo gnojivo ima nekih dodataka, mikronutrijenata) kojeg sam stavio 5 ml i 1,5 ml root complexa , pH 6.4.... čini mi se da je NL1 to ok prihvatio, vise cemo vidjeti u narednim danima.
WW2 sam zaebo s rasporedom grana i sad je đumbus svako malo ih raspoređujem da ju nekak posložim mislim da smo pri startu malo zajebali u nekom koraku ili nije bilo koraka haha, WW1 ne diram uopce samo tu i tamo capnem koji list, sa sredine biljke uglavnom ovi koji su jedan na drugom...Zato i je malo viša...
NL1 sam samo raširio grane po cijeloj tegli u neki zvjezdasti oblik i maajka
NL2 i 3 kontinuirano prskam po zemlji i listovima sa root complexom i vita raceom, popio je svaki pola 0,75 l vode u nedelju, tj na ukupno 1,5l vode sam im stavio 1,5 ml plagron alga growa i root complexa.
NL2 i 3 su također u nedelju topirani, možda i fimani, te poškropljeni sa plantelom za strese... Odlučio sam to ranije napravit jer mislim da za ta dva NL ne postoji baš neki logični grmasti oblik osim da ga pustiš prema gore i malo raširit možda, znči izraso je 3 cijela čvora do 9 dana a 4. je bio u procesu i tu sam ga capuno da se što prije počne oporavljat i nastavi u visinu(od 6 čvora bi se brže oporavljo, jelda? jbg sad)
To sve vodi prema tome da ih prebacujem na 12/12 jer su ove 3 bacile pastilice al ne počinju baš cvijetat, a u razgovoru sa GHSom sam sazno da je ovo F1 sjeme, a iz priloženog vidimo da se biljka baš i ne ponaša ko da je puna auto gena, mislim to zaključujem po tome što sam vidio na raznim slikama i stranicama
Jedino što će NL2 i 3 procvast dok su mali, ako ne narastu još il se stretchaju, jer ako proizvođač kaže 10 weeks total crop time u optimalnim uvjetima od čega je 8 cvjetanje, NLovima je 16 dana znaci u teoriji bi sve mogle u isto vrijeme procvjetat...
Možda još sutra malo defoliation ww-ova i prebacivanje na 12/12
Gore s desna na ljevo su WW1,2 NL 1 a dolje NL 2 i 3 s ljeva na desno xD
DSC_1082.JPG DSC_1083.JPG DSC_1086.JPG
DSC_1085.JPG DSC_1084.JPG
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Odlicno..krenulo je:thumb:ja bi bubnuo fush u prvim znakovima cvijetanja(15,20 dana)pa onda sa gnojivom za cvijet..Ako imas cal,mag..gruni ga sada folijarno..dobro ce doci;):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield
17.02.2012
50
120
33
39
Mislis sve flushat il sam zemlju?
I kaj bi bilo kad bi nakon nekog tjedna cvijetanja stavljo sam coco b, uz nadoknadu mikronutrijenata iz coco a?
Imam cal mag u obliku boromaga, znaci ima i bor unutra a po tablici kaze da je za sve vrste biljaka al kolko sam skuzio najvise za vocke.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Mislis sve flushat il sam zemlju?
Uzmas potove sa biljkama,flushnes..pustis dva dana da se osusi i krenes sa gnojivom za cvijet..i tu ne stedi,napuni ih do ibera..pomalo ali nek su pune.Cal,mag...bilo koji za biljke koji se koristi folijarno..to spricni dva puta u sedam dana po biljkama..nek upiju snagu,nadopune nedostatke koje daje kokos u ovom dijelu
rasta:thumb:
kaj bi bilo kad bi nakon nekog tjedna cvijetanja stavljo sam coco b, uz nadoknadu mikronutrijenata iz coco a?
Ja bi nakon flusha davao samo gnojivo za cvijetanje uz dodatke nutrijenata koji se dodaju u cvijetanju...vega je iza tebe,sta si odradio si odradio...ako je kokos dobro pun on ce dati svoje do prvog cvijeta...nakon toga bloom:)
Imao si shebani kokos na pocetku i veoma je bitno vise ne stresirati biljke jer nemaju one tu snagu kao sto bi imali sa zdravim kokosom i humusom kalifornijskih glista(10,15%):thumb:
 
Poslednja izmena:
17.02.2012
50
120
33
39
@hazeri zbunjuje me to kaj kaze da uvjek mora ic coco a+b, a po tvom sam skuzio da bi trebo uzet gnojivo bas za cvjet, za zemlju ga imam al ne za kokos, znaci il posebno gnojivo ili samo coco b, uz cal mag i grow sensation?
 
17.02.2012
50
120
33
39
@hazeri Aaa tak ce i bit flushnuo sam ww1 i 2 sa malo vise od dve litre vode svakom, i mislio sam mozda u sljedecm zaljevanju dat manju dozu coco a ili vecu coco b sa hesi boostom, il da ne stavljam hesi nego pricekam jos neko vrijeme za grow sensation, iiil ce i on djelovat ko "aktivator cvatnje"?
Sve su ravnini ko da je sea of green
 

Prilozi

  • DSC_1088.JPG
    DSC_1088.JPG
    221,6 KB · Pregleda: 48
  • DSC_1089.JPG
    DSC_1089.JPG
    301,7 KB · Pregleda: 46
Poslednja izmena:

lu&k

KEMO expirience
Banovan
19.03.2016
1.002
12.338
358
sensation tek od 4tjedna cvijetanja pricekaj jos koji tjedan cvijetovi trebaju bit dobro razvijeni da bi ukljucio sensation...znaci sensation tek tamo za oko tri tjedna i koristis ga svako zalijevanje do 6tog tjedna..i polako gnojivu organic treba tjedan dana da ga biljka probavi
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri
17.02.2012
50
120
33
39
sensation tek od 4tjedna cvijetanja pricekaj jos koji tjedan cvijetovi trebaju bit dobro razvijeni da bi ukljucio sensation...znaci sensation tek tamo za oko tri tjedna i koristis ga svako zalijevanje do 6tog tjedna..
a da tak sam i mislio, ma bezveze je sto ne napisu sastav negdje da ga lako nades a ne da se moras *****, tak da se lakse orijentiram kaj je kaj, jer kolko sam skuzio pola tih proizvoda je isto razlike su nekim detaljima, al ocito da to nije slucaj sa hesi boostom i plagronom... jbg bumo cekali, ugl dao sam im 1 ml coco a i 4ml coco b i ne znam jesam napusen il se vidi bitna razlika, ovi dijelovi kaj su buduci cvijetovi su se malo rasirili i dosli do izrazaja, singl listici i pastilice, listovi nisu promjenili boju kao da postoji problem tako da bih rekao da je za sada sve u redu xD a zemlju sam jucer tek fluso... vise necu imat kaj za rec na updateu haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k
17.02.2012
50
120
33
39
zdravo ekipica evo majli update
7. teden rasta, 9. ukupno :lol::plac:, al kaj je tu je ide to polkao sad je 8. dan 12/12 režima svijetla... nije da su trebale bit gotovo sad sljedeci tjedan, al mozda i bolje da nisu jeeer nebi bilo nekog uroda, a ovak se bar nešto smješi aaako ne kratko vrijeme izrade...
neeeego, zemlja (NL1,2,3) flušani prije 3 4 dana cekam da popiju nisam još projveravo, budem, nema znakova gladi. NL 1 razvija cvjeće, 2 i 3 su negdje tjedan dana iza njega što se cvića tiće.
Kokos, (WW 1 i 2) sam flušo, al biljke su gladne ne, nakon zaljevanja sa coco a+b ( 1ml+4ml) zalio sam ih prije tri dana sa 2+4 na 1,5 l vode a ukupno su popile svaka 2,25l mešavine.... ww1 ide lepo razvija cvijetove kako treba, utrkuje sa sa NL1, dok je WW2 dangla, pobliijeeeedila je želi taj dušik ko nikad do sad i ne tjera svoju energiju u cvijeće aaaaali se i oni polako razvijavju naravno ne kao svoje dvije velike sestre aaal vidi se neki pomak... eee sad ne znam mislim da će ww2 dobit neku regular dozu coco a+b i da bu se vratil na staro, a i cini mi se da je ta brija 2 + 4 ili kak vec mozda uzaludna, ww1 je dobro prihvatio i ne blijedi al mi se cini da je to zato što ju je faza cvatnje bolje zahvatila pa valjda ne trebda duušika, ne?
malo ih je zahtvato stretch ali zbog recesije nutrijenata neee rastežu se previše, samo one grane koje ne prekirvaju fan listovi....
eeeeh ti fan listovi zadaju mi probleme na ovako malo prostora, napravljena je defolijacija prošlu nedelju( ne ovu) i tada je to izgledalo ovako DSC_1085.JPG
bilo me strah lolipopat mislio sam da možda bolje ne (loša žiža i anksioznost), sljedeći dan su one živnule i tada je to izgledalo ovako
DSC_1086.JPG
i lepo su se strecale u ovi tjedan dana za nekih 15-30 cm sigurno i vidli ste kako je to izgledalo u SRI iz posta koji je pisan u srijedu xD
ovu nedelju je to izgledalo ovako
DSC_1095.JPG DSC_1092.JPG DSC_1093.JPG DSC_1094.JPG (WW iz bližeg) DSC_1090.JPG DSC_1091.JPG (NL 2 i 3 iz bližeg)
danas je već punija drugačija situacija koju cu update-at malo kasniše :)
EE i mene sad zanima dal se smije to sad lolipopat i defolijejtat još malo ili malo kasnije kad se ajmo rec formiraju topici, mislim da vam treba slika od sad da bi se procjenilo, al kao da sam procito da bi trening u tranziciji mogao usporiti cijelokupan proces sazrijevanja cvijetova i na kraju kvantitetu i kvalitetu samog uroda, e sad ne znam jesam to procito ili mi se samo cini da sam to procito, procito sam to negdje na GWD al ne mogu to nac pa pitam nadam se objektivnom odogovoru a može i subjektivan. :D:respect:
EDIT škropim svaki drugi dan boromagom
 
17.02.2012
50
120
33
39
Evo nas u 8. tjednu, 2 tjedna 12/12 tj. 1.tj 11/13 iz nekih klasicnih razloga
Temp 24/25 do prije dva dana sad je 29/30 cini mi se da zrak ne prolazi kroz krošnju, zbog previše lišča i malog prostora, box je popunjen :)
ww1 i 2 primaju klasicnu prehranu, ww2 je bio blijed no za to bi mogo bit kriv i light burn, no opet upitno je jer ww1 nema takve simptome, dok nl1 prozljiava lakši toplinski stres, lampa je bila preblizu, digo sam ju al se i dalje brutalno stretchaju pa se problem vraća, digo sam ju i više engo što je potrebno iii opet lagano dostižu, predviđam neki super cropp jer naaaabu dobro
NL1,2,3 flušani dok nisu poceli blijedit zatim je NL1 dobio plantella cvijet, a NL 2 i 3 list i cvijet u nekoj malo manjoj dozi od preporucene
Sto se tice lolipopanja i defolijacije, napravljena je prošli utorak, na trenutak sam pomislio da se mozda stunala, a mozda se i stunalo sazrijevanje preflowera, aaaal stretch nije, mozda mrvicu aaal skoro ne primjetno....

Defolijacija i lolipop
DSC_1094.JPG DSC_1097.JPG DSC_1096.JPG DSC_1095.JPG DSC_1090.JPG
nekim nižim granama sam dao priliku al mislim da uzaludno, a mozda i bolje jeer je zericu manje stresa prouzroceno
Neki donji listovi su samo uz dodir otpali sto u biti ukazuje na bitan manjak svijetla, mozda i gladi jer je bio to manje desavalo kod nl 1, pomislio bi covjek da bi udovicama trebala i veca doza od preporucene, noo opet tesko je diskutirati, dosla mi je misao da bi EC mogao bit odgovoran.
Na nekim granama je napravljen i super cropp na hazeri nacin u nadi da ce se malo usporit stretch
Stanje sljedeci dan
DSC_10954.JPG DSC_10963.JPG


Stanje jucer
DSC_10972.JPG DSC_1099.JPG DSC_1101.JPG
Napravljena još jedna blaga defolijacija, nadajmo se da bijka nece pohermit, mislim da cu to napravit samo još jednom ako ce bit potrebno a vjerovatno oce, no ima lik na gwdu sto u biti do jednog perioda dnevno skida po koji list, vjerovatno manje je manje stresa, a i kaze nebula da bi bilo bolje skinut manje nego što misliš baš zato da nebi došlo do neželjenih posljedica
DSC_1108.JPG



I kak sam radio super crop malo mi se se razebala grana pa sam ju zaljepio mozda i ne potrebno al je ispalo ko dobar pokazatelj koliko se stretchala u 5 dana, crvena linija optrilike pokazuje na kojem mjestu je bio vrh vrha
sketch-1520806511881.png

Te bi bile te
:vutra::respect:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Bice hebene guzve..preusnjeri topove koji se najbolje razvijaju..ostalo srezi,loli...popuni prostor tako da svaki vrh ima malo mjesta..ja bi im dao sada malo mira..;)10-ak dana..onu zutu nahrani,...ta trazi vise...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JohnDeKoki

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vidi..imati ces guzvu..gledaj da izvuces najvise od glavnih kola...sve sporedne koje ne dolaze do svijetlosti,a rade ti guzvu bi ja posjekao..
Edit;i jedan dobar loli:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JohnDeKoki