White Widow x Big Budd - 400W HPS - 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
37
meni je čudno da su biljke tako svijetlo zelene, kao da rastu u nekim lošim uvjetima, a ne pod 400 wata
 
11.03.2013
15
7
3
Hvala svima na savjetima i sve šta ste rekli bi moglo bit točno i vjerojatno je pošto nisam flushao uopče (znam da je bitno,ali nisam mogao jer biljku bih morao iznest skroz van iz kuće,a to mi nije bilo baš moguće radi susjeda),pregnojavanje isto moguće jer sam odmah krenulo skoro sa punom dozom...

Šta se tiče vode zemlja je uvijek u sredni mokra i procuri mi u posudu,ali svejedno probat ču je sad obilatije zaljevat.

LST je po mome mišljenju dobar jer glavne stabiljke su praktički vertikalne,a vrhovi se uzdižu iz njih. Naravno svaka biljka je drugačija pa sam na svaku primjenio drugačiju "jačinu" LST-a.

A boje šta se tiče 2 biljke su svjetlije,a dvije su tamnije. I ove šta su svjetlije su puno veče od ovih tamnijih pa si čak razmišljam da su to dvije različite vrste,a ne križanci između WW i Big Buda. Uglavnom to ču probat riješit tako da ih rotiram u boksu pa ču vidjet reakcije,ali mislim da sve dobivaju jednako svjetla.
 
11.03.2013
15
7
3
Evo ja zalio sa nekih 1,5-2 l vode pa kud puklo da puklo... Inače danas je trebalo ič gnojivo,ali prekočio sam ga jer ste rekli da je pregnojeno...
I imam pitanje da li če se biljke šta povečati ili je ovo šta je sad naraslo to i gotovo i samo če se puniti vrhovi?


meni je čudno da su biljke tako svijetlo zelene, kao da rastu u nekim lošim uvjetima, a ne pod 400 wata

Kad nedovoljno zaljevaš bilka nije u mogucnosti crpiti hranjive tvari iz zemlje.
Kad previše zaljevaš ubiješ biljku.
Treba nac sredinu...pošto su ti kante 20 lit....ja bi svaka 3-4 dana zveknuo 2 li vode unutra.

20l tegle, relativno slabe biljke i već si gnojio ? -> overfeeding definitivno.
Overfeeding = mali listovi, male biljke :)

Zaljevanje je svaka 4 dana sa nekih 3-4 dl -> iako izgleda kao da im tim postupkom radiš manji stres, rekao bih da to one ne vole a još manje ako nisi zemlju dobro isflushao prije nego si prešao na gnojivo...

Svaki put je zalij pošteno da malo procuri, nisu to kućne biljke koje rastu godinama pa im svaki k.. smeta, ako su ti uvjeti u boxu zadovoljavajući (dovoljno svjetla) ne bi joj trebalo smetati obilato zaljevanje pogotovo ako nakon lokalnog pljuska dolazi sunce..

Biljke su zdrave... Nemoj nista podrezivati, radije skini kompletan list. Ovo je najvjerojatnije spaljeno od gnojiva, ali nisam siguran... LST koji si napravio nije bas, probaj najvisi vrh biljke isto saviti u ravninu ostalih. Sad si samo bocne grane savio (barem se tako na slici vidi)...

Sretno!

E isprike šta to ovak radim,ali nikad nisam bio forumaš pa sam zaboravio da vas stavim u citiranje pa eto pogledajte ova dva posta iznad makar sumnjam da imate šta za komentirat :) Slikice idu idući put kad vidim šta če se desit i promijenit...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
alo zeleni, jesi pogledao datum, ako je zalivao u maju prosle godine sta mislis sta se desava... ajd bar da prebacim u nezavrsene ;)