Wonder Woman Nirvana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.11.2010
47
86
18
42


adult upload image




image upload




jpg

Pa evo nema nista sve po starom!



image upload



image host


adult upload image


upload pictures


Na poslednjih par fotki moze se videti ostecenje,otpali donji listovi i ostali listovi zute,gola je do pola...
Dodavao sam i azot i fosfor i kalij u umerenim kolicinama tj.malo manje od propisanih ali nikako da prestane da zuti i opada lisce.
Jes da imam biljaka u boxu ali zao mi je da mi propadnu biljke.Imam ih tri sa ovom manom.
Sad bi dobro dosao savet i tacna dijagnoza.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
pa nemoj ih gnojiti sa dozom manjom od propisane, lupi full dozu pa ćeš vidjeti kako se ponašaju i da li će to zaustaviti žutilo. (jest da je loš uzvrat boje zbog HPS-a ali izgleda kao manjak dušika, što je i normalno u cvjetanju)

žute listove svakako odstrani i prati što se dešava sa novima i to je to...
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Pozdrav!
Po slikama sve je u redu. Biljka se oslobađa listova u sjeni i "zavjetrini" - ako ti je sad oko lampe sve lijepo zeleno ja bi isprao jednom medij (vidim da si dodavao nešto), a natrpao što više možeš kvalitetne zemlje odgore (dakle nadodaj, zalij, nadodaj zalij, uguraj što više) i to Supstral Terra Magma, jer ako se ne varam ona ima najmanje dušika, a Biljka u cvjetanju ne voli previše dušika - i onda bi je pustio da ide prema kraju s tim što ima, jer sad izgleda skroz ok.
Ove sitne pupoljke ispod možeš i poskidat, ali onda računaj da ćeš mrvicu produžit kraj. Ako ti se žuri - ne diraj Biljku.
Inače super izgleda, sretno i spretno do kraja!
 
23.11.2010
47
86
18
42
Pa rekoh malo da dodam, izneo sam sve iz boxa napolje da malo sredim i pocistim...i pored toga sto redovno cistim bilo je mnogo skrivene prasine,trebalo je to jos ranije da uradim al ajd...



i kad je vec sve bilo napolju poskidam alu foliju i okrecim cosak u belo,jbg.mnogo me nerviralo ono sustanje folije...




upload photo



photo upload

I to nije sve,kad sam ih vracao nazad svojom nepaznjom slomim jednu granu

picture hosting
okacim je o zid i ostavim da se susi,posle dva dana resim da probam....zzzzzzzzzzzzzzz uradim se kao zmaj,ljudi ovako se nisam smejao jod od srednjoskolskih dana a to je bilo mnogo davno,zao mi je samo jer je onaj vrh trebao jos da raste ali sa druge strane srecan jer sam saznao ono cega sam se plasio......Mislim da sam donekle shvatio sustinu growanja jer OVO ne moze da se kupi,bar ne na usranom Balkanu,rado bih dodao nesto i o ukusu i mirisu ali je besmisleno jer ovo nije cak ni suvo kako treba .....
Hvala vam svima na savetima do sada i dodao bih da su svi saveti bili ispravni i strucni,nisam bio u mogucnosti da svaki savet poslusam i ispratim nisam ja jedini faktor u ovoj prici moram da se pazim pa makar i po cenu male stete. Jedina greska i to na samom pocetku je zemlja pise na pocetku dnevnika polovina humusa iz sume i polovina kuplena u Merkuru ili Uradi Sam ne secam se tacno.E to toliku glavobolju zadaje da je to strasno,sve su imale isti tretman od pocetka a ipak se mnogo razlikuju jedna ima visak azota/dusika,druga manjak fosfora,treca manjak kalija itd.probacu to da nastelujem do kraja.
Inace u Nirvani pise da cvetaju 80/100 dana a danas je 42 dan cvetanja.
I samo jedno pitanje smem li da ih gnojim kalijem ili fosforom ako su vec tamno zelene,izgleda po neka malo pregnojena azotom? Mislio sam da bacim ovo Dansko gnojivo i kupim Hesi Bloom i Phosporous valjda ce Hesi da iskoriguje sve sto fali.

Veliki pozdrav!!!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
"ovo ne moze da se kupi"

brate, sve si rekao u ovih par rijeci...neopisiv gust, jelda?

svi nesto u zadnje vrijeme kao "slucajno" lome vrhove...a-ha ;-) vjerujemo ti

biljke su ti zakon...bas su se lijepo zashiljile
 
23.11.2010
47
86
18
42
Hps ugasena 73 dana cvetanja, jer je doslo do problema. Nije mi se dalo da zavrsim ni drugi grow.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.