YouTube snimci na jednom mjestu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Zabljak 1992 je napisao(la):
iz kojeg je ovo filma braka?
Scene su iz filma "I am legend" - meni super film. A ovaj klip sam izrezao iz jednog od 10min dijela serijala "The Arrivals" koji govori o iluminatima i tome. ja sam samo dodao titlove.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
uh odlicno... poruka /simbolika... jasna i kreativna :)

zanimljivo sto me ovaj video zamislio posto mu je poruka vrlo jasna a negdje duboko u sebi nasla sam poveznicu sa filmom Dan kada je zamlje stala.
ne znam jel netko gledao novu verziju ili staru, ali tko ne zna, poruka tog filma je isto strasna i divna u isto vrijeme. zamisli se covjek.

a ja dolazim samo do jednog zakljucka. da- svijet ide u *****, da- tesko je napraviti neke vece promjene na globalnoj razini, ne- nece se nitko preko noci opametiti, ne- nece preko noci svo zlo stati.
ALI mozemo raditi na sebi, mozemo sebe promjeniti. a dugorocno, djecu odgajati u toplom i neokaljanom okruzenju. djecu uciti pravim vrijednostima a ne filovat ih debilanama. ta djeca mogu promjeniti nesto, ali odgovornost je jos na nama. koliko jako zelim djecu toliko se i borim sa cinjenicom da uz sve divno sta ovaj svijet nudi, nudi i sve potrebno da otupi tu djecu.
kako se boriti? vecina roditelja odustaje- evo ti mob, evo ti komp, evo ti internet evo ti mcdonalds, evo ti evo ti evo ti evo ti...samo suti da se ne moram igrati sa tobom. nisam protiv tih stvari...ali nisam niti za otupljivanje... a to se desava, zar ne vidite? i ta generacija ce doci nakon nas... ja bas nisam optimist.

i ja bi u sumu pobjegla..

oprostite na ovom... ali ovog jutra me to sve pogodilo. tuzna sam...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ovo sam slučajno naišo i totalno brutalnost, nevjerujem koji idijoti
[YOUTUBE]2XkgOdb8tdA&NR=1[/YOUTUBE]

molim ljude da ne započinju nikakve vjerske rasprave potaknuti ovime i modove da brišu sve ukoliko se to dogodi
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ccc :D trebo sam znat da je istraga crpila inspiraciju iz američkih "vijesti"...
samo oni mogu tako ekstreman oblik silovanja uma prodat kao nešto informativno.
a što se tiče zahvalnosti za smrt svakog vojnika :D to je prvi put da se slažem s kršćaninom. (i nek me sad netko ne optužuje kako je imao mrtvog vojnika u obitelji jer da nije bilo vojnika i tih patriotskih budalaština nebi ni umro na taj način)
 

Kr.Atom

Banned
Banovan
11.06.2008
18
0
0
45
Bruka za ljude sa tw-a.Dvoica profica uz svu tehnicku podrsku svoim patetisanjem pokusavaju pridobiti nekog,pojacali svoje glasove maximalno nju utisali,stalno je prekidaju.Nije da ja podrzavam ikoga ali ovo...