YouTube snimci na jednom mjestu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Moram komentar stavit.
Prvo;
Konzumiranje cannabisa je vaše čovjekovo pravo, tačka. Svejedno u smislu liječenja bolesti, rekreativno ili preventivno. Tu ne treba moliti, nago tražit da se uvažava vaše pravo. Cannabisa je isto ko paradajz, majčina dušica, jabuka, biljka iz prirode koja ima svoja svojstva a ona liječi puno stvari.
Niko nema pravo to zabranit, oko toga se nema šta razpravljati.
Drugo;
Nebuloze doktora, oko doziranja, šta ima unutra itd.
To je jednostavno, napraviš biomix kapsule i tačno znaš dozu i šta je unutra.
Doktor ne treba znat tačan omjer kanabinoidni, jedino koji je hibrid iz koga so napravljene biomix kapsule.
Treće;
Cannabisa je droga isto Kot duvan, kafa, alkohol, majčina dušica, meta i slično.
Nije nikakav bau bau, to pričaju oni koji imaju korist od prohibicije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ova doktorica Danica Grujicič u ovom snimku kao da je školu položila preko štele!
Tu si u pravu, ne znam CilI, ali meni se čini od kako je počela svjetska finansijska kriza, a pogotovo u USA, masovno su počeli "legalizovati" gandžu, a isto stvar je i sa Španijom, bili su ekonomski na rubu propasti, procenat nezaposlenih je prešao Grčku.. pa i oni se okrenuli ka putu legalizacije.. Nažalost ta stvar nije ista u Njemačkoj, ovde ti je alkohol na prvom mjestu, pogotovo u Bayernu, tako da će proći dosta vremena, dok se i ovde počne legalizovati marihuana, jebga prohibicija.. u know, kad zatreba para, onda počnu "legalizovati".. bar se meni tako čini..
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Možda, mada je više na tome kada ljudi shvate osnovnu stvar, to je tvoje čovjekovo pravo. Kada shvate, onda se legalizira.
Jer ako se to krši, onda nisi u demokracijski državi nego u diktatorski. Jednostavno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz