YouTube snimci na jednom mjestu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258

Pratite li dešavanja ovih dana? Ovi već najavljuju sledeću pandemiju i bolest X pa mislim da je bitno da znamo kako i šta je rađeno sa ovom prošlom. Pogotovo kad će svetska zdravstvena organizacija od maja (tad je glasanje za novi sporazum) potencijalno imati mnogo veća ovlašćenja u zemljama članicama što je većina sveta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and šaran

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Istog sam mišljenja... I nadam se da im neće proći taj sporazum. Međutim, po onome kako su sproveli sve prošli put, ne vidim neku opoziciju koja će se usprotiviti. :(

U ovo TikTok doba i uz trenutni mentalitet većine, jako lako guraju dalje. Ne znam kakvo je vaše iskustvo ali ja kad pričam sa ljudima koji su verovali vlasti što se tiče prošle pandemije, skoro niko nije promenio mišljenje. Iako sad imamo podatke o svemu tome i znamo da vakcine nisu pomogle, kao ni maske ni zatvaranje ljudi, pa čak i koliko je negativno uticalo na svet, većina njih i dalje smatra da je to sve teorija zavere i dezinformacije.

Najviše me iznenadilo što dosta članova vutre deli to mišljenje jer sam mislio da smo bar mi svesni farmakomafije i koliko im je bitan profit, makar to značilo milione mrtvih.

Po novom sporazumu WHO će imati moć sprovoditi mnogo više toga nego prošli put. Evo jedan kratki video o tome. Inače super kanal za sve koje interesuje istina o covidu.

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Istog sam mišljenja... I nadam se da im neće proći taj sporazum. Međutim, po onome kako su sproveli sve prošli put, ne vidim neku opoziciju koja će se usprotiviti. :(

U ovo TikTok doba i uz trenutni mentalitet većine, jako lako guraju dalje. Ne znam kakvo je vaše iskustvo ali ja kad pričam sa ljudima koji su verovali vlasti što se tiče prošle pandemije, skoro niko nije promenio mišljenje. Iako sad imamo podatke o svemu tome i znamo da vakcine nisu pomogle, kao ni maske ni zatvaranje ljudi, pa čak i koliko je negativno uticalo na svet, većina njih i dalje smatra da je to sve teorija zavere i dezinformacije.

Najviše me iznenadilo što dosta članova vutre deli to mišljenje jer sam mislio da smo bar mi svesni farmakomafije i koliko im je bitan profit, makar to značilo milione mrtvih.

Po novom sporazumu WHO će imati moć sprovoditi mnogo više toga nego prošli put. Evo jedan kratki video o tome. Inače super kanal za sve koje interesuje istina o covidu.

ma ne treba nam takva rasprava na forumu i podjele na ove i one..pustite to jbt:)
 
Poslednja izmena:

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Jedina podela u mojoj glavi je narod i vlast/elita/kako god. Ta podela na koju misliš se ni meni ne sviđa i ide u korist ovima "gore". Potpaljuju je kao i svaku. Zavadi pa vladaj, jel.

Nisam hteo takvu raspravu uopšte. U stvari ne znam ni sam šta sam hteo. Strah me je gde nas vode i kad vidim kako se samocenzurišemo, još mi gore... :(

Imam osećaj da je bitno da se o ovome može pričati a došli smo u situaciju gde se ta tema izbegava maksimalno. Ne samo na forumu. Razumem da je teško o tome pričati i da su svi veoma emotivni što se tiče svega toga ali ćutanje vidim kao još jedan naš poraz.

1000 tema imamo. Bezveze mi je da se nešto ovakvo i dalje izbegava... :confused: