Zašto postati član na sajtu Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
pav1337o je napisao(la):
Politika razjedinilia Jugu, a vutra.org je ponovo ujedinjuje ;)
marihuana connecting people!:banana_rasta:
Treba postati clan zbog sih kvaliteta koje ovaj forum nudi... Mnostvo pouzdanih informacija, toliko toga moze da se nauci, a i ekipa je stvarno cool... :icon_biggrin:
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
Forum je odlican, da nema njega ne znam gdje bi razmjenjivao savjete o uzgoju. Naucio sam puno toga na ovom forumu, najbolji je ;)
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Učlanio sam se zato da mogu : naučit sve o predragoj biljci , obazovati se o uzgoju , skužit kako napraviti dobar box sa dobrim osvjetljenjem i ventilacijom , naučit smotat a najvažnije od sveg ne davat lovu nekom preprodavaču i neznat što pušim . Pošto nisam nikad zapalio proizvod od ženke (cvijet) , uspio sam zapalit samo mudonju kojeg sam uzgojio u minimalnim uvijetima .
Nadam se jednog dana imat i ja žensku biljku i uživati u njenim plodovima , sjeme sam već naručio . Pa budem vodio dnevnik na ovom portalu .

Eto zato sam se registrirao na ovaj portal .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
neznam al znam da je to jedini forum na kojem sam ikad bio ,a to je vjerovatno zato sto je to cega ima na ovom forumu meni duboko utkano u krv a i ekipa koja je tu je jebena uvjek ims skim za popricat a zajednickih temi nikad dosta :D
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ja sam se regao jer se nisam mogo snaci na forumu. Stvarno je u neredu a kad si naduvan ajme majko. Zato i imam ovakav glupi nick, sjecam se da sam bio takoooo ubijennn a bila neka sativcuga sta me tjerala da nesto konstruktivno radim, nisam imao sta osim bit na netu i kopat.

Uglavnom, htio sam reci, bilo bi vise clanova na forumu da se malo primite posla, meni forumi nisu nepoznanica, imam i par svojih... al ovo je rasulo :))) dobro mi koji smo tu redovno tocno znamo di je sta al kad dode neregistriran clan na forum ne vidi razlike izmedu FAQa u Uzgoju i FAQa u Marihuani...


bla bla bla


Uglavnom, forum je super i zao mi je sto se nisam rego i prije.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Vutragenjo je napisao(la):
Zbog Edukacije najvise. Puno inteligetnih dugogodisnjih pusaca nezna nista o samoj biljci.

:samoja,priznajem.Oko 25 godina ljubavi sa biljkom,mislio sam da znam dosta,kad sam došao ovde shvatio sam da ne znam skoro ništa,sad je već druga priča.

Takodje,i meni prvi i jedini forum gde sam registrovan.

Na vutru se čovek ne može navući,na vutra.org može definitivno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
ja sam dosao radi edukacije ima se jako puno stvari za naucit , sviđa mi se ovaj forum i ljudi koji su na njemu .. bas sto Hooker kaze "Na vutru se čovek ne može navući,na vutra.org može definitivno."
 

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Sve najbolje o Vutri ste vec rekli nema smisla da ponavljam previse,ekipa je tu do jaja:bananica,jos nisam naletio na nekog bezobraznog ili otresitog,doslovce na forumu mos sve nac sto te zanima,ako citas i malo si das truda dosta toga i za naucit,i da sto Blade kaze trazilčica i nije bas naj naj al s obzirom na ostalo sto forum nudi zanemariva,.poz svim VUTRASIMA-ICAMA
 

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Da ne bi navareni blejali po fejsu i drugim smarackim mestima nego ovde, jer ovde je lepo...
Ja doduse ne gajim nista pa me osnova sajta ne tangira ali sve drugo je fino, mirno i opusteno.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ja sam se primarno iz edukacije registrirao na forumu, ali tokom vremena sam otkrio sto zapravo zelim radit i tako je sve pocelo :D najzabavnije putovanje kroz granje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r
23.10.2012
40
8
0
36
od kada sam sam s registrovao na forum, ne silazim sa njega, slazem se sa kolegom..."Na vutru se čovek ne može navući,na vutra.org može definitivno." podrzavam i prihvatam svaku akciju.......nikad nisam imao simpatije prema drugim nacionalnostima (nisam nikog ni mrzeo) ali posle neprekidnog-visednevnog citanja foruma, zavoleo sam celu sfrj (pa cak i slovence :D).....nek nas vutra sjedini sve opet! :sun2: