Zastitna mjera Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2013
5
0
0
Ljudi dobio sam zastitnu mjeru odvikavanja od ovisnosti od 3 mj do god dana,kaj to znaci?kaj cu morat tam radit?opisite mi u kratko molim vas
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Tr mjeseca znači pišanja (kontrola urina). U slučaju da budeš pozitivan oni ti produžuju do godine dana. Potrudi se uvjek biti negativan i vjerujem da će te i prije skinuti sa liste pišača. Ako se kojim slučajem navariš dan prije i znaš da nećeš proći pišanje obavezno ih nazovi i reci da nećeš moći doći jer si bolestan ili na putu (nešta uvjerljivo). U slučaju da im ne javiš razlog nedolaska i ne pojaviš se na pišanju oni izdaju uhitbeni nalog i murija te dovodi na pišanje.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
ja sam to 2-put dobio...prvi put 3, drugi 4 mjeseca...isao sam svaka 2 tjedna na pisanje...5-6-7 dana je dovoljno za čišćenje i pušio sam između toga bez beda...nista strasno, samo smara pun k* sto moras tad i tad ic tamo i tamo i jebeno pranje mozga od onih nadrkanih krava sto rade i misle da je vutra heroin, nabijem ih hehehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bodul and No Joke
23.04.2013
5
0
0
Obavio sam danas.doso tam frajer mí dao casu da odem u wc popisat se,u tu casicu je umocio neku karticu to je test na 10 vrsta droge,bio sam negativan,otiso na razgovor i za pol sata gotov :)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
znaci nije ti sestra nista drzala a? ja se ponadah da ce biti neke akcije ono frajer doso i dao ti casicu :D
salim se naravno.
kolko nisi dana pusio do pishanja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
da, ona stoji iza tebe i gleda dok pišaš...to da ne bi uvalio nešto tuđe i fejk hehehehe ja sam jednom uspio uvalit od frenda ali su skontali i moro sam ponovo, a nisam vise imo i na kraju bio pozitivan i produzili mi jos 3 mj...glupan, mogo sam se strpit hahaha a to mi je bio predzadnji put :smoke18: jbg...proslo i to...nista strasno :) nemoj se bojat...eto, ja sam ti sveukupno na pisanje iso 10 mj...prvi put 6 mj. jer sam bio jednom pozitivan pa su mi poduplali jos 3 mj., i drugi put 4 mj...to sam sve bio negativan, doduse, jednom skoro pozitivan, skontala je da sam pusio al mi nista nije mogla jer se na testu vidila ona druga crta jako slabo, a to je negativan :D onda mi je kenjala ta sestra tamo, al boli me