Zemljiste / zemlja [outdoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
ako sam ja uzgoji na jebenom kamenjaru zaljevo je neredovito a nije me jedanput bilo 2tj. da se brinem o njoj.
dobio sam full tamnu pomalo ljubičastu dlakavu biljku.
nikad bolju travu nisam pušio :D
u svakom slučaj od previše brige trava i ispadne sranje(to je moje skromno mišljenje :D)
to je korov kolko je znam izrast će iz hraćke ako imaš sjemenje :181:
imaa sam istu situaciju zaboravia biljku dosa nakon 3-4 mj i tamo ljubicasta monstrumina na njoj 40 grama samo je shit sta je par grmova dalje bila neka isto zaboravljena muska biljka koja je ovu dobro oprasila pa je bila puna sjema al bila je pre bolesna za pusit
 
15.03.2015
35
30
18
jeli se to moze nekako sredit ili da bacve neke stavin

ili da iskopan i naspem nekom boljom zemljom
 
Poslednja izmena od urednika:
15.03.2015
35
30
18
oce li velike prepolovljene bacve bit dovoljne

da budu duboke 40 centi



* * *
nemoj pisati post za postom, edituj postojeci
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Vjerovatno je znak da je dobra ali ne za cannabis. Ja sam sadio na livadu i sve je propalo, prije nego sam procitao da se to ne radi.
Kad hrpa tog cvijeca procvjeta neda vodi i nutrijentima da penetriraju do korijena stabiljke zbog povrsinskog korjenja cvijeca. Ono sto prodje je ostalo bez P i K.
Na vise mjesta sam to pricitao....da me netko ne napadne da baljezgam. Ja proba i nisam uspio nista.

Tamo gdje ima koprive obicno nema cvijeca ! A kopriva je dobar pokazatelj gdje saditi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed and zola
16.03.2015
9
4
3
Jel ima tu tko sa foruma tko sadi organic,tj. sa organskim gnojivom,da mi odgovori na ova 2 pitanja:...jel mogu sad površinski pognojit zemlju s kokošjim i kravljem izmetom??stim da za 1mj će ić male sadnice na to mjesto,oče li bit kakvih problema s tim?,znam da sam trebo na jesen pognojit al nisam se mogo odlučit di će mi mjesto bit,i kolko da stavim stajskog izmeta po biljci??
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
Pozz, uzeo sam navedenu zemlju u Pevecu, nije bilo terramagme ali je od substrala i jos cu ju pomijesati s perlitom i napuniti tri rupe na sajtu.. A problem je sto je tamo tvrda tj glinena zemlja, iskopao sam rupu cca 20ak litara, i dosao nakon tjedan dana, kise nije bilo a vode u rupi ima jedno 10ak cm.. Dali se isplati u njoj saditi ili da trazim novo mjesto?
 

Prilozi

  • IMG_0499.JPG
    IMG_0499.JPG
    310,8 KB · Pregleda: 26
  • Untitledhgj.png
    Untitledhgj.png
    2,1 MB · Pregleda: 27