Ćao ekipa! :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.12.2015
38
58
18
mostar
Ovde sam da me uputite svojim savjetima i iskustvom.Nemam apsolutno nikakvo iskustvo vezano za ovu biljčicu..Mama mi je obolila od raka i nabavila sam joj ulje koje koristi već nekoliko dana. Svaki savjet je dobrodošao!
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
itekako ima ,sam podforum medicina je preobiman, ne moze se iscitati za dan ..

predlazem da koristis pretragu ,gornji desni kut/ugao na svakoj stranici na vutra.org...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nina palčica
22.12.2015
38
58
18
mostar
itekako ima ,sam podforum medicina je preobiman, ne moze se iscitati za dan ...
pročitala sam Apotovu i Vedranovu bitku :/ malo sam demolirana, valjda sam očekivala sretniji završetak. Mama se oporavlja od operacije i tek treba na kemoterapije. Odluka je na njoj. Volila bih da joj mogu navesti konkretan primjer izlječenja uljem(ako znate) pliz!
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
a izlecenja cega, to nisi spomenula. jesi da je rak, ali koji organ je zahvacen, kakvo si to ulje nabavila i gde, koje doze uzima tog ulja, koliko je dugo bolesna, kakva je klinicka slika, prognoza... trebas nas malo bolje upoznati sa vecinom bitinih detalja ako zelis adekvatan odgovor
 
22.12.2015
38
58
18
mostar
Ulje smo nabavili preko prijatelja (provjereno) iz Splita. Operirala je prije mjesec dana tanko i debelo crijevo.Agresivni (sluzav)oblik sa metestazama,4stupanj.Ulje koristi od utorka 15.12. već je na dva zrna u jutro i na večer. Dobro podnosi s tim da je samo jedan dan imala laganu vrtoglavicu kad je prešla na dvije doze. Pospana je i bolje jede. Krvna slika joj je lošija pa je kemo odgođena do daljneg tj. trebala bi na kontrolu 04.01.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobrodošla na forumu, samo opušteno. Došla si na pravo mjesto.
Predlazem ti, da u medicina otvoris dnevnik, malo osnovnih podataka, kada je operirana, sta je do sada prošla itd., pa ćemo ti tamo sve napisat i objasnit. Kod nas nema predaje što se liječenja tiče. Pozdravi mamu, biće ceo forum uz nju i pomoc:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nina palčica