Što kada pocne cvjetati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2012
26
2
0
37
Ne znam uopce di da postavim ovo pitanje - dakle prije 3 dana mi je biljka pocela cvjetati.. mala je - visine oko 75cm(kasno sam ju zasadila na balkonu). Nisam se nešto previše brinula za nju - tj. samo zaljevanje i sunce je imala .. ali izgleda full zdravo. I sad kad je pocela cvjetati - kad sam vec došla do te faze i tu na forumu saznala da je curica - onda bih htjela da sad do kraja uspije pa me zanima što sad?
Dali da ju zaljevam, ne zaljevam, stavim na sunce ili ostavim tam gdje je (tam ima tu i tamo sunca)..u biti bilo koji obican savjet je ok ? i koliko bi trebala cekati da full procvjeta. HVALA ;)

P.S. goreee je full procvjetaala i razvijena je a pri dnu 50% manje iako se nigdje ne suši niti izgleda bolesno .. evo i slikica :Pogledajte prilog 1307
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
pa normalno da ces ju zaljevat,neznam koliko ti ju je pametno premještat ako ti je tu di je do sad bila narasla oke zašto premještat?jedino bi mogla probat pognojit kakvim gnojivom za cvijetanje da ti da vece budove makar me nemoj hvatat za rijec.kraj cvjetanja očekuj sredinom/krajem 10. mjeseca,tj kad više od 60% pistila poprime smedju boju.sretno :wave:
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Mršavica, al biće koji dim...
Šteta što je nisi na vreme presadila u neku veću saksiju, ali ko što reče Sunđer uzmi neko đubrivo za cvetanje i probaj dobiti što punije cvetove...
 
10.09.2012
26
2
0
37
ma imam macku koja je pojela vecinu velikih listova ... ja vam iskreno nikad to nisam zapalila al nemam ništa protiv toga .. nego sam oduvijek htjela imati tu biljkicu.. a sad kažem kad je vec malo procvjetala zašto ju nebi iskoristila il bar decku dala... pa gledam šta dalje jer stvarno nemam pojma. No ostavit cu je tu i zaljevati pa šta bude bude..iskreno kolicina mi i nije toliko važna ;)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
super ti je to onda individulko sam kupi joj malo nekog gnojiva za cvjetane pa ju pognoji koji put jos nek i ona fino papa:chef2::bonappetit:
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
il bar decku dala...

to obavezno! kako otvorite oci..!

Djubrenje biljke je jako bitno kako bi ti biljka izgledala lepo i zdravo. Probaj da nadjes Plantella cvet djubrivo. Ako imas uslove,ne skidaj je sa sunca,to je bitno.
Zanimljivo, kazes nisi djubrila..o kojoj je zemlji rec?

dsc06541tl.jpg
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Oprezno s gnojivom. Sve piše na forumu, pogledaj malo koje odgovara i kako se propruča doziranje. Bitno je znati da nije svako gnojivo dobro za ovu biljku i da nije potrebno u velikim količinama.

ja vam iskreno nikad to nisam zapalila al nemam ništa protiv toga

Btw sviđa mi se stav :)

Edit:
Preteko me Sule :) Legendo :D
 
10.09.2012
26
2
0
37
hih :) procitat cu malo - al kažem da se apsolutno ne razumijem. A zemlja obicna - mama ima neke biljkice na balkonu pa sam uzela malo te zemlje i nisam uopce ocekivala da ce išta narasti a ova se drži jako dobro - bez ikakvih mrljica i s nula posto gnojiva..

Edit:

p.s. jel možda trebam ove listove velike pokidat il nešto takO??

Koristi opciju ispravi post jer će bit po prstima :p

Mod. zlo&naopako