štetnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.05.2008
1
0
0
38
i ja se plasim polako svako jutro ustajem i zvoni mi glava zaboravljam stvari i ne cujem dobro mislim da ipak ima neku stetnost na mozak ? :S
 
23.05.2008
7
0
0
60
a eto da kažem kako je mene prije dva tjedna osudilo amo preko u kroaciji na tri godine zatvora zbog četri lampe od 400 w i stotinjak bonsai vutrica...i eto ti štetnosti dječak i na pretek, čeka me lepoglava glina il gradiška stara majku im netolerantnu...
-a zašto nije legalizirana?
-marijuana jeste mexički termin i kada se američki kapital htio ufurat u mexiko prvo su trebali rješit problem što su mehikanosi duvali ko majke i jebalo im se za imperijalizam kapitalizam i šljaku uopće...
dakle amigosi su izlobirali kao prvo ilegalizaciju u mehiku..., a potom i kod sebe al to je bilo tek poslije četrdesetih kada je na scenu stupio du-pont sa umjetnim vlaknima pa je trebalo banirati konoplju s tržišta
-šta ćeš više ako se zna da sa hektara zemlje zasijane konopljom dobiješ za tri godine istu količinu papira kao i sa hektara šume koja je rasla šezdeset godina...pobogu
-inače do Vas me doveo članak o porodici bistrih potoka, svaka im čast
-da, još da kažem, ne duvam od 18.3. pošto sam pedeset dana proveo u istragi a sada moram svaki tjedan na pišanje u neki centar, nebih li dokazao sudu da sam okej i da do pravomoćnosti kazne ne petljam sa vutrom..., šta sam teo da kažem...nije da mi ne fali, poduvao bih ja rado koji džoint, ali uopće nije neki bed i funcijoniram ko i ranije
-vutra je rekreaciona droga i na njoj moš maltene sve..., osim ako ne preteraš
-hajte mi budite okej, znam da mi pasu telefon, možda i internet, al nek se gone fino u pm, nebih samo da me smeste natrag u pritvor, ima još neke stvari da sredim
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA govna, nemam šta drugo da kažem nego govna. Zakon nam je jedan ogromni zarasli anus iz kojeg svakodnevno ispada hrpetina govana u kojima se svi gušimo
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
OutOfOrder je napisao(la):
a eto da kažem kako je mene prije dva tjedna osudilo amo preko u kroaciji na tri godine zatvora zbog četri lampe od 400 w i stotinjak bonsai vutrica...i eto ti štetnosti dječak i na pretek, čeka me lepoglava glina il gradiška stara majku im netolerantnu...
-a zašto nije legalizirana?
-marijuana jeste mexički termin i kada se američki kapital htio ufurat u mexiko prvo su trebali rješit problem što su mehikanosi duvali ko majke i jebalo im se za imperijalizam kapitalizam i šljaku uopće...
dakle amigosi su izlobirali kao prvo ilegalizaciju u mehiku..., a potom i kod sebe al to je bilo tek poslije četrdesetih kada je na scenu stupio du-pont sa umjetnim vlaknima pa je trebalo banirati konoplju s tržišta
-šta ćeš više ako se zna da sa hektara zemlje zasijane konopljom dobiješ za tri godine istu količinu papira kao i sa hektara šume koja je rasla šezdeset godina...pobogu
-inače do Vas me doveo članak o porodici bistrih potoka, svaka im čast
-da, još da kažem, ne duvam od 18.3. pošto sam pedeset dana proveo u istragi a sada moram svaki tjedan na pišanje u neki centar, nebih li dokazao sudu da sam okej i da do pravomoćnosti kazne ne petljam sa vutrom..., šta sam teo da kažem...nije da mi ne fali, poduvao bih ja rado koji džoint, ali uopće nije neki bed i funcijoniram ko i ranije
-vutra je rekreaciona droga i na njoj moš maltene sve..., osim ako ne preteraš
-hajte mi budite okej, znam da mi pasu telefon, možda i internet, al nek se gone fino u pm, nebih samo da me smeste natrag u pritvor, ima još neke stvari da sredim

Da si imao jednu lampu i 5-6 biljki ne bi dobio tri godine.Jbg.Opet dolazimo do zxakljuucka da je sve stetno kad se preteruje.
 
23.05.2008
7
0
0
60
ah, klasično drukanje, polako se razotkriva zavjerica..., al šta sad vredi...
...a šta se tiče jedne lampe i pet-šest biljaka..., pa čovek je u osjeku dobijo dvije i po za džoint, samnom je šeto u pritvoru mladić koji je za dvaes grama posjedovanja dobijo tri godine...(daklem vidi se da su mene gotivili, a imo sam i olakšavajućih okolišanja te nije bilo svjedoka i prodaje)
...ajde da sam imo četrdest lampi i hiljadu -dve biljaka.....za to bi se isplatilo gulit tribananu
...ma sve okej, ne cvilim ja to, neko se igra stiroporom po pendžeru...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Krasni qrac od drzave.. krse fundamentalna ljudska prava na postojanje i zivot u skladu sa prirodom.

ODAKLE IM HRABROST DA DRUGIMA ODUZIMAJU SLOBODU IZBORA??
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Kad smo već kod štetnosti:

15xvfbo.jpg


Slika pokazuje rezultate jednog istraživanja, u kojima se razne doktore pitalo kako bi prikazanih 20 supstanci ocenilo ocenama od 1 do 3 na osnovu dva kriterijuma:
-fizičke štete (Physical Harm)
-stvaranja zavisnosti (Dependance)

Iz slike je očito da heroin i kokain izazivaju najveću zavisnost, kao i najveću štetu telu.

Ali koliko vas je znalo da su nikotin i alkohol štetniji od THC-a koji se nalazi u marihuani, kao i da izazivaju veću zavisnost?

Naravno, to povlači za sobom sledeće pitanje: ako alkohol i nikotin jesu štetniji od marihuane (a lako je moguće da jesu), zašto je onda marihuana ilegalna, dok se alkoholna pića i cigare mogu kupiti na svakom kiosku, a ne morate biti ni punoletni?

Odgovor je jednostavan: pare vrte sviet. Alkoholna i duvanska industrija su oduviek bile dovoljno moćne da nametnu svoje interese državi. Državi porez, njima zarada, a narodu otrov. Mažu vam oči, vi se ne bunite.
 
23.05.2008
7
0
0
60
naravno da za mene, štaviše draga mi boluje od jedne od kroničnih boljki gdje smo je skinuli sa kemije (konkretno cerson) protiv insomnije , te je to radilo pretty well... bez kontraindikacija...
 
23.05.2008
7
0
0
60
objasnio, dašta da objasnio, zato mi kadija i odvalio ispod minimuma, trebalo je bit 5-6....
-a sad malo o štetnosti balcan, odosmo u off-topic..
-meni se, eto, kad sam bio napušen, nije nešto naročito radilo....štono se veli, bilo mi je taman pa ko bi sad još radio? Naročito kad uzmemo u obzir da rad nije stvoren za nikog pa ni za čoveka, čista izmišljotina onih bogatih da bi bili još bogatyi...
-daklem konzumiranje vutre odaje visoki stepen asocijalnosti te je stoga štetna za New World Order
-nekad nas milicija nije zato zajebavala
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Da ali to se odnosi na fizičku štetnost dok psihička ovisi isključivo o osobi
A što se eksera tiče to se najvjerojatnije odnosi na čisti mdma što je rijetkost na ulici
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Svaki šit koji se puno puši
Zdravlje taj čas ti sruši
Zato pazi sad što ću ti reći
Vutra nije put ka sreći,
Ona je samo sredstvo
Da ti bude lijepo dok traje njeno dejstvo.

Ma da pušiš i koprive ili bilo koju biljku naravno da tijelu nije svejedno...

pošto se već trujemo svi i svačim, pa i ovim zrakom kojeg udišemo mislim da je ovo zadnja stvar o kojoj trebate brinuti

Opet se ponavljate ljudi moji
Sve ću da vas kaznim kad se pravite mentoli
Ne bavite se đaba glupostima
Već pamet u glavu i pušite tu zelenu travu

:maryjane:
e svaka ti cast na ovom postu...kad se vec trujemo ovim zrakom sto udisemo ja sam misljenja da trava prociscava pluca...zato ljudi sto vise to bolje al naravno ne pretjerujte...