1 indor uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.05.2014
29
1
3
Lijep pozdrav dragi prijatelji

Novi sam na sajtu pa ako moze da vam postavim par pitanja.Imam prostor 2,5*2,5 pa sam mislio sebi uzgojiti koju biljku.

  • dali da uzmem 2 reflektora od 600W ili 2*400W
  • koje sjeme da uzmem i od kuda(dali je sigurno da naručim online inače iz BiH sam) a da daje dosta
  • koliko biljki da stavim na ovoliki prostor
  • koliko sam shvatio cvjetanje traje 40-70 dana ali koliko traje dok se dode do tog cvijetanja

bio bih vam zahvalan na bilo kakvom savjetu.
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Prvo dobrodosao na forum...ali mislim posto kazes da si pocetnik da nema potrebe za tolikim boksom,bolje ti je da uzmes onaj metar sa metar i stavis jednu od 400W i za poceta to ti je dovoljno..a ako bas hoces taj veliki onda negde imaj orjentir da na metar sa metar ide 400w pa ti dalje racunaj..a to koliko biljaka stane u taj tvoj box ipet sve zavisi kolike velicine ces da sbolje ti je sto vece saksije da stavis..tavljas kaljeve ili ti saksije...a to koje seme da. uzmes pa to ti opet niko nemoze reci jer ima jako puno vrsta u sve zavisi sta ti volis dimiti vise sativu ili ti indiku ili da je pola pola itd..to ti je isto kao da si pitao koji auto da kupus ,a ima ih koluko hoces a ukusi se razlikuju..najbolje da citas malo vise forum i tamo sve pise..pozz...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.