1st grow - autoblueberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.06.2014
47
61
18
Pozdrav svima! Novi sam ovdje i nakon nekog vremena proucavanja foruma i razlicitog sadrzaja po internetu odlucio sam posaditi koju biljcicu :D
Buduci da sam tek pocetnik odlucio sam za pocetak posaditi jadnu usamljenu sjemenku domaje koju sam nasao u paketu. Nije mi bitno hoce li ispasti jajan ili dama, bitno je da ulovim nekakvo iskustvo sto se tice uzgoja (a i lijepo izgleda u vrtu).
Sjemenka je proklijala i posađena je oko 20.05., u pocetku je bila u casici od 2dcl, jako je sporo napredovala sve dok je prije 2 tjedna nisam presadio u posudu od 5l i pomijesao zemlju u kojoj je bila sa humusom i pijeskom. Prije presađivanja je bila visoka niti 10cm i imala svega par listova, ovako je to izgledalo prije 5 dana (visoka 15ak cm)
http://postimg.org/image/rz8d45qxp/fe95ec6d/
http://postimg.org/image/8m9h09ye3/078fb0e2/
http://postimg.org/image/ikufmr7tn/613482cf/
Sad je vec visoka skoro 30cm i stvarno je podivljala od kad je u novom okruzenju. Update s novim slikama i detaljima o uzgoju dolazi kroz koji dan. Jedino jos mogu dodati da je ocito neka sativa ili barem sativa dominant. Zasad navijamo da ipak ispadne dama!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
02.06.2014
47
61
18
Sutra cu nabaciti jos koju sliku da se vidi trenutno stanje. Nisam bas siguran gdje je tocno topirati da ju na kraju ne osakatim previse. Nego, ako se ne varam one bi sada trebale poceti cvjetati, koliko ju je pametno sad topirati, nije mozda malo prekasno?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
sretan grow, 5l je malo za regular kanabis, to je neki minimum za automatike... moze da prodje, al nije to to :)
 
02.06.2014
47
61
18
Kontam da je kasno posađena i nisam siguran koliko ce uopce stic narast, a i ne zelim da pak bude previsoka da se ne istice previse u vrtu. S tim da je posuda malo vise od 5l, unutra je stala vreca zemlje od 5l, cca 20% humusa i 10-15% pijeska, ajmo rec da je negdje 7-8l (nemam pojma, to sam uzeo staroj sta je imala za cvijece). Prvi je grow i kako bude bit ce. Sutra se stignem bavit s njom i malo ju secnut. Zanima me kada otprilike pocinje cvjetanje u nasim krajevima? Danas sam ju poblize promatrao i zakleo bi se da sam vidio jednu pistilu u vrhu.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
sretan grow...cvetanje u nasim krajevima pocine polovinom avgusta,a preflower ili pistile moze da pokaze i nakon 15-20 dana vegetacije..
 
02.06.2014
47
61
18
Vjerujem da jesam, ali jos nemam prakticki nikakvog iskustva tako da nisam siguran sta tocno vidim hahaha
Uostalom, jucer je bila malo jaca zurka pa je moguce da su me jos uvijek drzala razna opojna sredstva :smoke18:
Ugl je to nesto izgledalo kao bijela prozirna dlacica u vrhu. Poslikam sutra ako cu uspjet ulovit nes tolko sitno s mobom.
 
02.06.2014
47
61
18
Pozdrav! Trebam par brzih savjeta i otici cu u OT ali je moj dnevnik tako da vjerujem da smijem malo spamati. Uglavnom, pripremam se za unutrasnji grow i zanima me nesto oko spajanja zarulje. Dakle imam CFL-ku 135w i zelim je spojiti na kabel i e27 grlo. Kupio sam 2m kabla, utikac i grlo. Sad me zanimaju dvije stvari kod spajanja zica. Imam dvije zice u kablu (smeđu i plavu), jel bitno koja ide u koju stranu grla ili samo spojim jednu na jednu stranu a drugu na drugu? I isto kod utikaca, jel bitno koja na koju stranu ide ili samo zakacim? I u utikacu jos imam neki zlatni utor za zicu u sredini, jel njega ostavljam praznog ili? Zahvaljujem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.