1st Grow Indoor - LSD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Ma neka njih samo :D cekao sam ovoliko sacekat cu jos koliko treba do kraja, ne preostaje mi drugo ali necu moci odoliti da za 3-4 dana ne sijecnem jednog malog i probam :DDD taman kad se osuse od ispiranja, probao sam ja i negdje 55 dan cvatnje jednog malog, normalno smrdi zbog gnojiva kad se pusi, ali mi je fini miris obuhvatio cijelu kucu od tog malog buda. Sto se tice efekta to naravno jos nije to, ali sam osjetio tlak u ocima i apetit se otvorio ko turbina, i onako bio sam dosta vesel :D.

Trihome zelim na 50:50.

Nietzche je napisao(la):
Ajde molim te nabaci par slika od growboxa. Sviđa mi se što si nabrojao od opreme u prvom postu, pa bih htio vidjet kako ti izgleda setup-ventilacija,lampe,reflektori itd..

Imas na slikama iz prvog posta ja mislim sve, ali nisam nista posebno radio, stavio sam samo jedan fan na jednu rupu od satora da izbacuje zrak iz satora vani (300 m3/h) i klima mi upuhuje novi zrak, ali samo dok su vrucine, inace cu staviti isti vent ko i sto mi izbacuje zrak i to ti je to stari. Unutar boxa jedan ventilator koji mi stoji na podu, dvodijelni, jedan vent puse prema gore da mi raznosi zrak od klime koja tuce direkt u njega, a donji dio venta puse u biljke, lampa pola metra od njih.

Stvarno ovo nije nista posebno, ovo ti je setup pravog pocetnika kao sto sam ja :D
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Update, 69 dan cvjetanja.

Calyxi lagano napreduju, ali cini se da ce jos trebati 5-6 dana do kraja ako ne i duze za neke biljke. Vlaga se krece zadnjih dana od 70% - 85% zbog kisnog vremena. Nadam se da to sada pri kraju nece smetati?


dscn4200resize.jpg


dscn4201resize.jpg


dscn4205resize.jpg


dscn4206resize.jpg


dscn4208resizec.jpg


dscn4211resize.jpg


dscn4212resized.jpg


dscn4213resize.jpg



Ovo je slika male, koja i dalje napreduje odlicno, ima tocaka na listovima, pretpostavljam visak dusika po onome sto vidim na forumu. Dobila je 2 puta prije 15-ak dana dozu gnojiva koja ide i velikim biljkama, sada je na kisnici cistoj.

dscn4217resize.jpg
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Hvala svima na rep +, evo jos samo da mikroskop dobijem a to bi trebalo biti danas da mogu detaljno vidjeti trihome, iako na povecalo jos vidim prozirnih, to je vjerojatno i razlog zasto jos nema nekog posebnog efekta, posto sam 67 dan opet malo donje probao, osjetila se razlika nego 5 dana prije toga, drzi dugo taj osjecaj iako je jos lagan, nabija tlak u ocima, dim full lagan.

Sto vi kazete da ih jos zalijem svaku sa par deca ili je pozeljno da se zasline same od sebe do kraja? To pitam jer sam negdje cuo da su tako valjda radili.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
kad si je zadnji put zalio? možeš je zadnjih 5 dana bez problema ostaviti bez zalijevanja, prije će se osušiti a i manja je šansa da se plijesan uhvati ako ti je visoka vlaga u zraku...
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Da tako sam i ja razmisljao sto se tice plijesni, zalio sam odnosno isprao prije 4-5 dana, ali izgleda da ce njima jos trebati 5-6 dana do kraja, pa sam zato kontao jos malo svakoj dati, inace litru dajem svako zalijevanje a ovaj put bi pola, sto kazes?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
može i cijela litra, velike su to biljke pa će i potrošiti, još ako imaš hidrogena malo da staviš i to bi po meni bilo to...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nemam običaj ovakve komentare ostavljati,ali...CARE PREDOBRE SU TI BILJOZE,svaka čast,boje su predobre,pravo šarenilo...rep+ i prije završetka growa. :dada
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
metalmaniac je napisao(la):
može i cijela litra, velike su to biljke pa će i potrošiti, još ako imaš hidrogena malo da staviš i to bi po meni bilo to...

Tako cu i napraviti, inace im treba oko 48h da litru isisaju i da zemlja bude suha na dubini od 3-4 cm.


marihuana hvala puno, boje su nazalost dobre samo na danjem svijetlu hehe tako da ujutro uzivam u njima, a navecer onako nisam bas odusevljen :D Ali eto sve moje potrebe i nedostatke ce nadomjestiti 2nd grow indoor - LSD :D bar ovo sto sam dosad naucio.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
fino,fino si odradio jako sam se zainteresovao za taj LSD svi ga hvale to mi je sledeca misija pola to pola orange
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Neznam kakav LSD ima efekt jos ali evo mogu ti reci a i vidis po postovima da je biljka prelagana za uzgojiti... uz sve te moje stresove koje sam ja njima radio, ona nije niti hermica pustila.. niti ista slicno, samo malo kasni i naravno dat ce mi puno manje budova nego sto bi trebala, ali tu nemogu biti nezahvalan.. cudi me kako je i to uspila, pravi strain za pocetnike bas kako i pise na BF
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Kad ti stigne mikroskop tu malu sa belim tackicama pogledaj sa donje strane lista,mislim da su pauci a ne visak hrane,kod mene je bar tako bilo.Sad je kasno da je prskas ako jesu a glupo je da gladuje bez potrebe.Ja sam najugrozenije listove kidao tj seko i nije se bunila.Nadam se da nisam upravu ja ih vec sanjam(spajdermene) posto me muce od pocetka.
Super izgleda :bale
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
zli.azra je napisao(la):
Kad ti stigne mikroskop tu malu sa belim tackicama pogledaj sa donje strane lista,mislim da su pauci a ne visak hrane,kod mene je bar tako bilo.Sad je kasno da je prskas ako jesu a glupo je da gladuje bez potrebe.Ja sam najugrozenije listove kidao tj seko i nije se bunila.Nadam se da nisam upravu ja ih vec sanjam(spajdermene) posto me muce od pocetka.
Super izgleda :bale

Pa ima tu i tamo paucine, ne konkretno po maloj ali nade se, citao sam po forumu o tim spiderima ali nikad nisam vidio, mozda i jesam da ni neznam, pogledat cu veceras, mada sam skoro siguran da je gnojivo jer je jako mala i slaba bila a dobila je ogromnu dozu par puta prije 15-20 dana. Mikro tek u ponedjeljak dolazi kad mi je vec 74 dan -.- nazalost.

Probao sam jucer sa 2 povecala jedno preko drugoga, odlicno zumira ali opet nemogu skuziti, vide se stvarno dobro ali neznam koji su mlijecni a koji prozirni osim nekih. Tako da bi stvarno trebalo brzo poceti sa smedima.. jedva cekam a i pun k mi je vise ovog growa kad je cijeli zasran, jedva cekam drugi. Dobro je jedanput reko metalmaniac da ce biti 150, ja cak sada vjerujem i dosta manje, a toliko utrosene struje da ne kazem truda. Sada mi je ova mala favorit jer bo kad ona zavrsi bit ce na njoj vise nego na ijednoj od ovih 7. Jednostavno se nenormalno razvija. Donji njeni budovi su jaci od nekih topova kod ovih biljaka.



Shtef fala stari.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.204
358
KorisnikVutre je napisao(la):
Pa ima tu i tamo paucine

Kakve paucine? Toga ne bi smjelo biti nimalo. Jedna vvrsta gljivica se tako manifestira.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Pa mislim paucine... bude samo pokoja nit i to je sve i to sam samo 2 puta mozda vidio i to je to, tj. 2-3 takve niti.

A jbg sto bude bude i ako se je nesto manifestiralo sada je i kasno ali valjda nije nista sada po zlu poslo.

Kroz 2-3 dana ja idem lagano po MH 600w, HPS cu kupiti kad dode vrijeme, Sensi gnojiva, iako imam jos ovog BT ali mi se neda zajeb***** sa pH pa nek sensi to sam rijesi :D, 9 velikih pitara (saksija) i novih 10 spica za naruciti kod dobrog barneya :dada, naravno opet LSD zbog "osvete" i to me sada trenutno najvise raduje :))) jos kada vidim ovu malu zvijer od 30 cm, to je olicenje mog sljedeceg growa :) koji ce me i usput jeftino ispasti posto odlazi klima. Bas jedva cekam :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.