1st outdoor grow ever by Farmer82

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Hvala...zbog cega ti se ne sviđa? svaki prijedlog ili kritika, kako to uvijek kazem, dobrodosli...gle brat bratu nije to outdoor ni priblizno kao od Bladea, ma ni u tragovima, covjek je referenca za outdoor na forumu, eto sa indoorom se jos nisam susreo...tu sam od 3.mj 2009., jedno vrijeme sam bio skroz neaktivan, splet privatnih okolnosti, evo ove godine napokon to odradio od a-ž...smoke report!? a brate mili pa pusio si domaju x puta u zivotu pretpostavljam, nemam pojma kak da ti ja to opisem, mozda jednostavno jos ne baratam određenom terminologijom...ali eto onda onako laicki: udaralo me dobro, na kraju jos bolje, a najbitnije od svega je da je moje...bio sam presretan kada sam vidio da mi biljka vraca x puta vise nego sto sam ja ulozio, a to bi od svega najvise trebali cijeniti, jer priroda je cudo...eto vjeverice nadam se da si zadovoljan odgovorom :p
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Bladea, ma ni u tragovima, covjek je referenca za outdoor na forumu

Momak ide ti repcina samo takva hahahahah..

....a sad za ozbiljno ima domaje bolje od pojedinih pedigrea da se razumijemo,šta je,koliko je,kakvo je....nebitno...tvoje je uspio si dnevnik je tu fotke također i tako to iduci put može bit samo bolje itd...
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Hvala frende...ma gle ja to sve znam, kao sto rekoh, puno sam najprije samo citao nego sam se oglasio :)
eto vidio sam vec u par slucajeva da vas je par bilo nezadovoljno bas tim sjemenkama sa pedigreom...najcesce se je spominjao problem oko neproklijalih sjemenki ili sjemenke...sve to ima svoje, malo genetika, malo okolis, malo ljudski faktor i eto...kad se sve spoji ili je nesto vrhunski ili podbaci...to je samo moje misljenje
 

sminka95

Banned
Banovan
26.09.2012
51
18
18
Planiram početi isti outdoor kao i ti, unknow sjeme... sve identično :) samo što imam više sjemenki i planiram oko 5-6 da uzgajam... Nadam se da ću proći dobro kao ti ^^ Odlično si ovo odradio... RESPECT !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer82

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Hvala vam ljudi na komplimentima :thumb:, ali najprije veeeeeeeeeeeliki :wave: svima koliko vas ima!!!!!!!!!

malo sam bio odsutan, ponajviše zbog posla i tempa života u proteklih godinu dana...lani sam imao 3 komada, unknown sjeme, srećom 3/3 cure :b_woot:
nemam ništa dokumentirano, ali jedna je bila totalni monstrum..ono 2 metra i bijela kao da ju je netko posipao šećerom u prahu , ma sve su bile ono tipična domaja :sick: klasika, problemi sa jebenim gusjenicama...nema ih do cvatnje, a onda gamad navali na vrhove...fak of, to i ja volim, žderite lišće baš ako morate :2flip:

uglavnom ove godine ću si dati više truda i konkretno uložiti više novaca, idem na certificirano sjeme jer mi se jednostavno ne da čekati 3-4 mjeseca da vidim na čemu sam...btw ova BOGINJA od biljke traži malo, a daje puno puno više...pušiti svoju finu travicu, a ne ovisiti o nekom debilnom liku koji te drka kak mu se, oprostite na izrazu, ***** digne, NEPROCIJENJIVO :abducted:

cure i dečki samo go green na najjače, zelenu i uspiješnu godinu vam želim :happy031:

Ispričavam se na neprimjerenom riječniku, molio bi nadležne da uvaže ispriku!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.