2x Domaja_prvi grow_212W E27 panel

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
B

BrodićFut

Aktivan Član
07.03.2016
41
279
53
51
Juce odradjen dobar flush sa po 70l vode i jos jedno do 2 zalivanja i planiram da je skinem a to je 10-12 dana. Degustirao sam obe i moram primetiti da su bas drugacije jedna od druge po mirisu, kompaktnoscu i po ukusu. Rad je isto malo drugaciji, desna vuce na sativast high za razliku od leve koja je stonerka. I nekako mi ne mirisu tako intenzivno kao prvih 3 nedelje cvetanja. I da, danas im je 90. Dan zivota i 60 Dana cveta i doguracemo do 10 nedelja cvatnje.
Evo slika

Prilozi

OP
OP
B

BrodićFut

Aktivan Član
07.03.2016
41
279
53
51
@Ceracki Mustang jedva cekam da odstoje, samo, nisam siguran dal ce biti tako. Prvi grow, prvi prinosi i to unapred znaci nema da doceka curing. 10-20g cu ostaviti bar 2 meseca da vidim jel ima stvarno razlike a ostalo ce brzo otici je zaliha nema nikakvih. Sledeci grow je druga prica, i bred seme, i bolja ishrana, i bolja zemlja i par meseci curinga :)
Polako, sve ce doci na svoje vremenom

OP
OP
B

BrodićFut

Aktivan Član
07.03.2016
41
279
53
51
Ma nece se tek tako potrositi, nemam ceo dan na raspolaganju za njih dve. Na poslu ne pusim, vec samo posle posla obicno 2 light jointa i eventualno treci ( dobro, nekad eventualno i cetvrti :-D) strong i onda padaju klapne i u krevet. Spavam kao nekad kad sam otvarao knjigu da ucim, momentalno ::listomahanje::

OP
OP
B

BrodićFut

Aktivan Član
07.03.2016
41
279
53
51
Pozdrav ekipo naduvana evo da javim da je juce pala klapa i devojke su rascerupane i hiperventiliraju se evo drugi dan. Trimanje mi je bilo poduze, oko 5 sati ali sam ga lepo odradio. Skinute u 66-om danu cvatnje, trihomi koliko vidim su vecina mlecni i ima ih onako, fino amber, znaci zrela. Mozda je mogao jos koji dan ali nisam mogao, idem za 2 dana i nece me biti barem 20 pa su zato malo ranije skinute ali im nista ne fali. Dobile su na potenciji bas, bas i znatno su boljeg mirisa. Hedovi su pretvdi i masni, makaze su jedva oprane a mrvilica da ne vidi hed :) Nisam vagao koliko ima jer nemam te male vage i ne treba mi. Sve u svemu, zadovoljan sam prvim growom i strain je vrlo dobar. Zavhalio bih se svima koji su mi na bilo koji nacin uskocili u pomoc i savetovali, zivi bili 100 godina. Sto se slika tice ima ih par komada, jer sam zaboravio da slikam pre trimanja i u toku u brzini i posle se oduzilo i tako prodje dan. Inace ima jos 2 velike grane i 3-4 popcorna. Pozdrav svima i :cool23::cool23:

Prilozi