2xRQS (Special Kush #1+ Medical Mass) organic grow, 600W LED by Klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Nisam ni sigurna da će on ići u ovaj grow, uzela sam dva klona u 3 tjednu cvjetanja sa namjerom da ih pretvorim u majke pa onda u neki drugi grow SOG metoda, 20ak biljkica sa po jednom top colom...

to su samo razmišljanja :)

Ili si mislio na ovog auto-tutankhamona što ide u Hydro?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TheWriter

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Polako ppl, bila sam malo stoned pa sam možda bila nejasna.
Imam fotoperiodnog tutankamona u boxu sa kojeg sam u 3 tjednu cvatnje skinula 2 klona. :) Njih mislim revegetirati i pretvoriti u mini motherplants i čuvati do sljedećeg growa pa sa njenim klonovima raditi SOG grow.

Zbog toga što su mi od 6 biljaka samo 4 uspješno niknule, bacila sam i jednu sjemenku auto-tuthankamona kojeg mislim raditi hydro u ovom growu.

Nadam se da je zbunjenost prošla :p :)

:*
K.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
:( Mene baka davno učila da nema bacanja. Ako si izvadio u tanjur nema odustajanja. :) Steta sjemenke. Definitivno sam tu do kraja growa, nego reci mi kako ti se ponasa zemlja(vlaga, sušenje) s ovim LED-om? Interval zaljevanja? Kako razmisljas u tom smjeru?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
@Bizzo - pod "bacila" sam mislila - "ubacila sam u zemlju" - dakle ništa nije (od)bačeno :)

P.S. ostavila sam noćas upaljeno svjetlo u boxu čisto da vidim te parametre koje si pitao.
Vlaga mi je oko 60%, temp ujutro bila 21.6. Mislim da cu cak morat i skidat vlagu i zalijevat puno rijeđe nego pod HPSom...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Na to sam i mislio. Da nece mozda biti predugacak razmak? Generalno, to je jedina zamjerka ledu koliko sam ja uspio procitati po dnevnicima. Radi toga sam i pitao. Medjutim vidim da kazes da je sve u redu :) Samo guraj!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
:( :( :(

Danas oko 12h imala sam provalnika u staklenik.
Susjedin mačor je nekako ušao unutra i uništio 3 od 5 biljaka.

Ove preostale dvije su također dobrahno uništene tako da nisam sigurna da ću uspjeti nastaviti grow...

smrt.jpg

Preostale dvije (oštećene) su 1) Medical Mass #2 i Special Kush #1.
Glava je odrubljena Auto Tuthankamonu, Medical Massu #1 i Special Kushu #2.

Ima li smisla nastavljati grow, ne znam... nisam ni sama sigurna, činjenica je da mi veća količina biljke treba a jedino što imam od sjemena a da je indica je 10 x blueberry regular od spliff seeds.

Molim savjet iskusnijih growera :(
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Nije stiropor, perlit je...

Ispravka prethodnog posta... Ipak imam nešto sjemena, sad sam pogledala zalihe koje sam skoro zaboravila.

00seeds.jpg bubbleberry.jpg domace.jpg pyramid.jpg rqs.jpg

Glasujte šta da još ubacim na klijanje. Bitno mi je da je biljka čim prije gotova i da daje neku pristojnu masu za ulje.

Hvala...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Tarzan

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Bubble nemoj nikako, sem ako zdrava osoba nece konzumirati ulje za kreacije, nema spavanja od njega i vozilica je prava, iz licnog iskustva ti ovo govorim! Sto se tiče količine mene je bubble iznenadijo skino sam sa 3 kom 374g , i gotovo je bilo za 90 dana a moglo je još jer ih je mali skino ranije nego sto sam planirao, čista egzotika!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Ostavit ću ovo dvoje što su preživjeli (a da li će se vratit u normalu, vrijeme će pokazati), topirat ću ih na trećoj nodi kad budu imali 6 nodova, rastegnut ih i pokušat napraviti mainlining a od topa kojeg ću skinut probati ću napraviti klona kojeg ću prskati STSom dok ne pohermi tako da si napravim zalihu sjemena.

Dakle obje biljke će biti topirane 3 puta, i nadam se da ću imati po 8 velikih cola od svake.

Možda ubacim ove WWxAK47fem u ostale 3 vaze a možda i ne, znam da su te menke prije pola godine dale takav dim da sam bila zalokana na kauč po par sati od samo par dimova tako da vjerujem da je količina CBDa dosta visoka...

EDIT: @Tarzan - vidjela bi koliko bi ti imao sjemena da odeš u Amsterdam na maturalac i da ti stari da 500€ i kaže "kupi si nešto lijepo", a prije ulaska u seedshop si već pojeo 2 kolača :) LOL
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Uh bas te je zadesilo, sva sreca pa moji susjedi nemaju nikakvih zivotinja :) neznam sta da ti kazem ww je poznata sorta premda je nikad nisam probao ali RS ju je stalno spominjao u svojim pricama kao strein koji on koristi za ulje ako ja nisam nesto pogresno pohvatao a ima i dobar urod tako da tu nebi imao dileme...a opet se pokazala ona stara da u svakoj nesreci postoji i malo srece a kod tebe se desilo na malenim biljkama pa te nece nesto vremenski previse vratit u nazad...glavu gore idemo dalje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica