2xRQS (Special Kush #1+ Medical Mass) organic grow, 600W LED by Klarica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
bolno...mačka dođe gdje je nježna ,fina i svježe okopana zemlja da bi obavila veliku nuždu ja sam sa tim imao velikihproblema a rješenje je je jednostavno treba ostavit što više materjala poput grančica,zabodenih čačkalica,ražnjića i slično a dobro je napravit wc sa pjeskom koji će joj bit primamimljiviji od zemlje
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
ma kakvi... nije ovaj dosao obavljati nuzdu, dosao je napraviti upravo to sta je napravio - ovisnik o marici :( Tati je predlani iskasapio cijelu qbiljozu 2 tjedna prije skidanja, steta je bila oko 60% uroda... kutija sa pijeskom? ne bi pomogla - taj obavlja sve u wc skoljku :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
zločesta mačka:) a znaju i oštrit kanđe i zube na drvu to je problem kad su biljke malo veće al ta je očito teški ovisnik ko moj pas pokoj mu duši taj nije propuštao joint nikad uvjek se milio onom na kome je red pa bi mu puhnuli dim a uvijek bi nepogrešivo stao niz vjetar :) znale su ga uhvatit halucinacije kad bi pretjerao pa bi bježao od vlastite sjene skaičući:)...nabavi jednog pit bula da ih tjera al pazi da se ne navuče :) a ima po internetu kupit urin od lava ili tigra pa malo kapneš niko neće ni blizu jedini problem bi mogao biti ako ima lav u blizini :)
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Mini update...

Čini se da se Medical Mass oporavio od napada Tigra
mm.jpg

Što se ne može reći za Special Kush#1 - koji je čudan - smežuran
sk.jpg
(presadila sam ga u Tera Magmu - čisto da nije nešto do zemlje i zalila balansiranom vodom Ph 5.9) pa ćemo vidjeti kako će reagirati.

U istu zemlju posijala sam 10ak random zrna čisto zbog eksperimenta, i sve su izblile iz zemlje, ostale pognutih glava te nakon 3 dana klonule tako da sam svu tu zemlju bacila...

Kako stvarno nisam imala sreće posijala sam puno više biljaka nego ću ih moći odgojiti... dakle 3 x Auto NorthernLights, 3x WWxAK47 i zadnju Candy Kush Express-a - za svaki slučaj... Ako mi slučajno izbije sve (što me ne bi čudilo jer sam toliki pehist) onda ću ove autose + 1 WWxAK47 baciti u šator a dvije WW držat kao mama plants i u slijedećem growu radit SOG.

Za sad su izbili jedan WWxAK47 i jedan Auto NL
new.jpg

P.S. Pitanje za iskusne pošto je tata u krevetu po cijele dane pa me više ne može voditi za rukicu... da li je ovo spremno za branje?
(Genetika je mix koji sam dobila u prošlom growu - Power Flower x Chill Om)
trih1.jpg trih2.jpg

Hvala na strpljenju samnom...

:* K.
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Hvala Cill :)
Danas sam flushala i kreće zadnji tjedan života, pa u mrak pa pod škare ;)

Na ovim automaticima mislim probat tvoju metodu supertopiranja pa da vidim iz prve ruke djeluje li ili ne :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Osam tjedana cvijeta from seed - u rockwoolu u kojem je bila pf je niknula sama od sebe pa sam joj dala priliku a posto je neka domaja vec cvijetala unutra stavila sam i ovu... Obzirom da nije LSTirana ni gnojena - super je :D
 

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Dobre vijesti, Special Kush #1 od kad je presađen u teramagmu i zalijevan sa RO vodom PH5.9 (u jedan dan) izbacio novi set listova koji nisu smežurani, dakle - opravlja se :))))

Loša vijest, niknulo mi je pun klinac toga novog, bit će gužva u boxu ali uz dobar trening natuć će se 7 biljaka unutra. Valjda :)

Po savjetu uzvišenog mentora prebacujem ovo na HPS 600w, a Cool Tube izbacujem iz igre čim nabavim nešto džeparca za običan hammerhead reflektor.

:* K
 
22.02.2015
112
129
43
Nisam dosad pratio..no preletio sam cijeli dnevnik, shvatio razlog growa te kao što sam porućio i ceraku caru..sto je trenutno i najvise sto mogu napraviti i za tebe je izrazit sve naj te slobodno mogu rec u ime cijelog foruma: Uz tebe smo! :let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: klarica
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
zašto si odustala od hydra ? to je kao prelaz sa konja na magarca :) ako treba pomoć u dizajnu samo reci što imaš od posuda i pumpi pa možemo udružit umove i sklepat nešto fino
bolesnima naberi ili uzgoji maslačka , maslačak,vitamin b17,pravilna ishrana organskom hranom koja raste u neposrednoj blizini kao i voda iz tvog kraja uz pozitivan stav i travicu mogu izlječit sve ...a naša medicina nemože tu ništa, nikad nikome nisu izlječili ništa metodama koje se koriste u hr , koriste metode iz 60-tih koje se nigdje više ne koriste jer su beskorisne često opasnije od same bolesti jedina korist od njih je što mogu locirat gdje je vrag pa kad znaš gdje je i što je lakše je svijesno i podsvjesno sugerirat tijelu kako da povede borbu i gdje da se bori , meni je pola familje umrlo od toga doktori nikad nisu nikome nimalo pomogli nego bi im i odmogli ,nakon svake terapije su propadali sve više i više ,tijelo nakon kemoterapije nemože ništa imunološki sistem više ne radi,doktorima su samo važne pare ako ih imaš uvjere te da si bolestan i muzu te dok te ne izmuzu pa te pošalju kući da umreš u miru (da oslobode krevet za novu zaradu)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o

klarica

Hydrobitch
Poznanik Foruma
02.10.2014
186
987
93
Green Heaven
Halide :) Malo je strogo reći da sam odustala od hydra
bc.jpg bc2.jpg
Ovo sam radila ovaj tjedan, dobro da nisam bez prsta ostala :)
Bit će pola ovog growa hydro a pola zemlja.

Mario obećao baciti oko na hydro, a Stipe na zemljani grow...

Što se ostalog tiče, vidim i sama da stvari stoje više manje baš tako kako si napisao, zato i jesmo odbili terapiju. Osoba u pitanju svakodnevno konzumira najdražu nam biljku, na žalost još nemamo ulja tako da ju uzima "plućno" i nema nikakvih tegoba, smirenija je i nema tako crne misli...

Nakon što počne terapiju uljem, ići će se u jednu privatnu kliniku u Austriju gdje su otvoreniji prema ovakvim metodama liječenja pa ćemo znat više... a i dobiti neke papire sa kojih se može vidjeti jel' radi ili ne radi. Držim fige da markeri budu u padu...