3 x Autoflowers Og Kush [Hps 250w dual + Led] i 50m žice!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobro izgleda. Može koja da spusti listove. Može biti različiti razlozi.
Uvijek gledaš da so osnovne stvari/ zalijevanje, temperatura, vlaga, svjetlo,
ventilator koji puši po biljkama, ventilator koji izbacuje vazduh van/
po PSu. Onda nema velike brige.
Predpogoj je i kvalitetna zemlja u početku.

Samo nastavi, dobro ti ide:clap::i opušteno :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
02.12.2014
153
236
43
Pazi sa Plantellom List samo, ako si gledao moj dnevnik ako je zemlja dobra kvalitetna onda ne treba prvih min 25 dana nista od kad krene ( ne mogu da garantujem za sve zemlje to je bilo u mom slucaju pa dobronamerni savet ) ja sam samo 2 puta djubrio sa listom u vegetaciji koja je trajala 36 dana ako se dobro secam i onda redovno cvet svake nedelje 25% pa 50% doze i tako stalno :) samo sto ce posle trebati lep flush, biljke ti izgledaju prelepo samo tako nastavi i ima da uzivas posle nema lepseh kad duvas svoju travu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000 and Stipe

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
:puuuh::Još nisam koristijo niti jedno gnojivo, niti nameravam dok mi bioze same nedaju znak! Ja sam svoje popušijo najmanje za trećinu svoje težine, samo su sve bile outdoor!:joint2:Ne znam dali se sećaš emisije pozovite 92, išla je na rts u njoj sam bijo glavni akter ako nađem link okaačiću, moja sreća je bila da sam tada bijo maloletni delikvent, pa su matorci morali plaćati ogromno keša za kaznu!
 
Poslednja izmena:

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.301
143
super ovo ide, samo naprid! obavezno iscekujem tvoj smoke report ako jos nisi probao OG :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.301
143
jel se automatici inace mogu topirati ili? jel im šteti?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Paaaa i nije baš preporučljivo,ali može se...googlaj malo pa sam odluči...ja osobno nisam za to,čim manje stresa...bolje imat 1 hedčinu nego 2-3 zakržljala heda,problem je što je ne možeš vegetirat koliko ti oćeš :) Možda ima automatika koji vegetiraju duže pa tako i onih koji vegetiraju kraće,pa eventualno topirat ove prve...

Dosta sam surfao o tome i mišljenja su različita,ali ja se vodim logikom bolje ne dirat ništa ionako to bude brzo gotovo...

Budemo vidjeli šta će ovdje bit,nadam se da je ostavio jednu ne-topiranu ali sumnjam :)
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
jel se automatici inace mogu topirati ili? jel im šteti?
Ovo mi je drugi indoor u životu, takođe i drugi put sadim automatike. Isključivo se oslanjam na lično iskustvo, u prvom grow-u sadijo sam auto bubble gum i topiranje se pokazalo odlično, tako da sam se odlučijo probati topirati i auto og kush kako bi znao šta me čeka, jer planiram i za out iste saditi. Mišljenja su podeljena gde god da sam čitao na tu temu 50:50%.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.049
2.718
twitch.tv
Fino izgledaju. Stvarno lijepo. Međutim nešto si mi dane prestao brojati? :) A meni se neda skrolat. Inace, mislim da je dnevnik odradjen po PS-u do sada. DO kraja ne vidim razloga za probleme osim ako PH bude radio šta hoće :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.