3 x Autoflowers Og Kush [Hps 250w dual + Led] i 50m žice!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Fino izgledaju. Stvarno lijepo. Međutim nešto si mi dane prestao brojati? :) A meni se neda skrolat. Inace, mislim da je dnevnik odradjen po PS-u do sada. DO kraja ne vidim razloga za probleme osim ako PH bude radio šta hoće :)
A što se tiče brojanja, ja sam svoje odbrojao- Svaki mi je poslednji!!! Trudim se da ih ispunim maksimalno, radim sto volim, i bez stresa.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.049
2.718
twitch.tv
A što se tiče brojanja, ja sam svoje odbrojao- Svaki mi je poslednji!!!

Neka neka samo ti broji. Ovako je po PS. CItao sam dnevnik par puta klikao skrolao iz pocetka jer sam trazio da vidim koliko je biljka stara. Yes da šaman kaže da su automatici kao Mcdonalds ali coece ja ih obozavam gledati kako rastu. Na ocigled :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ma nije nikakav problem pisati koji je dan, nego jednostavno zaboravim a posle par minuta nemogu već editovat post :)
Zbog bioza nisam otišao na rexabilitaciju u terme, već sam tražio da mi daju ambulatno fizioterapije, iskren da budem već mi je pomagalo ulje nego bilo koji doktor sa svojim glupim tabletama. Ovako makar znam šta i kako utiče na mene! U zadnjih 2 meseca ako sam odspavao 30 dana i to je previše na trenutke počnem da ludim i da haluciniram liznem malo ulja i opuštencija :ajnstajn: Ženi nisam smeo poveriti bioze jer se njoj i kaktusi osuše smiley9934
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Vau bit ce ovo bomba od og-a.. Inace og sam pusio u nizozemskoj i strava je strain.. Samo teraj!! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Dan 29
:cool23:Brkate prebacuju u petu, sledeće zalivanje ide samo salvol od prihrane, jer su mi jasno pokazale na par listica da sam malo pretero sa npk! Nije nikakva šteta bolje sprečiti nego lečiti!;)
Vlagu postepeno spuštam sada je drzim na oko 50%
DSC_0047.jpg
DSC_0048.jpg
Opet sneg izgleda da će ove godine zakasniti proleće!:fuck:

SAJT SAM PRIPRAVIJO, još samo jedan PVO, PLAVI ANĐELI se previše voze helikopterima u mojoj regiji i snimaju!:joint:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.