3 x Autoflowers Og Kush [Hps 250w dual + Led] i 50m žice!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
*Pogledavam* ovde redovno-sve se to lepo zeleni :)
Nego spomenuo si rehabilitaciju i fizioterapeuta,i da si vec koristio ulje/sam napravio?/ koje ti pomoza vise nego *omiljeni ljudi u belom*sa njihovim tableticama!
Pa,zbog cega uzimas ulje?
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ulje uzimam zbog kancera Hondrosarkoma desnr nadlaktice, isti je porasto u 3 meseca veličine dečije glave, tako da je i hiruška intervencija bila neophodna, pustili su mali deo oko živca kako bi sačuvali sve funkcije ruke. Ali štetu koju su naneli tokom operacije je ogromna 3/4 bicepsa nema i ligamenti koji su spašeni diskutabilno kako sve radi! Ali od kako redno uzimam ulje bolovi su skoro u potpunosti nestali mogu normalno da spavam, kilazu sam vratio, i još mnogo sitnih stvari da ne nabraja se je izboljsalo.

Sto je najbitnije i sam opseg tumora se je zmansao tako da verujem u čuda naših bioza!

Na prvoj rexabilitaciji su mi povredili ključnicu koju sam morao takodje operisati posto je doslo do hronične luksacije klavikule, od operacije je 2 meseca, i da ulje namam mislim da bi lako odma išo na psihijatriju od bolova!
 
Poslednja izmena:

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
:rasta:Zaboravio sam napisati da su bioze dobile full dozu plantela vrt već posle par sati naočigled so živnule ;) Od sutra im počinjem računati cvetanje, pusticu ih još 10 tedna, ukoliko se pokaže potrebe i manje :) :sesir: po specifikaciji nebi trebalo da cvetaju više od 8 ali ja neverujem u sve što napišu jer nikada mi nije uspelo izvesti sve po njihovoj specifikaciji¨!
 
Poslednja izmena:

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Procitala sam/odmah i sama nasla posle prvog tvog posta.../
Sta da kazem.Jbg,ja se onako /potajno nadala/da ti neki bezazleniji problem,pa onako vise malo *rekreativno*probao ulje...
Drzi se i dalje,koliko shvatam dobro to sve uspevas gurati :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
:cool23:Hvala Cill veliko, neizmerno sam ti zahvalan na svemu! Naravno još uvek čitam, čitam, čitam, UČIM!:cool23:
Obilno je gradivo ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.