300W LED-Amnesia Haze Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja kažem maks do 80g. biljka je oko 70cm velika, a i prevladava sativa genetika tako da cvjetovi neće baš biti tvrdi kao krumpiri. i ja sam mislio da će moj Tutankhamon dati 150g, a imao je dosta više grana i hedovine na sebi i bio je tu negdje visinom, pa ipak je na kraju bilo 75-80g...
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
A ne znam sta bi vam pametno reko.
Napisati koliko ima ili ne,tesko pitanje!!Jer nije jednom na forumu bilo prepucavanja kad netko kaze koliko je dobio pa onda njih par udari sa svojim teorijama i procjenama.U mojemo slucaju,ja kao jako zivcan lik kad bi napiso da je moja biljka dala recimo 35grama i da mi netko napise da lazem da ima manje pa ja ne znam sta bi napravio.Vjerovatno bi dobio ban jer bi bilo svakakvih rijeci :D,tako da cu jos razmisliti da li cu tu informaciju podjeliti s vama.A i iz dnevnika mozete zakljuciti da mi kolicina nije bitna,da mi je do toga stalo nebi sigurno radio jednu biljku :)
Ovako okvirno sto se tice gramaze bit ce dosta za jedan indoor automat.
@metalac
Hedovi su stvarno trvdi ko krompir :D,vjeruj mi na rijec.
Netko je skoro piso na forumu da ispod led-a ne budu nabijeni hedovi,evo iz prve vam ruke mogu potvrditi da je to jedna obicna laz.
Hvala vam svima koji pratite dnevnik i pisete u njemu :respect:
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Biljka je "ded" :D
Ide par slika,vagati nisam mislio ali nakon sto sam odlucio staviti glavni hed na vagu i ugodno se iznenadio nakon sto je vaga pokazala 57grama odlucio sam sve izvagati.Je da je sve mokro i ima grana ali po ovome mozete otprilike izracunati koliko bi moglo biti.Znam da sam reko da necu podjeliti svama tu informaciju ali ako nekim clanovima na pm reci koliko je bilo mogu i tu u dnevniku podjeliti sa svima.
Evo par slika mjesta zlocina :D

hedovi su taman poceli dobijati ljubicastu boju,pola ih je normalnih a pola ljubicasti :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
evo da i ja pogadam...60g mozda i malo manje ali tvojih ti si uzgojio i najvaznije je da si ti zadovoljan.
I bitna je kolicina,kako nije bitna nerazumijem te izjave ...kolicina nije bitna.Pa tko god uzgaja nesta bilo to paradajz ili secerna repa.bitna mu je kolicina jedino nama koji uzgajamo ganju kolicina nije bitna.
Meni je to u najmanju ruku smijesno.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.405
28.050
1.098
Trøndelag
podjeli sa 4 i dobit ces final kolicinu ;)

npr moj dzek wet 4400 dry 980, 4400/980=4.4
350/4.4=79,5 sto ce reci da Jack Sparrow ima jako dobro oko :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
opa cupa je napisao(la):
evo da i ja pogadam...60g mozda i malo manje ali tvojih ti si uzgojio i najvaznije je da si ti zadovoljan.
I bitna je kolicina,kako nije bitna nerazumijem te izjave ...kolicina nije bitna.Pa tko god uzgaja nesta bilo to paradajz ili secerna repa.bitna mu je kolicina jedino nama koji uzgajamo ganju kolicina nije bitna.
Meni je to u najmanju ruku smijesno.
Ma dobro,normalno da je bitno :)
Ali recimo da imam prilike uzeti 150gr sa ulice i 50gr ovakve vutre biram broj 2,to je moj proizvod :)
Hocu reci da mi je bitnija kvaliteta nego kolicina.
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
A ja sam najblize bio. Reko sam g po watu. Nije bilo rećeno jel se misli na suhu ili na mokru.
Stoga ja sam pobro glavnu nagradu. **********************************************************************
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Himalaya

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Znaći ništa od moje nagrade, šalu na stranu.
Sad moraš otvorit novi dnevnik, ali ovaj put bubni 3kom ispod panela, pa ćemo da vidimo snagu leda.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Himalayan Gold je napisao(la):
Power moze biti malo i zajebancije,pa znamo svi pravila foruma :p
ne bih da spamam dnevnik ali da si podelio banova koliko ja znao bi da ne znaju svi pravila foruma. ovaj dnevnik se pojavljuje u novom sdrzaju i svako ko se registruje uglavnom pogleda novi sadrzaj i moguce da to nece shvatiti kao salu nego kao dozovoljenu opciju na forumu, zato bih zamolio da se ne salimo sa to malo bitnih stavki iz pravilnika ;) hvala na razumevanju
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
FantomSB je napisao(la):
Znaći ništa od moje nagrade, šalu na stranu.
Sad moraš otvorit novi dnevnik, ali ovaj put bubni 3kom ispod panela, pa ćemo da vidimo snagu leda.

Necu otvarati niti raditi sta do jeseni,panel je prebacen u drugi indenticni box sa jos jednim panelom od 240w sa isto jednom biljkom,bumo vidili sta ce tu biti :D
Sto se tice sljedec growa opet idem sa jednom biljkom ali vjerovatno sa dva nova panela ako prodam ovaj a ako ne prodam kupujem jos jedan manji uz ovaj.Uglavnom kako god okrenes jedna biljka ispod dva panela sljedeci put :D,samo sto nece biti automat nego regular.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.