4x Killer Kush Auto (Sweet Seeds) - 2x Apollo 6 (270W)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.431
28.223
1.098
Trøndelag
super priprema i oprema. znam da nikad dosta svjetla ali jedan panel je i vise nego dovoljan za taj prostor. obicno sestica pokriva 80x80 a ti imas dvije u 60x60 :)
i kresni ga cijelog jer je full spectrum,bolje ce rasti.
btw ako ces korisiti canna bio linijiu,nemoj onda mjesati sa tim one druge proizvode koji nisu organik,ili jedno ili drugo. pk 13/14 i cannazym ne idu sa bio.
good luck i pratim ;)
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
su to airpotovi ? de se to moze nabavit?
Air potovi su, na ebay-u imas sve... ;)

super priprema i oprema. znam da nikad dosta svjetla ali jedan panel je i vise nego dovoljan za taj prostor. obicno sestica pokriva 80x80 a ti imas dvije u 60x60 :)
i kresni ga cijelog jer je full spectrum,bolje ce rasti.
btw ako ces korisiti canna bio linijiu,nemoj onda mjesati sa tim one druge proizvode koji nisu organik,ili jedno ili drugo. pk 13/14 i cannazym ne idu sa bio.
good luck i pratim ;)
Sto se tice panela trenutno je jedan van upotrebe, jer kontam da mi za vegetaciju nisu oba potrebna, mada cim krene cvetanje palim oba da napumpam headove... :p
E sad sto se tice canna i bio canna znam da ne idu zajedno ali sam video da dosta ljudi na autoflower.net koristi jednu dozu PK 13/14 samo da podeblja headove tipa par nedelja pre kraja, a za cannazym ne vidim zasto ga ne bih koristio jer on razgradjuje mrtvo korenje i aktivira mikro organizme,takodje pomaze biljkama da bolje iskoriste aditive u zemlji i stiti od oboljenja itd... :)
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Pa vec sam odradio 2 biljke iz proslog growa sa bio Cannom i mogu reci da je brutalna (ali sam i tada radio sa PK 13/14 i Cannazymom) Nego sve mi nesto ne da mira sledeci grow bih probao da idem sa coco i canna coco uz to planiram da narucim jos 4 air pota od 10l da sve bude kompletno ali videcemo otom potom... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.034
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Mozes dodati i pk u kombinaciju,samo sto to vise nije onda organic grow.


Thank you very much for your question.

Yes you can use CANNA PK13/14 with the BIOCANNA range, however you
do not grow organic anymore as CANNA PK13/14 is not an organic product.
Therefore you need to decide if you want to grow totally organic or not.

Hope this helps.

Regards,

CANNA Support
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.034
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Po meni drug totalno nepotrebno drzati ih 24/0 i 20/4,cak bi iz mojeg iskustva mogo slobodno reci da je puno bolji odabir 18/6 rezim svjetla bez obzira sto su auto sorte.
Meni se biljke puno bolje razgranaju i budu vece ispod 18/6. A vjeruj mi da sam sve isprobo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_ and L0oD

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Sviđa mi se setup,ali mi se ne sviđa gdje uploadas slike:D traje 100 godina pogledat sve slike,redirecting itd...stavljaj na vutra.org slike :thumb: