4x Killer Kush Auto (Sweet Seeds) - 2x Apollo 6 (270W)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Nije bed, ko što rekoh kako tko voli. Praktičnije i lakše je sa manje biljki a i vjerujem da bi 1 biljka u takvom boxu dala više nego tih 4 zajedno.
By the way cvijetovi se debljaju prek lista. Može se radit lst kod autosa iako su mnogo osjetljiviji pa nije preporučljivo.
Nek ti je sretno i hedonosno ;)
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Pa kakve veze ima lst sa listovima?:whato:: Lst znači savijanje grana,a ne lišča,da bi doljnji dio dobio više svijetla!A za bubanje ti netrebaju vrhovi nego lišče preko kojeg skuplja energiju i puca ju u vrhove!:djede:
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
@No Joke Volim guzvu u boxu :p Bile su u tom boksu i 4 fotosa sa SCROG-om pre bez problema :D

@perikle Koliko ja znam LST moze da se radi opusteno na automaticima, samo ne HST jer automatici sami po sebi nemaju vremena da se oporavljaju od stresa, dok sa LST-om ti samo sklanjas listove od cvetova kako bi se cvetovi debljali :p
@No Joke Volim guzvu u boxu :p Bile su u tom boksu i 4 fotosa sa SCROG-om pre bez problema :D

@perikle Koliko ja znam LST moze da se radi opusteno na automaticima, samo ne HST jer automatici sami po sebi nemaju vremena da se oporavljaju od stresa, dok sa LST-om ti samo sklanjas listove od cvetova kako bi se cvetovi debljali :p
Probj na jednoj biljci ne raditi LST
Pa ćeš i sam videti razliku
:) biće oni debeli i pod lišćem ;)
 
10.11.2008
84
137
33
U ovome je lepota automatika. Full speed ;) Bravo!
Nego ne mogu da se setim dali si negde napisao koja je realna snaga ta dva panela...
Pa ako ti nije tesko napisi...
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@Lunnamoon ne bih ja da imam mesta za veci sator bar DR90 ovako mi je malo overkill i temperature sa dva panela su mi konstantno 29-31c sada kada je malo zahladnelo leto su gurale i po 33-34
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.417
28.138
1.098
Trøndelag
imam osjecaj da su sazorile na silu barem 10ak dana ranije hehe,tako je i meni bilo kad sam strpo 2x300w u 60x60. izgleda super, a posto radis 4 komada evo ti savijet neka barem budu sve razlicite pa svaki grow samaras 4 nove sorte ;)
i meni je tako nesto slicno u planu,ne treba mi neka kolicina koliko bi volio sto vise sorti isprobati,nek traje od growa do growa ja super zadovoljan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_