4x Killer Kush Auto (Sweet Seeds) - 2x Apollo 6 (270W)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ak imaš tablet,ili neki drek sa manje px... pičiš drito na site ito je to :) Ja rokam direkt sa tableta i ok je dok sa moba..koji ima 16 mpx moram editat svaku i smanjit pixele...samim time i mb.. :)
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
mini update: 25. Dan (vege 24/0)

image.jpg
image.jpg
image.jpg


Biljke su u nedelju dobile: (Terra Vega 13ml/Rhizo 12ml/Cannazym 15ml na 6L vode)

over.
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Fantazija stari moj.. :thumb:. Kad ces na 20/4 rezim ako vidim dobro na fotkama,procvjetale su ili mi se samo cini??? :clap::
 
23.04.2015
77
132
33
hahaha isti termostat kao moj xD! sretan grow ti želim. nego gledam te ledice kad sam bio u shopu gdje sam kupio cjelu svoju opremu i jedan panel tih ledica mislim da je bilo tipa 70 cm x 70 cm košta onako finih 745 eura. pa si mislim koji k...c! jesu te od zlata napravljene ili ne znam čega. stvarno se ne kužim u led osvjetljenja jer si nisam htio komplicirati život pogotovo jer sam krenio s ovim prvi put, ali čisto me zanima ako ti nije problem reći koliko si platio ove svoje? sry unaprijed ako si negdje već objavio post sa cjenom a da ja nisam skužio :thumb:
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@Mad Rabbit Cini ti se jos uvek nisu to rastu novi spratovi... :p Jos malo pa da palim oba panela... :mario::

@ČarlsBronsn hajde da ne pisem ponovo... :)
Prodajem: Cidly Apollo 6 300w panel(prava snaga 198w)


- Specifikaciju panela sa Hidroponike možete videti OVDE!
- Kompletnu specifikaciju sa oficijalnog sajta možete videti na www.cidly.com

- Odradio je jedan auto grow, zamenio sam mu fabričke (industrijalne ventove) sa nečujnim ventovima Arctic F8 TC koji imaju termostat u sebi i ako se temperatura digne iznad 32c podižu obrtaje. Link od ovih kulera možete pogledati OVDE! Takođe šaljem sa panelom i fabričke kulere tako da možete da vratite originalne ako želite :) (čisto sumnjam)

- Što se spektra tiče, spektar je pravljen isključivo za naše drage biljke, kompletna šema sa sugestijama rađena je na autoflower.net forumu a kasnije sa prodajom iz Cidly-ja projekat je realizovan.:rasta: (detalji na PM)

- Panel ima takođe 2 prekidača na moj zahtev. (u *********** panel ima samo jedan) Prvi prekidač pali srednje dve jedinice koje su više prilagođene fazi vegetacije, dok drugi prekidač pali ostale 4 jedinice koje sadrže više crvenog spektra. (Ja prve dve nedelje vegetacije radim samo sa 2 jedinice posle palim sve)

cena: 370 jura.
Ako imate dodatnih pitanja obratite mi se na PM.

Pozdrav:rasta:

55000 dinara = 456.86679 EUR po danasnjem kursu ... :ajnstajn:

Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@Tarzan Mreza vrsi ulogu LST-a drzim listove ispod kako bi vrhovi dobili vise svetla... kasnije kada se napune malo vrhovi vezacu ih zicom za saksiju, jos uvek nema potrebe...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Lijepo izgledaju, samo mi nije jasno zašto toliko biljki u boxu dimenzija za jednu biljku. Al šta je tu je, ko sam ja da sudim :cool:. Sretno dalje ;)
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Prvi put vidim mrežu na automatima :) a LST isto za automate totalno bespotrebno
U svakom slučaju biljke su super :)
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
@No Joke Volim guzvu u boxu :p Bile su u tom boksu i 4 fotosa sa SCROG-om pre bez problema :D

@perikle Koliko ja znam LST moze da se radi opusteno na automaticima, samo ne HST jer automatici sami po sebi nemaju vremena da se oporavljaju od stresa, dok sa LST-om ti samo sklanjas listove od cvetova kako bi se cvetovi debljali :p