50 nijansi zelene - Outdoor 2015.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Tarzo bas si kralj dungle svaka ti cast :) Jedan od boljih dnevnika koje sam citao i to pod SCROG-om izgleda brutalno nek ti svaka sumska vila dadne :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Citam forum dulje vrijeme no clan sam tek od ove godine.Do sada nisam vidio lijepse biljke, a o dnevniku da ne pricam. Cjelokupni dojam je vanserijski i moram ti se zahvaliti Tarzo jer uz tvoj dnevnik moze se i puno nauciti.Svaka cast:thumb::clap:::clap:::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
Vec sam se uplasio sto se dogodilo, kak bi se reklo Bog cuva budale i pijance ali cuva i nas vutrase, svaka cast tarzo sad sljedi uzivancija :clap:::clap:::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Tarzan

nisamjaopet

Aktivan Član
13.02.2015
111
506
93
Bravo jungle man :) svaka cast prvo na mudima iskreno.. ne znam dali bi se htjeo poigrati s takvim necem kao ti :) cestitke i respekt :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Evo da se i ja pridružim čestitkama :clap:: a usput da se upišem pa da mogu dijeci pokazat kakav sam
dnevnik "uživo" gledo!Biljka foruma!!!!

:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::clap:::clap:::clap:::clap:::clap:::clap:::respect::respect::respect::respect::respect::drull::drull::drull::drull::drull::drull:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Tarzan

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
“Idi pogledaj ponovo ruže. Shvatit ćeš da je tvoja jedinstvena na svijetu. Onda se vrati kazati mi zbogom, a ja ću ti pokloniti jednu tajnu.”
Mali princ ode ponovo vidjeti ruže. “Vi uopće ne sličite na moju ružu, vi još ništa ne značite”, reče im on. “Nitko vas nije pripitomio, i vi niste nikoga pripitomile. Vi ste kao što je bila moja lisica. Bila je to obična lisica slična stotinama tisuća drugih. Ali ja sam od nje napravio svoga prijatelja, i ona je sada jedinstvena na svijetu.” Ruže su se osjećale veoma nelagodno. “Lijepe ste, ali ste prazne”, reče im još. “Čovjek ne može umrijeti za vas. Naravno, običan prolaznik povjerovao bi da moja ruža sliči na vas. Ali ona sama značajnija je od svih vas zajedno zato što sam ja nju zavolio. Zato što sam je stavljao pod stakleno zvono. Zato što sam joj napravio zaklon. Zato što sam zbog nje poubijao gusjenice (osim one dvije-tri radi leptira). Zato što sam je slušao kako se žali, hvali ili kako ponekad šuti. Zato što je to moja ruža.”
I vrati se lisici: “Zbogom, reče joj…”
“Zbogom”, odgovori lisica. “Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Bitno je očima nevidljivo…”
“Bitno je očima nevidljivo”, ponovi mali princ da bi zapamtio.
“Vrijeme koje si uložio u svoju ružu učinilo ju je tako dragocjenom.”


2015-10-16 13.19.59.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.