50 nijansi zelene - Outdoor 2015.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hahahaha No Joke koji si ti zanimljiv lik. Uvijek kontra.:thumb: Vrlo vjerovatno da je divljač upitanju. Ali vidljivi put do sajta (realno i njega je mogla kakva životinjka napraviti) i ljudi u blizini, ne znam. I meni je sajt u zadnja 3 mijeseca bio u opasnosti. Ljudi koji su krali drva raskrčili su put kroz džunglu pa sve do ispod samog sajta i malo dalje. Biljka je bila od tog puteljka udaljena samo desetak metara i kada se bolje zagledaš mogla se jasno vidjeti, a da ne pričam ako je neko prišao bliže. Htio sam je presaditi tada, ali sam se ipak odlučio ostaviti pa šta bude. Išao sam na tu varijantu da je možda neće skontati ili da uopšte ne znaju kako to izgleda. Pa i na varijantu ako i provale da se ipak neće usuditi prijaviti, jer i oni vrše nelegalnu siječu, a valjalo im je tu još izvlačiti drva. Imao sam i tu sreću da nikad nisam nabasao na njih. E hajd sad znaj, ovdje je malo drugačija situacija. Tarzo dobro razmisli i donesi odluku.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alien51 and Tarzan
16.07.2011
197
180
43
MIslim da je svima jasno da je predlažem legendarni predlog sa fuksom koja ne nosi gaće.
MAda, može i da se prerušiš u pastira, napravi obavezno frulicu (hahahaha, sad kontam da može da se shvati na više načina) i obavezno da sviraš i pored sebe da imaš janje i kravu. Kada te sretnu ti pusti kravu i janje da ispasu i pravac kući. Naravno to jutro si otišao u veterinarsku apoteku za laksativ za krupnu stoku i dao im po dve tablete 10 minuta pred pašu. Mora tako jer dok se creva pokrenu i sokovi da se luči za sat, sat i po neće mnogo tehacea da se resorbuje, dobro možda malo ali će životinje da ti budu extra zahvalne i uvek će rado poći sa tobom u svaku avanturu. NAravno sve to posle ide u hidrogen, pa u ladnu vodu, pa pod filter i VOALA, haš bez miksera. Posle dođeš ovde napišeš tutorijal, osvojiš prvo mesto i bole te đoka.
Srećno :let:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
šteta ga je rušiti jer mu još treba :(
ali mu je u neku ruku i vrijeme ... jutros mraz na šofer šajbi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
A evo i sutra je najava oko nule.
Sve i da Tarzi to skine svakako je to i vise nego uspjesan grow bez obzira sto bi islo dole par dana ranije.
Pazi ovo tarzi .ja kao i ti provalim da mi je sajt provaljen haha i reko necu danas,danas ce dobiti full dozu pa ih skidam za 7 dana.
Dodjem na sajt dva dana poslije po neku granu i imam sta vidjeti odnosno nevidjeti :)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
jbs mi sve ako ja ne bih kampovao u blizini !
Grehota da se skida ako vec ne truli,15 dana joj fali do Ginisa !!!

trebao bi da sacuvas nekako stablo sa granama,preko njega staklo,i eto slavskog stola jbt
mocantina.gif
 

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Imao sam čime rezat nego kad sam zapalio đoju i vidio scrog moby-a pao sam na guzicu i shebo stabljiku. Nakon toga sam se malo valjao po zemlji i otišao kući.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Teško je bilo šta savjetovati.
Biljka je prekrasna i fali joj još malo a sajt možda provaljen...hmm:zvezda::
Ja neću ništa reći da nebi bilo poslje Tamara je kriva :D
:respect: Tazi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
grizem nokte, cupam kosu, tlak mi raste, zavrsnica napeta.tko ce koga? hoce li prezivjeti? hoce li tarzan prezivjeti?
idem frkat ljek za zivce :zvezda::
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Daj ba Tarzo šta se događa? Uživaš nas držati u napetosti. Motam jedan za drugim od nervoze!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.