5x ak 47 automatic + 4x unknown strain!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ok tema bi mogla i ostati jer slicne nema a sigurno ce jos netko imati takav problem, ako ne ove godine onda mozda sljedece:)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
Vrlo moguce da ce se oboriti na zemlju posto je teska vec a voda razlabavila koren . Ako ce vec da ostaje jos mesec dana , uspravi je nekako :)
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Opa, hvala na razumijevanju;)
Jos jednom da kazem da je u mom kraju oko 40 % oranica i njiva pod vodom doslovno, a ovo od Jokea oko korita i takvi ispadi, ne kuzim.Ako idemo u tancine, posljednih godina nam ova izmjenjena klima radi ono sto covjek ne moze ni zamisliti,ljudi cak i u brdima imaju vode u kucama makar to zvucalo nevjerojatno, ali je tako.A on krene sa kritikama kako je netko planirao_Od iduce godine moramo po njegovom iskalkulirati kolicinu oborina na m2, pa onda i klizista itd.! Nemam nista protiv pozitivnih kritika zato i jesam ovdje al nece netko umanjivati moj trud na osnovu indicija.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kakvi ispadi, sadiš u nizini na oranici, da si prošle godine sadio out sigurno ove nebi tamo posadio jer je prošla godina bila najkišovitija u zadnjih 105 godina. Između sadnje na oranici i sadnje u isušenom riječnom koritu nema razlike, to što ti ne kužiš, tvoj problem.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ja sam oranice stavio za primjer jer ljudi desetljecima sade svoje kulture na mjestima koja su suha tokom svih godina i sad bi po tvome trebali saditi gdje???Po tvome u pustinji!Ovaj moj sajt je siguran bio cak i prosle godine no ove su se godine vjerojatno podzemne vodene zile sudarile zbog velike kolicine oborina,do prekjucer je padalo ko blesavo 2 puna dana te voda nije vise imala kud.Prosle godine je sve oko sajta doslovno plivalo,na sajtu nista no ove godine drugacija je prica.Na to jednostavno nitko ne moze utjecati u out-u i to mi ne mozes osporiti.Meni je bitno da sam od one prve ubrane dobio 700 gr. suhog cvijeta tako da sam zadovoljan s te strane.Ta prva krenula je cvjetat krajem 7 pocetkom 8 mjeseca,a ove druge dvije kasnile su za njom skoro cijeli mjesec.Neznam zasto,isti uvjeti na istom mjestu,sjeme iz paketa.Dosta ljudi je imalo takav problem sa kasnjenjem ove godine,ma sve se okrenulo za outdoorce.Mislim da cu poceti kupovati opremu za indoor jer prostora imam samo neke stvari moram porjesavati,a onda sve je na meni,a ne na Majci Prirodi.:):D:clap::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
od one prve ubrane dobio 700 gr. suhog cvijeta
frend, imas za pustiti 1.9 gr svakog narednog dana u sledecih 365. ako cepas skoro 2 gr. svakog bozijeg dana pa ti to malo onda si u problemu. a protiv podzemnih voda ne mozes nista tako da koja je svrha razgovora o tome. najgore sto moze da se desi je da krene budj ili trulez korena, a moz da bude nista veliko od svega ako zemlja prirodno ima dobru drenazu
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Mislim da za ovakve i gomilu drugih slučajeva ne postoji pravilo i da se stvari odvijaju od slučaja do slučaja. Čak i standardni problemi koje ljudi imaju tokom growa nisu i nikad ne mogu biti identični, ma koliko problem delovao isto. I sad sam hteo nešto pametno da kažem po pitanju otvaranja ove teme, al ode mi misao... :razvaljen::
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Power,sve sto si rekao stoji i ne zalim se.Za pusit imam,napravio od trima nesto hash-a,nista previse(15grama je ispalo),Mislio sam od ovih preostalih sa sajta napraviti nesto ulja,nesto po tvojoj recepturi i tako.Danas sam bio na sajtu i mogu reci da ta silna voda vise nije tamo vec je otekla.Biljkama ne fali nista,nesto malo korijena sto je izaslo iz zemlje zatrpo sam.Vrijeme ovdje kod mene jucer i evo danas od jutra suncano,jucer je bilo 16 c,a za danas kazu i nesto vise tako da mislim da ce od mojih planova nesto biti.Sto me zanimalo,saznao sam,a mislim da ovaj moj problem u nestajanju nije jedini i mislim da ce toga biti sve vise.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
to je onda akutni probelem koji se resi sam od sebe :) u slucaju hronicno poplavljenih podrucja resenje je jedino kopanje drenaznih kanala, al to se ne isplati raditi za par biljaka ako to vec ne rade ljudi cije su njive tu pod usevima
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Druga tura dry ice hash-a gotova,ovo desno ostalo jos od prve ture.Radio sam sa 160 mikrona i 90 microna vrecama i sve sam spojio skupa jer probao sam pusit od 160 i rastura tako da je sve zajedno.Druga tura dala je nekih 25 grama,a jos imam trima i slabijih vrhova za dva puta po toliko.Prezadovoljan;)
 

Prilozi

  • IMG_20151108_011539.jpg
    IMG_20151108_011539.jpg
    171,4 KB · Pregleda: 56
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran and Stipe

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
IMG_20151116_025415.jpg IMG_20151116_025905.jpg Gotova i zadnja runda dry ice hash-a:),Ova zadnja dala je 31,8 grama plus one prve dvije,sveukupno 58,3 grama.Iskoristeno oko 800 grama trima i slabih vrhova te je utroseno oko 20 kila suhog leda.Mogu reci da sam probao raditi od proslog growa sa obicnim ledom no ono je dug proces,a sa suhim ledom to je jednostavno i brzo osim mozda sto suhi lee moras kupiti i nije ga kod nas lako pronaci.10 kn po kili ali isplati se.Ustedis vrijeme,a i zabavno je gledati kako trihomi padaju na povrsinu.Pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe