5x Auto jet 47 [250w HPS] Supertoping by MonsterSeed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.096
163
Osetim miris vasih hedova
Hvala vam drugari, i ja mislim da sam zasluzio posle mucenja silnog i strpljenja, al sve to zahvaljuci vama, inace topovi se suse od ove vece biljke, sve sam poslikao al necu sad stavljati, stavljacu update kad i drugu skinem a to je verovatno veceras jer i ona se pocinje susiti, zadovoljan sa biljkicama i sve u svemu dolazi nam prolece, jet u steku i mirne glave u nove pobede, naravno sad se blizi sezona 2014 pa tako vam zelim svima srecu u novoj sezoni :spcartmanmad:
Ode ja predaleko, zapalio frulicu pa se raspisao, odo sada da se opustim :snupi:
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.096
163
Osetim miris vasih hedova
Evo nekih detalja od prve biljke idu slike pa onda sa druge, uzivajte malo ;)
IMG_2675.jpg
IMG_2676.jpg
IMG_2691.jpg
IMG_2692.jpg
IMG_2693.jpg
IMG_2694.jpg
IMG_2695.jpg
IMG_2699.jpg
IMG_2701.jpg
IMG_2704.jpg

To je sto se tice ove prve biljke bila prica, smoke cete dobiti za 6-7 dana i onda se moze i zakljucati uz naravno jos koju slicicu od dzokice, no ajmo mi gledati jos slika od druge biljke :watchplant:
2 biljka
IMG_2715.jpg
IMG_2712.jpg
IMG_2713.jpg
IMG_2714.jpg
IMG_2718.jpg
IMG_2722.jpg
IMG_2721.jpg

Moraju sekice na kraju opet zajedno da vise, pa da :dada
IMG_2720.jpg

Toliko od mene sa slikama, jos poslednji update hedica i dzoka i to bi bilo to, prica se privodu kraju. :vb_kez:
Odo da smotam neku frulicu, uzivajte u slikama, administratori toliko sam lenj da mi se nije dalo ove slike umanjivati a znam da cete mi zameriti al nece se ponovi, toliko, peace.. :wave: :bong7bp:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sada, kada si zaključio ovaj grow, bi te molio za zaključni komentar.

Ako gledaš razvoj automatika u indooru,
1/ automatik brez supertopiranja napravi centralno steblo i glavni top.
Spodnje grane i topovi su manje razvijeni i potom toga je donos manji. Zato sto moraš
dizat lampu, da ne spalis glavni top.
2/ automatik koji supertopiras napravi 3 ili vise centralnih stabala i topova.
Ta stabala dobivajo jednaku osvetlenje i jednako se topovi debljaju. Lampa je
bliže postavljena i donos i kvaliteta topova je veća.

Slike pokazuju da si dobro odradio svoj posao.

Zanima me tvoje lično iskustvo, zapažanja sada kad si na kraju.
Za mene znaš, da sve automatike supertopiram.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.096
163
Osetim miris vasih hedova
Svaki put zaboravim da napisem i u vezi toga Chill, jos pre 3-4 nedelje sam doneo zakljucak da je supertopiranje JAKO DOBRA stvar, i u out ce 90% automatika biti mi topirano, prezadovoljan, kako sam ih topirao, pustio i lst-irao donele su mnogo vise, kod ove manje sam se zeznuo malo mogla je i ona biti, al to sam ja kriv, naime danas sam je seckao i onda joj sutra jos malo pravio stres secnuo je bio jos i tu sam pogresio, trebao sam ih sve isti dan top a ne malo po malo, tako da ko odluci da topira automatike nece se pokajati, u posudi od 5-6 l ova veca biljka imala je 38cm a ova manja oko 29-30 cm a inace mi imaju oko 45 cm auto jet kad ih ne treniram al mi je onda znatno urod manji, hvala ti puno chill i mislim da ta tehnika supertopiranje je odlicna, bar sto se tice uroda, vege mi nije produzeno, verovatno zato sto po specifikaciji biljka ne prelazi 80 cm a ti si to naveo da uglavnom topas te preko 80 cm, i jos da kazem da kad sam je super topirao nisam posle sa puzem presao nego je samo pustio, uglavnom ja sam zadovoljan, idem sad hash da procedim pa i to sutra da probam..
Himalaya druze i ja to kazem, i meni je zao sto bar 3 nisu bile, al dobro, bolje i to nego nista. :D
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Svaka čast baš sam pratio tvoj dnevnik!! :thumb: Inače koliko si gr dobio sve ukupno na kraju. Meni baš izgleda da ga ima podosta :D imaćeš dobrih par meseci dimničariti kako mi izgleda. :D
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Monster, imam jedan predlog. Ako možeš u naslovu dnevnika 5xAuto Jet 47(250w HPS), Supertopiranje by Mons....
da staviš u naslov supertopiranje. Za naše članove, koji traže dnevnike uzgoja automatika i kako su
trenirani.
Čestitam, dnevnik ti ide prema 4000 ogleda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.