A da nije Mg? hmm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Pozdrav! Zna li neko sta prouzrokuje ovo na ivicama listova?
Po onome sto sam procitao na forumu lici mi na nedostatak Magnezijuma?

E da.. Ovo isto pitanje sam postavio i u temi problem zuti listovi, ali su grunuli jos par postova pa valjda niko nije primetio. Kad se ovde odgovori moze da se spoji tema ili sta vec moderatori zele :)

Veliki pozdrav
 

Prilozi

  • Picture 014.jpg
    Picture 014.jpg
    208,1 KB · Pregleda: 80

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Sad da ne bude da se ja pravim pametan,a nemam pojma,posto je i meni prvi grow,ali koliko vidim nalazi se u nekoj sumi,zemlja bi trebalo da je plodna do jaja,mozda je i overdoze sa djubrivom....sacekacemo Pasword-ov odgovor.
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
@ veverica

Gnojio sam je sa Flavoritom za listanje (to dok je listala) sad bi trebalo da se prebacim na nesto za cvetanje. Pognojene su ja mislim 4 puta do sada (80i dan).. ostale 4 biljke nemaju takvu pojavu na listovima, zdrave su i lepo napreduju...

@ skabo
nisu u sumi.. vise su okruzene kao nekim grmljem..ali imaju sunca moze se reci bas ceo dan :)

a sto se tice zemlje..ne znam, cini mi se da i nije nesto bas plodna, al to cu opisati kad budem za koji dan otvarao dnevnik
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Kao i moje,okruzene grmljem a u sredini biljka:),pa kad si zadnji put djubrio....cisto ostavi post,pa kad ti se neko drugi javi,da moze da ti odgovori odmah.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa sta je ovo.... nitko "iskusan" ti nije odgovorio na temu i to 2x.

CCC sramite se, pomozite decku.

Evo ja cu reci, makar me popljuvali. Opet.


Moje misljenje je da im fali fosfora. Zalij ih gnojivom za cvijetanje u njemu ima fosfora. Nisam upoznat s ovim gnojivom koje si gnojio tako da ne znam, al ovako na prvu bih rekao da je nedostatak fosfora ili los pH zemlje.

Inace, evo ti link ako znas eng:
Marijuana health problems, yellowing of leaves and leave tips burn