absolute newbie

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Zaljevat æe ju punica jednom dnevno, osim ako ne nabavim onu pizdariju koja sama postepeno pušta vodu i traje taman 2 tjedna koliko me nema.

Na žalost biljka æe ostati na jednom mjestu tako da neæe uloviti baš puno sunca.

Evo slike privremenog osvjetljenja. Uzeo sam stolnu lampu, na nju namontirao aluminijski pladanj i ugradio još dvije dodatne halogenke. Znam da izgleda smiješno... ali jeb ga i to je bolje nego ništa :) Ova alu folija na tegli služi da se zemlja ne grije kad ju stavim na sunce.

 
A

Anonymous

Guest
punica kazes ma ludilo od punice....!

e da slika ti je super,kao mali ALIEN ali super mi izgleda,poz...
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
@ Anarchist: punica nema pojma što æe zaljevati ;)

@ skrivas: biljka je pala sa 4og kata, mislio sam da je gotova i tek nakon par dana sam išao vidjet kaj je ostalo od nje... zaèudo joj nije bio ništa, ali se posušila... tako da još super izgleda tj. sad se oporavlja :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gens je napisao(la):
Zaljevat æe ju punica jednom dnevno, osim ako ne nabavim onu pizdariju koja sama postepeno pušta vodu i traje taman 2 tjedna koliko me nema.
Nema potrebe haveru za to...dva-tri dana ona moze ovako komotno....samo punica (hehheeh) nek je zaljeva navece samo i kad ugasi svjetlo
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Evo, vratih se iz shopinga :)

Sylvania SHP-T 250W (144kn u Kalistu... 400w košta 156kn!), u petak dolaze ostali dijelovi (prigušnica, propaljivaè, grlo e40...)



U Bauhausu sam našao napravu za automatsko zaljevanje što je SLO-Era preporuèio... 3 kom = 50kn



Timer za samo 49kn!.... isto u Bauhausu



Ovome jednostavno nisam mogao odoljeti... mali toolsi 13kn :)



Kupio sam i veæu teglu, novu zemlju i Keramzit koji bi kolko sam skužio trebao zadržavati vlagu...

Sad još samo da složim svjetlo i skužim kako radi timer... i biljka je spremna za godišnji odmor i bez punice ;)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nadji samo PH listice za prvu silu ili ph metar ako imas novca-toje iste vaznosti kao i sijalica koju si nabavijo
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
PH metar je extra stvarcica, neka raja su mi preporucila obi, merkator, i interex.... da jos odem tamo da vidim...99% bi trebalo biti... ihhh kako bi mi dobro dosao on, (ne samoo on, jos nekih zezancija...)
:)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Znam da izgleda kao da jurim... i najraðe bi sve kupio od jednom, ali nema se baš puno para na raspolaganju, pa mislim da sam sad namirio ovo osnovno :)

Gdje bi tih PH listiæa moglo biti? Za PH metar nemam love.... dosta sam se istrošio, a još idem i na more.
 
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
malih je sjebova bilo!

al da ga jebes ... LOGIKOM sve rijesis...

(naravno ako je tocna logika)


btw : SKRIVAS JE NAJLOGICNIJI COVJEK NA PLANETU...



kupi ovo kupi ono!

*****! kupi ti 8)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
NHF ali...

Ne kužim skrivas zakaj briješ na agresivu? Mislim da si u potpunosti izgubio pojam o tome æemu služi ovaj forum... a to bi bila razmjena svih korisnih informacija, a ne prepucavanje...

Svaki savjet je dobrodošao, a na pojedincu je da odluèi na koju razinu æe svesti svoj uzgoj.

Ja recimo želim sve napraviti kak treba ili bar pokušati. Ako imam moguænost napraviti nešto bolje za svoju biljku to æu i napraviti, a ne da me na kraju sjebe nakakva kiselost... ili neka druga banalna stvar.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
gens je napisao(la):
Znam da izgleda kao da jurim... i najraðe bi sve kupio od jednom, ali nema se baš puno para na raspolaganju, pa mislim da sam sad namirio ovo osnovno :)

Gdje bi tih PH listiæa moglo biti? Za PH metar nemam love.... dosta sam se istrošio, a još idem i na more.

te PH listice ces naci u trgovinama sa laboratoriskom opremom-kemikalijama,ponekad i u trgovinama sa foto opremom...
kutija je oko 3eura
PH JE VAZAN!!!!


sto vise stvari stoje moguce napravite ili potrazite u svojoj okolini,prijatelji a neke najosnovnije stvari cete morati nazalost i kupiti
zato probajte izmeniti sto vise koristnih inforacija gde i sto jeftinije naci.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
gens je napisao(la):
NHF ali...

Ne kužim skrivas zakaj briješ na agresivu? Mislim da si u potpunosti izgubio pojam o tome æemu služi ovaj forum... a to bi bila razmjena svih korisnih informacija, a ne prepucavanje...

Svaki savjet je dobrodošao, a na pojedincu je da odluèi na koju razinu æe svesti svoj uzgoj.

Ja recimo želim sve napraviti kak treba ili bar pokušati. Ako imam moguænost napraviti nešto bolje za svoju biljku to æu i napraviti, a ne da me na kraju sjebe nakakva kiselost... ili neka druga banalna stvar.
Upravo to haveru, skršiš pare na lampu, zezancije itd itd sto naravno je neophodno i onda te ko sto kazes sjebe neka bezze stvar... a sto se tice tih listica oni su jeftini praaavoooo i mislim da ces njih isto naci u poljo-apotekama, i one su jednokratne ali makar znas kakav je PH nivo u zemlji i znas sta dalje. Naravno može i bez njega, ali rizikuješ dosta, što ne znaèi da ti biljke neæe uspjeti...a isto tako možeš se sjebati na prvom growu i bataliti sve (90% raje batale sve odmah poslije prvog growa...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
PH tester(pa bilo kakav ) je neophodan!!

ako u nesto niste sigurni-ONDA JE BOLJE CUTATI nego davati dezionformacije i zbunjivati ...


ovako izgleda posledica nepravilnog PH