Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Adolescencija

Diskusija u 'Obrazovanje' započeta od szg2, 23.01.2017.

?

Sta se desava ako se marihuana pusi tokom puberteta

Anketa je zatvorena 31.01.2017.
  1. Stvara nepozeljene efekte

6 glas(a)
    27,3%
  2. Nista se ne desava sve je normalno

18 glas(a)
    81,8%
Višestruko glasanje je dozvoljeno.
  1. szg2

Učlanjen(a):
    23.01.2017
    Poruka:
    7
    Sviđa im se:
    4
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Jako sam zahvalan na odgovorima i naravno da imam ciljeve u zivotu. Pusim je radi opustanja i zabave :D.
    A ovu temu sam otvorio jer sam vidio da je jedan clan napisao
    hormoni+vutra=sranje, pa sam zelio i druga misljenja

2. hemplover

Učlanjen(a):
    06.09.2016
    Poruka:
    58
    Sviđa im se:
    70
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +77 / 1 / -0
    Probao za 17. Rodendan kada mi je kolega kupio grinder i unutra stavio oko 1g vutre. Sta drugo da kazem zavisi od svake osobe ja kad pusim ne pogodi me skoro nikako ali kapci se skupe i oci pocrvene. Ne konzumiram cesto, vise to zavisi od finansijske situacije nego od mene tak da 5-6 buksni mjesecno sjednu fino... Moja preporuka je da se ne pretjeruje jer je moj kolega nakon 1 buksne pao u neku depru ali meni je upravo bilo suprotno tj. da sam se rijesio depresije ali sve ti to zavisi od osobe do osobe. Da ne spamam vise lijep pozdrav and stay high:respect:

3. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.384
    Sviđa im se:
    16.532
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +20.173 / 34 / -1
    Ja sam se uvjek pitao kakav bi ispao da nisam kao mulac produvao, sa nekih 15-tak godina, u prvom srednjem, iako sam je probao prvi put na maturalcu u osmom osnovne :). Tek od srednje mi se svijet vrtio oko vutre, vario sam 10-20 pljugi tjedno :joint2:, i bio sam solo u tome, neki zatucani razred alkoholičara imao bože sačuvaj :fuck:. I niš mi nefali, dok onima koji su u to doba upirali prstom u mene i osuđivali već fali jetra, pojeo je alkohol. I nikad nisam zanemarivao obveze bez obzira koliko sam navaren, to je najbitnije :djede:, prvo uradi pa se odradi :razvaljen::. Čisto sumnjam da bi bez vutre išta postigao od ovoga što imam danas. I kad me budu kremirali jednog dana, kremirat će me posutog hedovima, pa eto bit će veselo :D

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 8
    • Slažem se Slažem se x 5
    • Informativno Informativno x 1
  4. hazeri

hazeri ..cystolith hairs...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    4.881
    Sviđa im se:
    17.707
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +22.698 / 4 / -0
    To je to:thumb:

5. Triptank

Triptank Krvave Bjeloočnice

Učlanjen(a):
    13.05.2015
    Poruka:
    671
    Sviđa im se:
    1.424
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.913 / 7 / -0
    Ako voliš duvat i osjećaš se dobro naduvan, onda nastavi duvat. Ako imaš crne misli dok si naduvan ili ako osjećaš da ti utječe loše na zdravlje, onda prestaneš duvat.
    Vrlo jednostavno

6. hemplover

Učlanjen(a):
    06.09.2016
    Poruka:
    58
    Sviđa im se:
    70
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +77 / 1 / -0
    Kako vutra moze uticati lose na zdravlje?

7. Triptank

Triptank Krvave Bjeloočnice

Učlanjen(a):
    13.05.2015
    Poruka:
    671
    Sviđa im se:
    1.424
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.913 / 7 / -0
    Ako pretjeruješ s duvanjem onda itekako može utjecati i na psihu i na tjelesno zdravlje. Ima ljudi kojima će jedan joint izazvati napad panike, dok ima i onih koji duvaju od jutra do mraka i sve super nikakvih problema.

• Slažem se Slažem se x 2
    • Informativno Informativno x 1
  8. thugsta187

Učlanjen(a):
    23.07.2016
    Poruka:
    83
    Sviđa im se:
    81
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +114 / 0 / -0
    Potpuno se slazem i suosjecam sa komentarom od @No Joke .Isto i kod mene u srednjoj imao razred alkosa mrtvih,svi pojedeni iznutra,saprana jetra.Isto tako obveze idu prije svega a na kraju dana dzok kao nagrada slag na kraju,sve je u glavi..

9. Kakadu063

Kakadu063 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    09.04.2016
    Poruka:
    290
    Sviđa im se:
    732
    Trofej poeni:
    93
    Ratings:
    +894 / 4 / -0
    Samo da dodam, kao roditelj dece tvog uzrasta i starije, ako ne preteruješ i nije ti glavna preokupacija bez brige. Nemoj da ideš dalje od vutre jel je sve ostalo :poop:

10. hazeri

hazeri ..cystolith hairs...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    4.881
    Sviđa im se:
    17.707
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +22.698 / 4 / -0
    Zalosno je sto je alkohol drustveno prihvatljiv i kod nas 95% roditetelja odobrava cugu u adolescentnom dobu.A sa druge strane Vutru,ljek osuduju.To se zove neznanje i to je najopasnije oruzje u odgoju.

• Slažem se Slažem se x 5
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  11. amber88

amber88 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    29.08.2017
    Poruka:
    127
    Sviđa im se:
    307
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +351 / 2 / -0
    ako netko pocne duvat s 14-15 godina i to ako pusi 10 puta na dan onda je stetno, jer moze izazvati psihozu (mozak je jos u razvoju)
    a alkohol je još gori jer ako adolescenti rano počnu puno konzumirati alkohol, to remeti razvoju tijela i mozga.

• Slažem se Slažem se x 1

Preporučite stranicu