AK 47 and Northern Light - autoflower - indoor By Orbit 2nd try

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Na cca 15 cm je lampa od vrhova.. bojim se blize stavljat radi temperature..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
orbit je napisao(la):
Neznam koji je proizvodjac.... nadam se da nece ici do 1.5 m,,,necu imati mjesta :)

nadam se da ne gnjavim, a kako znas da je auto ak 47 a ne znas koja je breeding kompanija, jel mozes to da proveris od onog ko ti je nabavio seme... mislim, ako zelis nesto vise saznati o biljci moras znati proizvodjaca jer se cesto biljke sa istim nazivom prilicno znaju razlikovati od proizvodjaca do proizvodjaca
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
PowerSeed je napisao(la):
nadam se da ne gnjavim, a kako znas da je auto ak 47 a ne znas koja je breeding kompanija, jel mozes to da proveris od onog ko ti je nabavio seme... mislim, ako zelis nesto vise saznati o biljci moras znati proizvodjaca jer se cesto biljke sa istim nazivom prilicno znaju razlikovati od proizvodjaca do proizvodjaca


Ne gnjavis, naravno...
Na forumu nebih pisao od koga sam nabavio sjeme...
Iskreno, kupio sam ga, receno mi je da je auto, a vjerujem da je auto jer je 19ti dan od izlaska iz zemlje na rezimu 18/6 izbacila pistile....
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Evo par slikica od danas..

Danas je drugi puta pognojena sa pola l vode u koju je dodano 3 ml Cvetal-a, prosli put je to bilo prije 7 dana...


Donji listovi su poceli zutjeti...sto je koliko znam oke... ali ima par listova koji su mi cudni... opet mene muci magnezij :)


pogledajte slike:












Hvala !
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ne bi reko da je magnezij u pitanju,mozda visak dusika a ovi zuti listovi prikraju vec gube svoju funkciju,po men je to sve za sad normalno ali pricekaj jos dan dva ak se pocne sirit.Jel ph uredu??
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Mali foto update od danas:

Par slicica listova koji me plase:








Slikice vrhova:








I jedna slika cijele biljke:





Prije 3 dana sam je zalio, i pognojio, sutra je isto planiram zaliti s time da cu dodati malo H2O2 u vodu da korjen dobije kisika, nije jos niti jedan puta dobila H2O2, dali se slazete ?

Inace, neki komentari, savjeti ?
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Prijatelju ona ima svega po malo previse.Sad se tocno vidi da je i manjek magnezija u pitanju,i mislim da imas visak fosfora i visak kalcija,mozda da je isperes pa da je nakon par dana pognojis sa manjom dozom?
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Evo, isprao sam je s 30ak l vode, nadam se da ce sada biti bolje...

A inace, gnojio sam je 2x do sada i to sa po pola litre vode u koju sam dodao 3-4 ml Cvetala...

I stvarno sam se nadao da necu pretjerat...

Inace ova Palantella Cvet ima omjer od 6-8-8, i ocito nije imala dosta magnezija a previse kalcija i fosfora... neznam dali da mijenjam gnojivo... grozno...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
čudim se zašto nitko na forumu ne primjenjuje folijarno gnojenje...

ja sam prošle godine svoje gnojio normalno(zalijevanjem) ali sam ih svaki puta kod zalijevanja i poprskao po lišću i nikada im ništa nije falilo (nikakvi mikroelementi ni slično), a i puno je teže pregnojiti kod folijarnog prihranjivanja.

ima kvalitetan blog na tu temu:
https://forums.vutra.org/blogs/senzapieta/125-folijarna-prihrana-biljaka.html

svakako vrijedi pročitati!

edit: i ja sam gnojio crvenom plantelom...
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Nemam pojma vise..

Sada sam je isprao s hrpom vode, vidjet cemo kako ce se ponasat...

Folijarno hranjenje, procitao sam, ali meni se cini da je netrebam dognojavat ako sam je sada ispirao, zar ne ?

Drugo, ta crvena Palantella ima omjer 6-8-8, sto bi znacilo, da imam svega previse osim magnezija, kako da joj dam vise magnezija ?

Sto da radim dalje ?
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
orbit je napisao(la):
imam svega previse osim magnezija, kako da joj dam vise magnezija ?

Sto da radim dalje ?

Upravo onako kako ti je metalmaniac rekao,folijarno. Nadji tvar koja je puna magnezijuma i rastvori u vodi, ili pak neko vestacko gnojivo magnezijuma i poprskaj po liscu...


enjoy
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Da, on ti je pun megnezija i još kojekakvih korisnih mikroelemenata
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Danas biljka izgleda malo bolje, kao da se oporavila...

Eto fotke:



Neznam sto da radim s ovim listovima koji su se posusili odozdola, dali da ih otrgnem, ili ce sami otpast, ili sto ?

vidite:





Kupio sam Donat Mg, dali da zalijem biljku s njime ?
Dali da spricam biljku s njime ?

Dali da ga izmuckam prije svega da bijem CO2 ?

Hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
mozes cviknuti listove, moz ih ostaviti pa ce ih ona odbaciti, isto ti samo ako uklanjas nemoj trgati nego secni makazicama... ako je dobro isprana ja joj izvesno vreme ne bi nista radio, pogotovo ako se ne pojavljuje novo zutilo na listovima, ona u nacelu izgleda savim ok
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Odrezi te listove,ionako ce sami otpasti. Rastvori taj Mg u vodi i opali je folijarno,neces je pregnojiti a videces da li joj godi,vrlo brzo
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Oke odrezat cu listove, da ne crpe snagu iz nje...

Sto se tice Mg-a, u koliko vode da ga natocim ?

Da pospricam malo, tek toliko po listovima ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.