AK48, HPS 400W - prvi indoor by bakalula

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
FInalni update pa idemo u završene :) Čestitke na tome. Naravno bez locka da mozes kad dodje vrijeme napisati neki osvrt. Dojmove. Misljenje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Evo da privedemo ovo kraju pa da Bizzzo može premjestit temu u završene, pa će smoke report kad se to fino posuši.

Šta da kažem o ovom growu, 28 dana vege i 54 dana cvjetanja, ukupno 82 dana. Hedovi su kompaktni i tvrdi k'o kamen, miris nije bio jak, tek bi te zapuhnulo jako kad se otvori boks, miris je kombinacija citrusa i ružmarina te trešnjasti kod one drugačijeg fenotipa. Problema kroz ovaj grow skoro i da nisam imao tako da bih svakom preporučio ovu sortu, ja znam da ću je jednom opet ponovit, to je sigurno.

Prije harvesta;

1.jpg 4.jpg 3.jpg 2.jpg

poslije harvesta;

5.jpg 6.jpg end.jpg

Eto, nažalost nisam više slikao jer nisam imao fotoaparat kod sebe, a ove slike i nisu baš nešto, ali čisto da vam dočaram.

Želio bih se zahvalit svima koji su me pratili, ponajviše Stipi pa Tarzanu, Bizzzu, Poweru i ostalima koje nisam nabrojao (nemojte zamjerit :D).

Trenutno moj urod visi u boksu kao pršuti tako da ih neću sad smetat. Količinu ne mislim navodit ali ako nekog baš zanima može pitat na pp kad završim. Bacim još koju sliku za 2-3 dana kad se to sve lijepo posuši i kad ih spremim za tegle. Naravno, ide i smoke report tad jer sam ga obećao ;)

Uglavnom, dnevnik može u završene i vidimo se u nekim idućim avanturama. Sljedeći indoor će bit najesen, intrigira me Sour Diesel al to ćemo još vidit. Hvala svima i pozdrav! :rasta:
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
:gled::clap::

tumblr_m0knebSuPH1r7ka8w.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula