Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
jolly odgovor je u tvojoj temi pa mozemo tamo o tome :)

Ovo sa zelenom zaruljom je istina ako mislite nesta raditi oko biljke u fazi mraka mozete pod zelenim svjetlom...biljka ga neregistrira :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ekipa, evo imam i ja problem :(
Unutar dan-dva su se objesile, mislio sam da je prezaljevanje, ali zemlja je suha kao barut, drugi dan nakon zaljevanja.
Inace dobile su prvi put punu dozu gnojiva, s tim da sam s tim istim gnojivom vec gnojio prije, ali na pola doze i reakcija nije bila losa...
Desna biljka posadjena 1.1, lijeva jedno 3-4 dana poslije, 16.2 smo poceli s cvjetanjem i sada su se objesile, a listovi uvili na unutra prema dolje (i prema dolje, ali i svaki list zasebno je napravio kao kanu prema dolje).
Pa molim vas ako se ikome da malo baciti oko jer sam jako zabrinut za svoje ljepotice....

Evo slika: https://mega.co.nz/#!FFRzkADT!7duC-HdLDCBiU_HCuie-WSaXmU8gxQcOg3iprb5j1sM
https://mega.co.nz/#!cYgzzBoA!X3FIBKR8B3zNDNVvBLjdRY9oymQerrmiJ62t5f9I5ZQ

Inace, dovoljna je udaljenost od lampe, nema nikakvih tragova przenja, probao sam i test s dlanom i ugodna je temperatura, nista ekstremno...
Zadnjih dana ostavljam pritvoren ormar u slucaju da prespavam jutro da se cijela stvar ne pretvori u mikrovalnu...
Zahvaljujem na svakom savjetu...:)

edit: evo ako vam se neda skidati, druga slika di je biljka u losijem stanju malo bolje zumirana...
http://prntscr.com/68w8gs
 
16.12.2014
353
246
43
30
Zato sam dao drugi link, ali ovi imaju neki privacy policy, pa ono...better be safe than sorry :)

Ajde barem pogledaj sliku s tog drugog linka da ne trcim pred rudo i ne zaj**em vise nego sto vec jesam :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nisi trebao odma prvi put pa punu dozu gnojiva. Nego po malo pa vidit kak se ponaša. Ak veliš da je suha zemlja zali je i brijem da će živnuti.
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ma na ovom je ustvari jer mi je povezano s mobitelom i automatski kada slikam se uploada na server pa preko kompa samo dobijem direkt link :)

Poceo sa sam manje od pola doze, pa onda pola i tek onda puna, ne brini, imam ja vrhunsku mentoricu :D
Dobro nis, dobit ce onda sada vode pa cemo vidjeti sta cemo dalje :)

Joj da se nadovezem tu...dali mi je pametno sada zaljevati s obzirom da se za sat vremena gase svjetla, da nebi dignuo previse vlagu u zraku?
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Našao sam par bananica na critical kushu u malom boxu...on je gotov za cca 15 dana...u boxu trenutno s njim još 4 autoflowera koji pomalo razvijaju preflowere,stari su 15tak dana...ima li opasnosti da u tih 15 dana oplodi sve živo u boxu? Dakle recimo da bi autofloweri imali 30tak dana kada bi cviknuo criticala...
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Aj okačim slike sutra...jedino se nadam da to nisu "prave" bananice već :

Please note that occassionally specious staminate flowers will appear in the last days of flowering of a female marijuana plant. These do not drop pollen and their appearance is not considered evidence of deleterious hermaphroditism.– a last ditch effort to pollinate itself to save the species. Not a true hermie.

thnx na brzom odgovoru!:let:

P.S. jajca nisam primjetio...a ove bananice sam vidio na jednom manjem hedu kojeg sam odmah cviknuo...izgleda ovako otprilike :

https://jt420grow.files.wordpress.com/2011/09/2011-08-29_20-44-50_226.jpg

Sutra slike pa budemo pametniji...
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
da,da...jos onda sam ti rekao da proveris,da mi je nesto sumnjivo,ali izgleda da si ti trazio jajasca,a ne bananice...
nista strasno posto je pred berbu..cupaj ih svaki dan,a ako i malo oplode autose nema veze...
kao sto power kaze,dobices fem seme:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Dobro si to bio vidio,svaka čast! :) Ja trazio jaja,a ne banane:vozdra: Šteta bi bila da ga cviknem jer mi bud candy dolazi za koji dan :D Listovi su mu prilično zeleni još uvijek,pokušat ću izgurat max koliko mogu...

Čak i da mi opraši i veliki box koji je odmah do njega,nije neki bed jer su i one blizu kraja...

Nego,pitanje...sad te bananice i to,jel treba za idući grow sve "dezinficirat",jel se taj polen moze zadrzat u boxu i oplodit npr. zenke za 2 mjeseca npr?
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Mogao bi da,bolje ti sve očisti pa si na miru.Sitno je to i ventilatori ga rasprše po cijelome boxu.2 mj. mislim da bez problema može izdržati i oprašiti biljke :)
Bar sam je tako radila,generalka :)

Edit: @Smells ja sam kupovala one vlažne maramice za dezinficiranje kuhinjskih površina,tako da sam sa njima to radila da ne močim cijeli box.Pa ako ti šta može pomoći i ta informacija,meni se pokazalo dobro :)
 
Poslednja izmena:

jaksa8

COB-DWC
18.11.2011
333
1.005
143
43
pozz....nakon par godina uzgoja u zemlji prebacio sam se na hidro tocnije DWC...
sve je fino krenulo kupio sam gh 3 part seriju gnojiva,i tu mi je bila prva greska uzeo sam micro za tvrdu vodu a koristim kisnicu,i odmah mi je receno da cu imati problema s nedostatom kalcija i magnezija,sto se i dogodilo...nakon mjesec dana od prebacivanja klona u DWC nedostatak calMag je jasno vidljiv...moj je problem sto nemogu nabavit nigdje kalcij magnezij gnoivo tj dodatak prehrani...dali je netko imao ovakav problem i dali netko zna gdje se moze nabavit osim u hempati..hvala