Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
a sto nebi smeli? supercroping je samo vrsta treninga koja za cilj ima da poteras donje grane lucenjem hormona rasta.normalno i donje grane dobijaju vise svetla :)

 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
15.01.2015
50
24
8
Ubih se trazeci po forumu (a znam da sam negde citao) pa reko aj da upitam.
Na gnojivu mi pise da je doza pola cepa na 0,75l vode. Posto zalivam sa 1,5l vode po biljci jel to znaci da bi full doza bila pun cep? (malo je banalno al ipak bolje da pitam nego da zeznem)
Takodje, ako koristim pola doze koliko cesto bi trebao dodavati gnojivo kad zalivam tj koliko cesto da gnojim?
 
22.02.2015
23
3
3
30
skroz se oporavila (WW) otkad sam prestao zalijevat,međutim...
sad se drzi ko suncokret haha , jedna strana stabljike visi prema dole,vjerojatno zato sto je drzim na prozoru pa svjetlost ne dopire do onog dijela koji je okrenut prema sobi...kad teglu zarotiram za 180 ispravi se,ali onda se nakon par sati opet savije...mislio sam uzet cackalicu pa napravit "slovo Y" kao potporanj, ali ne znam dal je to pametno...

IMG_3975.JPG IMG_3976.JPG IMG_3977.JPG IMG_3978.JPG
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Mojne mi strašite prijatelja, ne treba ti lova. Odi u dućan i kupi 6500 kelvina (cool white) štednu žarulju što više wata. Majke mi, obećajem da nećeš potrošit više od 50kn. Možda imaš i doma negdje.
I to si onda miran tjedan dana, pa onda opet u dućan po još jednu i tako pomalo dok ne skupiš dovoljno za jednu biljku. Ako mi kažeš da nemaš 50kn jednom tjedno odmah možeš biljku kroz prozor bacit :D
Šta di, u kut sobe biljku, gore lampu i jebenica.
 
22.02.2015
23
3
3
30
Mojne mi strašite prijatelja, ne treba ti lova. Odi u dućan i kupi 6500 kelvina (cool white) štednu žarulju što više wata. Majke mi, obećajem da nećeš potrošit više od 50kn. Možda imaš i doma negdje.
I to si onda miran tjedan dana, pa onda opet u dućan po još jednu i tako pomalo dok ne skupiš dovoljno za jednu biljku. Ako mi kažeš da nemaš 50kn jednom tjedno odmah možeš biljku kroz prozor bacit :D
Šta di, u kut sobe biljku, gore lampu i jebenica.

E to bi vec islo...recimo da kupim ovakvu :
Screenshot_1.png
Trebalo bi mi nesto tipa skolske lampe koju cu stavit na pod i gore usarafit tu zarulju pa okrenut glavu lampe prema dole da isijava svjetlost prema biljci, di da nabavim nes slicno

Evo ovak nesto :
Screenshot_2.png
 
Poslednja izmena:
22.02.2015
23
3
3
30
Može nego šta ;) kako god tebi lakše.
Al ja bi radije kupio grla pa improvizirao reflektor od nekog lima/folije/bilo šta reflektivno. Jer ćeš, kad skupiš više žarulja htjeti da ti žarulje stoje jedna do druge, uredno i na istoj visini.
Recimo ovo.Pogledajte prilog 7226

jel se isplati ovo uzet(lijeva fotka)? i ako bi ga postavio da stoji kao na desnoj fotki ,jel moze on u neku kartonsku kutiju koju bi oblozio aluminijskom folijom,samo bi na kutiji gore ostavio otvor,posto nemam ventilaciju(osim onog kucnog ventilatora malog).
nemam sad bas vremena za neko eksperimentiranje sa zaruljama posto mi se cini da WW malo zaostaje, a Super Hash i Anesthesia idu u zemlju sutra.
Evo:
Screenshot_1.png Screenshot_2.png
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Jesi me izvozao tipkam tu na mobitelu a ti bi ipak uzeo komplet. :D
Pa onda uzmi to, još bolje.
Nebi ja ništa u zemlju stavljao, prvo u dućan po lampe.
Više biljka=više opreme a sam si reko da nemaš para.
Možeš od ove jedne nabrat jebeno, koji je to strejn nisi reko?

samo ti odluči šta oćeš pa se javi tu za konkretnu pomoć, al najbitnije ti ovu malu čim prije pod lampu

Ne treba quote ako odgovaras na post iznad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: joso22