Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
nije se bunila vjerovatno jer je bila u vegetaciji i bujala te je i za bujanje dobila gnojiva a sada dupla doza plantele za cvjetove kojih još praktički ni nema...vrati se na jednu dozu,al opet kažem dva tri dobra zaljevanja vodom prije ponovnog gnojenja pa kasnije kad se i formiraju neki cvjetovi probaš s duplom al probaj ovako: dupla pa voda pa propisana doza pa opet voda pa dupla i tako redom......ak im tako ne smeta ja bi na tome i ostao da izbjegneš daljnje probleme u cvatnji...sretno do kraja.. :)

edit : u out-u si nebrigaj toliko za ph vode dobra kiša će odradit svoje ;)
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
Hvala brate tako cu i uraditi.Danas sam ih obilno zalio cistom vodom i tako cu jos par puta pa da vidim kako stoje.
Samo me taj ph vode brine i ovak klor u vodi sigurno nije dobar.Voda je zadnjih dana doslovno bijela od njega.
 

mostarac1981

Aktivan Član
12.06.2012
88
233
33
44
PowerSeed je napisao(la):
sacekaj prvo da ispari taj otrov
Jes brate otrov za ljude i biljke a kamenac da ne spominjem u nas je normalno imati kamen u bubregu katastrofa.Jedini je plus za biljke sto imamo suncanih dana vise od kalifornije :icon_smile:
 
31.03.2013
26
23
0
59
Mordor
Da li je dozvoljen "trening" u ranoj fazi cvetanja,jer nisam nigde primetio da neko to pominje.
I jel postiji igde na netu dan po dan ili još bolje sat po sat taj proces zvan " cvetanje".
Ne gajim,ali mislim da je sam proces Magičan za posmatranje. :maryjane:
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa LST treninzi su dozvoljeni (savijanje cijele biljke ili grana) ali HST kao sto je npr topiranje bas i ne, ma da sam ja danas supercropao jednu bocnu granu,,a biljka cvjeta vec dobrih mj. dana :D

postoji naravno..eo nesto cega sam se odma sjetio.. http://www.youtube.com/watch?v=DvznmW9xTkg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Tarzane ako si cropao samo jednu granu onda to nije supercrop....supercrop je kada slomis,odnosno cropas vise grana.
Btw: cropanje u cvjetanju je bezazleno samo cropiranje bi ja svrstao i LS treninge....tako da crop-supercrop ili kako vec ..slobodno i u cvjetanju ako je potrebno.
Topiranje ionako nema smisla ako je prebacila 2.tjedan cvjetanja


Nakazo magican je to proces od samog pocetka pa do kraja a prava magija pocima poslije prva dva dima vlastite marihuane :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Da li je dozvoljen "trening" u ranoj fazi cvetanja,jer nisam nigde primetio da neko to pominje.
Ako te biljka nekim slučajem 'iznenadi' pa malo 'preraste' ,postane uočljiva ili sl...možeš ju slobodno cropati u fazi cvjetanja :)
Ako želiš da doljnji hedovi dobiju više svjetla...isto ju polomi,neće joj naškoditi :)
Za par sati a najkasnije sutradan će ispraviti vrhove polomite prema 'gore' :)

No,poželjno je malo cropane grane i privezati jer već za par dana je situacija takva,kao da nisi ništa radio..jer se ispravi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
18.06.2011
17
3
3
32
Brate,izrasla je na ulici nije jos krenula skroz u cvetanje izbacila je samo dlacice,ja sam nju bresadio u saksiju sasvim dovoljnu za nju i pruzio joj sve uslove medjutim nzm dal od soka ili cega li osusili su joj se donji listovi par komada....i izvalio sam da su dlacice krenule da se suse,dal ce one opet krenuti da rastu ili nece sta kako nzm.....Skipe imam slike al nzm da ihh stavim,skoro sam se registrovao...aj pomozite
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Pozdrav ljudovi, bacio sam 7 autoflowera u saksije, planiram da ih posle 3 nedelje stavim u zemlju na out, valjda nece biti kasno.
Ali posto tih 3 nedelje nisam u mogucnosti da ih drzim na nekom skrovitom suncanom mestu jer mi je sajt daleko da bi ga obilazio svaki dan.
Odradio sam ovakvu akciju, bacio sam jednu stednu na 6 biljoza, pitanje je, da li ce moci pod ovom jednom stedljivom da izguraju prve 3 nedelje dok ne bidnu spremne za out?


jy69.jpg


lhkm.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa moci ce..al ce ti se jako izduzit,, bolje ih drzi tjedan dana pod tom stednom pa onda izbaci van,,ma da i tu ce ti trebat dosta srece malo si zakasnio, al probaj i sretno ti bilo..
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Ma do subote ovako nek stoje, onda cu na sajt, jbg, mada mozda nisam zakasnio, to je recimo do kraja oktobra, mislim da sam knapirao. Opet, sve zavidi od vremena.
 
10.07.2013
76
22
8
110
:samoja mislim da će bit nešto od njih dr.manijak......
a kolezi mauzeru želim sve najbolje sa onom presađenom ha ha ha :kenny_revenge:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja mislim da neće biti niš od toga, bez obzira što su autosi, ipak kad je kasno, kasno je. Računaš 80-90 dana da treba, pa ti kraj pada na 20-ti 11.
Tu su još kiše jesenje i mrazovi koji počinju polovicom 10-tog mjeseca, tak da nevjerujem da će to ići u ovo doba :(
I kad su već isklijale bolje ih van tutni dok još ima sunca nego da se muče pod tom žaruljicom.
Jedino ti dajem male šanse da ćeš ubrati nešt ako i samo ako živiš na mediteranskom podneblju.
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Ako gledamo zadnjih par zima i mrazeva kada su poceli, onda mogu sada zasaditi i regularnu, nisu vise iste klime kao one na koje smo navikli kao klinci.
Sneg pada u februaru a prolece se pokazuje u maju.
A koliko sam nacuo Severina je videla sneg u maju.
Ide u subotu out.
 
16.04.2011
11
6
3
28
Bosna
www.facebook.com
Imam jedan problem... pa se obracam iskusnijim growerima....

Problem je presusena biljka, nisam isao par dana na "sajt" i sasusila mi se biljka ali ne skroz. Skinuo sam suhe listove tj. 40% a hedovi su normalni. Sad zadnji put kad sam bio zapazio sam da mi je biljka losa . Pa se pitam da li mogu poboljsati biljku?


POZDRAV :vb_wave: