Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2015
132
99
43
Ovako posto su najavili tjedan dana sad kisu, biljki bi trebalo mozda jos cca 10 dana ali imo sam problem sa pljesni i uspio se rjesit uzo sam hedic sa dna dolje di je bilo pljesni znaci 0.4 g je bilo na hedu makno pljesan i posusio to je bilo prije 4 dana jucer sam spalio znaci zavali za stolicu ubij boze kako... Sad dal da poberem to danas ili da riskiram sa pljesni? Znaci za pusit je vrh vrhova onako kad povuces dim jak ostri para grlo a zatim neki hladan okus ima ko mentol perverzije :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ako si siguran da je to 10-tak dana a još imaš problema sa plijesni....skidaj odmah.
Nemaš tu šta razmišljati...ako je tako naravno ;)

Edit: sad tek vidim...već si skinuo,sorry :)
 
18.09.2014
136
96
43
ekipa ciao imam mali problem a trebam hitan odgovor ako je ikako moguce inace bi pito mentora ali nije online ... ovako znaci moje pitanje je jednostavno kako se moze podignut ph jer smanjit znam ali kad sam sad stavio koktel hessi blooma phosphora i supervita otiso mi ph na nekih 4 kako se moze to podignut hvala na odovoru i ako ne moze dali je bed da zalijem sa tako niskim ph ovaj put ??
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja sam koristio ph+ za ribice u akvariju, sad čini mi se da se može podići sa sodom bikarbonom ali nisam ziher.
 
18.09.2014
136
96
43
ja sam sad zalio sa takvom vodom sa ph 4 nadam se da to nece bit veliki problem a za sljedeci put nabavljam sodu bikarbonu jer u stanu je nemam trenutno
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
@mercijana
Na koju foru je ph 4 ??? To je vec kiselo ko limunada.
Kakvu vodu koristis? Vjerovatno ti je ph metar nekalibriran jer hesi ne moze tolko spustit.
Za prvu ruku mozes dizat sa sodom bikarbonom, ali to mi je jako sumnjivo. Ako je stvarno nekim cudom ph4, bilja se nece dobro provest.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
23.03.2014
99
147
43
mogu sutra da dam sliku... dve su posadjene sa razmakom od neke dve nedelje,jedna vec uveliko cveta a ova druga ni da mrdne,izgleda kao i da ne planira...
:(
 
18.09.2014
136
96
43
@mercijana
Na koju foru je ph 4 ??? To je vec kiselo ko limunada.
Kakvu vodu koristis? Vjerovatno ti je ph metar nekalibriran jer hesi ne moze tolko spustit.
Za prvu ruku mozes dizat sa sodom bikarbonom, ali to mi je jako sumnjivo. Ako je stvarno nekim cudom ph4, bilja se nece dobro provest.

stipe a neznam kako je to tako nisko sad si me izpranoiziro nadam se da nece bit problema. neznam kako ali kazem ti kad sam stavio 40 ml hessi blooma i 10ak ml hessi phsphora i 1 kap supervita NA 4.5L i kad sam provjerio bio je na cirka 4 imam onu bocicu sa reagensom pa stavim malo vode i 3 kapi toga pa pozuti ili pozeleni ili sta vec kad je zuto je 4 ea meni je bilo zuto .. nisam imo sode jucer pa nisam mogo spustit a nisam ni htio cekat vise pa sam ju zalio tako s tim ... sad cemo vidjet sta ce bit stavim slike za koji dan pa se javim da malo vidis ... pod nece se biljka dobro provest sta tocno mislis koliko stete moze bit sad sam prakticki na kraju ima jos 20 ak 30 ak dana po mojoj procjeni sve skupa od sjemenke je 128 dan a cvjeta tek 34 dana
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
a jbg,probaj sad i probaj za 2tjedna pa nam javi.
Ovisi sta trazis,ja osobno skidam prije ganju jer me ne zanimaju brown trihomi. Normalno za takve stvari ti treba mikroskop da nebi opet prerano skino
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara