Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2015
136
88
28
Pa ja zapravo ni ne znam sta to treba da se dobije ako je stavim da odstoji pod mrakom, ali cu cisto na oba nacina uraditi da bih video mogu li doziveti prosvetljenje i u nekom teenutku shvatiti ima li razlike i zbog cega. Mozda ti neku razliku ne znam ni ja u cemu mogu reci stariji clanovi odnosno podeliti njihov dozivljaj sa nama. Razloge, njihova objasnjenja, tj dozivljaj toga zbog cega je razlika ako je uopste i ima. :)
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Ja sam cuo kad je biljka zadnjih 48 sati izlozena mraku da poveca udio thc-a u cvjetovima..No zasto i kako,i jel je tako,nemam pojma.. :zvezda::..No siguran sam da postoji neka druga tema za to gdje se moze saznati :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
To s mrakom je priča koja i možda ima neko objašnjenje s naučnog aspekta, ali ja razlike nikad nisam video.
To je kao ono: sve savršeno bilo tokom growa, pa će sad mrak da mi stavi šlag na tortu.
Čak i da ima kakvu svrsishodnost to sedenje u mraku, sigurno nisu u pitanju 10 grama trave više na granama, već neznatne posledice te vrste stresa (duže sedenje u mraku), recimo u vidu kristala na cvetovima...možda. :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Isprobao sam to s mrakom 2 puta i ne kužim kako se može skužiti razlika :zvezda:: , kad ju nemožeš usporediti s ničim,svaka biljka je svoja priča. Eventualno da se prvo skine pola biljke a drugu polovicu nakon 48 sati mraka (ne preporučam skidati pola biljke,to sam rekao samo zbog izricanja poante) ,ako i je neka razlika sumnjam da je vrijedna spomena eyessss:... LP
 
Poslednja izmena:

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
fast food nevalja, fast life nevalja, fast grow nevalja, fast harvest nevalja, fast dry nemoram ni reći...
sa svih aspekata, naša biljka ne podnosi stres, no ima jedan moment kad mi taj stres možemo iskoristiti u svoju stranu, a to upravo da ju šokiramo mrakom pa da se još bogica 48 sati obješena bori da preživi kroz sjemenke koje vjerovatno ni nema.
nemožemo okom golim vidjeti razliku, niti će većina na okus skužiti razliku, no tko može, voli, želi, sigurno je krajnji dim kvalitetniji ako se radi polako sve, pa i prvo trimanje, makar je teže kad čekaš, no kad ih otkriješ nakon 48 sati, prve listove kad otkloniš, koda otklanjaš haljinu na najzgodnijoj ženi.....e onda lijepo ide mučenje sa trimanjem...ja osobno rijetko obavim sve tako, no nekad se zaigram s nekom količinom pa experimentiram...
znanstveno drži vodu, stoga smatram da je bolji u dim i da je takav postupak profesionalniji...
da, i ja i svi mi bi najradije imali jednu malu sobu samo za te stvari, no to tako neide, i kad bi imali svi te mogućnosti, ovaj forum nebi postojao u ovom obliku, :vutra::smoke:
probati se može i sa samo jednom granom, i to je to, :rasta:
 
04.03.2014
62
132
33
Maspalomas
Bok ljudine,slika mi se nece ucitat nikako,ako bude trebalo stavit cu je kad budem pri kompu,ova moja cura vani stara 6 mjeseci,cvjeta blizu 50 dana,pri vrhu su fem listovi poceli zutit,a od sredine biljke pa dole zeleno sve,pa eto da pitam dal je nesto ili je normalno
 

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Eto uradio sam sve sto ste mi predlozili u ovoj temi ali bice da nije nista od toga moj problem. Od pocetka sam sumnjao da je problem sa nametnicima ali ste uspeli da me razuverite:D. Ipak je crv sumnje ostao i ja sam nastavio da trazim bube po listovima i danas sam konacno nasao nesto sto podupire moju teoriju, samo sto i dalje ne znam koja je gamad u pitanju i kako da je se resim pa cu postaviti fotke da pogledate, neko ce ih sigurno prepoznati.

Ovako izgledaju, nisu bas najbistrije slike ali je najbojle sto sam mogao

DSC_0857.JPG DSC_0859.JPG DSC_0860.JPG DSC_0861.JPG

A ovakve tragove ostavljaju

DSC_0858.JPG

Ovo sam nasao na listu pre desetak dana i nisam bio siguran sta je a sada mi izgleda kao neka musica uhvacena u mrezu

DSC_0849.JPG DSC_0850.JPG
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ne vidim dobro ali moze biti fungus-gnat-larva-sm.jpg (ovo je uvecano) na prvim slikama,a na zadnjoj slici fungus-gnat-super-closeup-sm.jpg iliti sve zajedno fruit-flies-vs-fungus-gnats-sm.jpg pa lagano prouci kako treba reagirati ako imas taj problem.
 
06.06.2009
12
1
3
35
Rqs special queen #1, outdoor, nezz koji je dan cvjetanja, vidim po njoj da je pri kraju. Redovno zalijevana i hranjena supervit, bloom complex i fosfor plus, sve od hesi-a. Imao sam problema sa nekim stetocinama, ali zo je rjeseno, jednom sam je spalio malo gnojivom, ali i to je prezivjela :)
E sad me zanima ovo, ako netko moze prepoznati po slikama zasto se listovi suse? Znaci cvjetovi se debljaju i maste, sve super, a listovi se suse od vrha prema kraju lista.
 

Prilozi

  • WP_20160930_001.jpg
    WP_20160930_001.jpg
    274,7 KB · Pregleda: 20
  • WP_20160930_002.jpg
    WP_20160930_002.jpg
    237,8 KB · Pregleda: 21
  • WP_20160930_003.jpg
    WP_20160930_003.jpg
    209,8 KB · Pregleda: 20
06.06.2009
12
1
3
35
Pa znas sta, nije jos gotova, ali bome nije daleko od cilja. Razmisljao san je jos mozda jednom nahranit pa do kraja samo voda, al nisu mi jasbi ovi listovi sto umiru, dal joj fali nesto ili ima viska ili je mozda nesto trece?