Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
pusti da se rascveta, kako da ispadne polen kad su cvetovi zatvoreni. malo strpljenja, brzo ce to. s tim sto je to cist muski cvet a ne bananice. bananice se pojave u hedu zenske biljke i drugacije izgledaju. dobices regular seme sa tim polenom
ovako izgledaju bananice
images-tile.jpg
Hermaphrodites.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Moj bi zaključak bio da si je puno prerano tretirao. Trebao si pričekati da se dobro formira cvijet pa onda špricanje. Ali pričekajmo nekoga ko bolje zna.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Evo i ja motam po glavi od kada mi je Power odgovorio i dolazim do istog zakljucka. Poceo sam bas rano da je prskam srebrom. Kako god bilo ipak cu imati svojih menki sto mi je i bio cilj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne znam koliko je to bas rano, al prska se kad biljke krene sa cvetanjem pa npr. tokom prve dve sedmice cvetanja
"when colloidal silver solution is sprayed regularly on a female cannabis plants during the early flowering stage, she will grow male balls"
"Choose one female marijuana plant to receive the spray and then mist that plant every day with the solution after it starts flowering."
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Ubuduće mi bolje da šutim;).
Al onda meni nije jasno šta je kolega mislio dobiti. Al moj problem nema veze sa temom:fuck::D. Isprike na upadu:D:rasta:.
Edit koliko sam pisao prestigao me za 5 min:D:fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Radi se o Sugar black rose-u auto od delicious seeds, a oprasicu Northern lights auto od RQS i Amnesiu gold auto pyramide seeds. Meni je bitno da dobijem svoje menke autosa i razletim se po sumama i gorama ovog leta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Nikola Vutraš

Aktivan Član
02.12.2016
159
503
63
Pozz.drugovi. Imam jedno pitanje. Dali je moguce da biljka počne cvjetat pod plavim spektrom, 6400 k. 24 sata/dan. Stvar je da je ona vec jako dugo u vege.fazi jer sam je prvo skurio pa se dugo oporavljala a i rasvjeta mi je bila losa pa sam je dugo drzao na vege.Žarulje i oprema za cvjetanje mi stize za 10 dana. Pa me zanima dali je moguce da pocne cvjetat pod gore navedenim uvjetima(jer koliko ja vidim pocela je) i dali da ju prebacim na 12/12 pod plavim ili da je drzim 24h do dolaska opreme. Unaprijed zahvaljujem :)
 
30.06.2014
59
132
33
Ako može konsultacija.... U 1m2/600w boksu dva Critical Kush-a i jedan OG već više od tri nedelje na HPS i 12/12 neće da procvetaju. Temp 17-24C, vlaga niža, oko 40%. Malo su sad usporile rast. Šta bi mogao biti problem?
U istom boksu, Fruit Spirit krenuo dosta ranije i sam od sebe da cveta pod MH 18/6.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
Dali da ju bacim na 12/12 ili da ju drzim ovak jos 10 dana.
to treba ti da odlucis a ne da ti neko ovde kaze. na fotki se ne vidi cela biljka, ne znam koliki je prostor ni kolika je ona u njemu. krenule su pistile, biljka je spremna za cvetanje a da li ces jos produziti vege zavisi od uslova i kojima je, tj. ima li mesta da je pustis jos da raste. naravno, ne smes zaboraviti da raste i u periodu cvetanja :)